Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Zobacz wyniki ankiety: Czy ten wątek ma być usunięty do kosza, bo takie widzi mi się ma autor?
Tak 5 18.52%
Nie 20 74.07%
nie mam zdania 2 7.41%
Głosujących: 27. Nie możesz głosować w tej sondzie


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-05-2012, 23:09   #1201
borowiczek
ford::average
 
Avatar borowiczek
 
Imię: Danutka
Zarejestrowany: 08-02-2009
Skąd: Warszawa
Model: FORD MONDEO 1.8TD Ghia
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1998
Postów: 61
Domyślnie Odp: Spam by Cobretti & m_g czyli spółka z o.o

Cytat:
Napisał Assan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zauważ że każdy ma określoną wytrzymałość nerwową,
Tak to prawda,ale m_g nawet juz tutaj nie wchodzi,a Wy dalej psy na nim wieszacie,więc jak to rozumieć?

borowiczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2012, 23:32   #1202
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Spam by Cobretti & m_g czyli spółka z o.o

Ja Michała (m_g) znam już długo... z forum i GG... potrafimy przegadać wieczory jeden po drugim i... uważam go za naprawdę w porządku Chłopaka (mimo wieku)...
nie wiem... może my dwaj potrafimy się dogadać akurat i dlatego jeszcze ze sobą wytrzymujemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

no ale z opiniami jest jak z pupą ... każdy ma swoją Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja mam swoje zdanie poparte kilkuletnią znajomością jakby nie było wirtualną tylko ...
dlatego też nie krytykuję ani Michałowych wypowiedzi na forum ani Waszych ... bo Was nie znam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zresztą... najłatwiej "jeździć" po kimś kogo się nie zna i na podstawie tego co się czyta na forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

i tyle...

PAaaaaaa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2012, 23:50   #1203
borowiczek
ford::average
 
Avatar borowiczek
 
Imię: Danutka
Zarejestrowany: 08-02-2009
Skąd: Warszawa
Model: FORD MONDEO 1.8TD Ghia
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1998
Postów: 61
Domyślnie Odp: Spam by Cobretti & m_g czyli spółka z o.o

Cytat:
Napisał Cobretti Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
najłatwiej "jeździć" po kimś kogo się nie zna i na podstawie tego co się czyta na forum


Nic dodać nic ująć
borowiczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2012, 07:43   #1204
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Spam by Cobretti & m_g czyli spółka z o.o

Miałem się już nie udzielać, ale jeżeli kolega Assan wyciągnął takie sprawy to czemu ja mam nie odpowiedzieć i jak on to powie, tutaj zrobię się przemądrzały i nie znoszący krytyki.

Ale zanim do tego. Dzięki Borowiczku za wstawienie, się ale.. Bruttiego znam, Tomka z Ostrołęki znam osobiście( i można powiedzieć że znamy się bardzo dobrze),a Cobrreti i tak jest ponad to i za nim wstawię się zawsze i wszędzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Wiem że to nie jest złośliwe, a Tomek tylko mnie podpuszcza bo mu się nudziGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., a co do Assana to zaraz.


Assan jeżeli ty uważasz do cholery, że się obraziłem na forum za ten banner(nie tylko ty, ale zresztą dużo osób tak myśli) to schowaj swoje domysły w buty i zamknij się czasami. Sam pisałeś ze mną gg i sam mówiłeś, że zrezygnowałeś z moderowania bo forum zmierza ku końcowi, sam się śmiałeś, że weźmiesz leżaczek, słomkę i będziesz spokojnie obserwował. Ja mówię wprost DLA MNIE TUTAJ SIĘ NIC NIE DZIEJE, KAŻDY KAŻDEGO OLEWA i wszystko co raz mniej mi się podoba. Nie ma dawniej ekipy dla której mogę tu siedzieć,a druga sprawa nie będę siedzieć tam gdzie mnie nie chcą. A co do przemądrzałej osoby Assan, ale co jak co to ty powinieneś coś na ten temat wiedzieć. Moderowanie u ciebie wyglądało głównie tak, że jak ktoś młodszy się wypowiadał (i mógł mieć rację) to ty i tak stawiałeś nad nim kreskę i leciały teksty, które można było uznać " ty młody ty się nie odzywaj bo ****o wiesz". A więcej spraw nie będę wywlekał, bo nie będę cię ośmieszał w oczach innych, cudowny Assanie. A jak byś wiedział, nie poszło mi o krytykę, tylko o to że było to za plecami zrobione i tyle.

Gdybym był obrażony na krytykę to bym nie odzywał się do ciotki Agnes, a jednak mamy ze sobą kontakt i nie przez forum, ale telefoniczne i co..... nadal nie znoszę krytyki.

Teraz możecie sobie na mnie psy wieszać do woli. Jeżeli uważacie że FCP odżyje to spoko. Jeżeli coś się na tym forum zmieni to spoko, ja życzę szczęścia i będę utrzymywał kontakt z tymi co chce. Prawdą jest też to, że to nie wina jako tako ludzi z forum, ale samego stylu forum, stało się bazą doskonałą, bazą informacji można by powiedzieć, którą już osiągnęła maximum i teraz robi za encyklopedię, a każdy wie jak się korzysta z encyklopedii. Ale zaraz tu Assan się na mnie rzuci, że nie wiem co to encyklopedia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Dobra koniec tej dyskusji. Wszystkim szczęścia życzę, Assan możesz sobie pojeździć bo tu umiesz najlepiej. A i jedno jeszcze ale, powiem ci(to co już nie raz mówiłem) w prywatnych rozmowach inny jesteś, a na FCP palma ci odbija, szkoda

Ostatnio edytowane przez m_g ; 13-05-2012 o 07:48
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2012, 10:04   #1205
Miras.
ford::average
 
Avatar Miras.
 
Zarejestrowany: 03-09-2009
Skąd: ze wsi
Model: Van
Silnik: Etylina
Rocznik: Automat
Postów: 138
Domyślnie Odp: Spam by Cobretti & m_g czyli spółka z o.o

Cytat:
A jak byś wiedział, nie poszło mi o krytykę, tylko o to że było to za plecami zrobione i tyle.
Pierwsze uwagi o nagłówku padły na CB, jakbyś tam od czasu do czasu zajrzał (a nie w pewnym momencie olał) to byś wiedział o tym pierwszy, jeszcze przed tematem w "klubowych".

A o niewiedze sam się prosiłeś, jakbyś normalnie jak członek opłacił składkę to byś wiedział wszystko, a nie jakieś naklejki na mk3 kupujesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miras. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2012, 10:19   #1206
Agnesqa
M.O.D.
 
Avatar Agnesqa
 
Zarejestrowany: 29-06-2009
Skąd: Żywiec
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 145
Domyślnie Odp: Spam by Cobretti & m_g czyli spółka z o.o

Cytat:
a jednak mamy ze sobą kontakt i nie przez forum, ale telefoniczne
Potwierdzam... odzywa się menda czasami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I wiem, że nie obrazi się na mnie o to, że powiem że jeździ kuchenką czy zapalniczką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Michał jest po prostu trochę "inny" niż cała reszta, ale w tym tkwi jego moc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czasem mnie wkurza, ale poza tym jest ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Agnesqa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2012, 11:00   #1207
Szejk.Ahmed
ford::advanced
 
Avatar Szejk.Ahmed
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-08-2010
Skąd: SZCZECIN
Model: T
Silnik: Najlepszy
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: Spam by Cobretti & m_g czyli spółka z o.o

Cytat:
Napisał Agnesqa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Michał jest po prostu trochę "inny" niż cała reszta,
To oczywiste ''Mały Głód''Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A na poważnie co was to obchodzi gdzie Michał przesiaduje i czemu tu nie zagląda.Jego prywatna sprawa i nic wam do tego.Cyrografu z FCP nie podpisywał.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gada znam osobiście i jest spoko
__________________
Szejk.Ahmed jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2012, 11:42   #1208
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Spam by Cobretti & m_g czyli spółka z o.o

Cytat:
Napisał Szejk.Ahmed Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gada znam osobiście i jest spoko
Ja Ciebie tez Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2012, 13:04   #1209
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Spam by Cobretti & m_g czyli spółka z o.o

Cytat:
Napisał Miras. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A o niewiedze sam się prosiłeś, jakbyś normalnie jak członek opłacił składkę to byś wiedział wszystko, a nie jakieś naklejki na mk3 kupujesz
Miras nie wiem jak się do tego ustosunkować, ale ja to odczytuje negatywnie. Co cię to obchodzić, na co wydaję kasę ?? Nie twój interes i tyle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Agnesqa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potwierdzam... odzywa się menda czasami
I wiem, że nie obrazi się na mnie o to, że powiem że jeździ kuchenką czy zapalniczką
Michał jest po prostu trochę "inny" niż cała reszta, ale w tym tkwi jego moc
Czasem mnie wkurza, ale poza tym jest ok
Ciotka ale inny człowiek ciągnie do innego człowieka taaak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jak by nie było, to ty też całkiem "normalna" nie jesteś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zresztą Cobretti przyjaciel też nie ma równo pod sufitem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Szejk.Ahmed Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To oczywiste ''Mały Głód''
A na poważnie co was to obchodzi gdzie Michał przesiaduje i czemu tu nie zagląda.Jego prywatna sprawa i nic wam do tego.Cyrografu z FCP nie podpisywał.
Gada znam osobiście i jest spoko
Btw. może będę miał maskotkę małego głoda na lusterko w samochodzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ja Szejka też znam osobiście i powiem że wybuchowy spoko człowiek xD

Ale jak by nie patrzeć, każdy jest na swój sposób inny.

A co do cyrografu FCP tutaj jeszcze wrócę. Przez FCP moje życie wywróciło się o 180 stopni(większość osób wie czemu hehe) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i gdyby tylko ktoś chciał mocniej dbać o to forum i by nie stało się encyklopedią to by było nadal tutaj fajnie, ale atmosfera trochę spadła i tyle.
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2012, 13:28   #1210
Szeryf455
ford::professional
 
Zarejestrowany: 14-03-2010
Skąd: Chrzanów
Model: transit
Silnik: 2,5 D
Rocznik: 1996 max
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Spam by Cobretti & m_g czyli spółka z o.o

Cytat:
atmosfera trochę spadła i tyle.
Też odnoszę takie wrażenie. Ale ja to zwalam na przedwakacyjne lenistwo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Z nadejściem chłodów forum odżyje, pojawi się mnóstwo wątków "pomocy, nie odpala, mam problem" i wszystko wróci do normy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szeryf455 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.