Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-03-2014, 20:43   #11
dyha
ford::advanced
 
Avatar dyha
 
Imię: Witold
Zarejestrowany: 05-06-2008
Skąd: KR / KMY
Model: Skoda Octavia II FL
Silnik: 1,9 TDi
Rocznik: 2009
Postów: 360
Domyślnie Odp: Jania Autohaus opinie

Mieszczą się niedaleko za Krakowem centralnie przy "zakopiance". Stosunkowo często obok nich przejeżdżam, choć przyznam że nigdy u nich nie byłem. To co się rzuca w oczy, to fakt, że ściągają auta hurtem najprawdopodobniej kupione od firm leasingowych. Raz przejeżdżam i widzę stojące obok siebie identyczne 7 modeli FF MKIIFL kombi wszystkie w kolorze białym, innym razem jadę i widzę taki sam obrazek tylko tym razem autami są Astry III, jeszcze innym razem stoi stadko Clio. Widać więc jakie jest ich źródło zaopatrzenia. To czy to zaleta czy wada, musisz ocenić sam.

To co warte również zauważenia, to fakt, że funkcjonują na rynku bardzo krótko, może 1,5-2 lata, wcześniej był tam handel chyba quadami czy też motorami o ile mnie pamięć nie myli, ale nie wiem czy właściciel był ten sam

__________________
BYŁ: Ford Focus kombi 1,6 16V ZETEC 2002r MKI FL (5 lat razem)
JEST: Skoda Octavia combi 1,9 TDi 2009r FL
dyha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2014, 12:42   #12
krzych002
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 16-10-2013
Skąd: Skawina
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Pb
Rocznik: 2008
Postów: 31
Domyślnie Odp: Jania Autohaus opinie

Oglądałem tam niedawno kilka aut. Auta z Grecji, w mojej ocenie bardzo zaniedbane, ale tam tak się jeździ.. i naprawia w garażu (albo i nie naprawia). Ubytki w lakierze i zniszczone środki. Na plus to minimalne ogniska korozji na elementach pod maską czy pod autem, symboliczne w porównaniu z krajowymi, D czy NL. Ceny w odniesieniu między innymi do przebiegów licznikowych bardzo atrakcyjne, z tym że książek serwisowych dla aut które oglądałem brak lub książki puste...
krzych002 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2014, 13:40   #13
Marek Małopolska
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jania Autohaus opinie

Odradzam.Znajomy kupił u nich toyotę i już niestety po zakupie, podczas wizyty u autoryzowanego dilera toyoty okazało się, iż licznik został cofnięty o 100000km.

Ostatnio edytowane przez Marek Małopolska ; 25-03-2014 o 13:49
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2014, 20:06   #14
Riko
ford::average
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 23-10-2007
Skąd: Tarnów
Model: Focus
Silnik: 1,6 125
Rocznik: 2015
Postów: 117
Talking Odp: Jania Autohaus opinie

... a mógł bez problemu sprawdzić przed zakupem w autoryzowanym serwisie - nie robią z tym problemu z tego co wiem, a w dodatku na ogłoszeniach jest napisane ,że dają gwarancje przebiegu. Chyba coś kolega "kręci" (nie licznik)

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 25-03-2014 o 20:38
Riko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2014, 16:36   #15
mn123456
 
Postów: n/a
Thumbs down Odp: Jania Autohaus opinie

W sobotę dzwoniłem do nich chciałem kupić insygnie przez tel. koleszka twierdził ze nie bita ze jest ok śmiało mogę przyjechać auto czeka na mnie ponieważ powiedziałem ze przyjadę !!wiec w niedziele wiozłem mechanika i....na miejscu okazało sie ze po mimo mycia silnika insygnia ma wyciek i różne szyby (szybki tylne) na zdjęciach wyglądała zupełnie inaczej gdy w salonie zobaczyli ze dokładnie oglądamy auto podszedł drugi koleszka i stwierdził ze oferta nie aktualna...to jacyś oszuści !!!
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2015, 09:04   #16
stachu301
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jania Autohaus opinie

Potwierdzam opinie kolegi wyżej. Strasznie kręcą i umywają ręce od odpowiedzialności. Zero współpracy, pracownicy nieprzyjemni w obyciu, a "Pan Prezes" jak każe się tytułować, ma każdego w poważaniu. W żadnym przypadku nie polecam!!!
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2015, 11:05   #17
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Jania Autohaus opinie

Cytat:
Napisał Jarek G. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Osobiście polecam ci samemu sprowadzić auto - nie od handlarza tylko privatanbieter. A tu nie masz obaw np. cofniętego licznika, zamalowanej stłuczki itp. zdarzeń. Zainwestować w dwu-trzy dniowy wyjazd a zapewniam, że ci się to zwróci. Poniżej kilka przykładów.
Pozdro.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ten prywatny [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ale jak wbijesz jego nr tel w google to : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

więc z tymi prywatnymi tak do końca nie jest jak piszesz, tak było kiedyś, teraz możesz trafić, bywa że nawet często, że prywatny = ukryty handlarz, czyli tak jak u nas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., a gdy jest prawdziwym prywatnym użytkownikiem/właścicielem auta też potrafią mówić/pisać o aucie w samych superlatywach a po przyjeździe fakty są inne.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2015, 22:39   #18
Jarek G.
ford::professional
 
Avatar Jarek G.
 
Imię: Ja
Zarejestrowany: 27-12-2007
Skąd: Polska
Model: Galaxy Mk2 Trend, Mk3 Titanium
Silnik: 1,9 TDI, 2,0 TDCi
Rocznik: 2001, 2009
Postów: 1,192
Domyślnie Odp: Jania Autohaus opinie

No przecież jadąc po samochód nie kupujesz go na odległość tylko wybierasz adresy interesujących Cię ofert w kierunku Twojej trasy. I oglądasz. I chyba widzisz czy to jest plac czy prywatny garaż. No i masz przed oczami dowód rejestracyjny.
Jarek G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2015, 22:45   #19
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Jania Autohaus opinie

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ten prywatny [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ale jak wbijesz jego nr tel w google to : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

więc z tymi prywatnymi tak do końca nie jest jak piszesz, tak było kiedyś, teraz możesz trafić, bywa że nawet często, że prywatny = ukryty handlarz, czyli tak jak u nas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., a gdy jest prawdziwym prywatnym użytkownikiem/właścicielem auta też potrafią mówić/pisać o aucie w samych superlatywach a po przyjeździe fakty są inne.
Zgadzam sie, ale w wiekszosci przypadkow juz sama cena jest okazyjna.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2015, 01:47   #20
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Jania Autohaus opinie

Cytat:
Napisał Jarek G. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No przecież jadąc po samochód nie kupujesz go na odległość tylko wybierasz adresy interesujących Cię ofert w kierunku Twojej trasy. .
Pewnie że wybieram, biorę też pod uwagę że prawdziwy prywatny pracuje i jego aito mogę obejrzeć najczęściej popołudniu, wieczorem i gdyby tylko jechać po nich to czas wyjazdu liczylby się w dniach. Dodać jeszcze nowe przepisy odnośnie żółtych tablic, jeszcze gorzej
, ale mając trochę lub więcej doświadczenia i rozsądku, wiedząc co i jak to i w komisie da radę kupić dobre auto. Okazję kupi tylko ta osoba która mieszka bardzo blisko ogłoszenia, i to musi się spieszyć, monitorować ogłoszenia w necie, w prasie itd.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.