Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-02-2009, 12:37   #1
fazis
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-05-2008
Skąd: Kamionki/Poznań
Model: Audi
Silnik: 1.9
Rocznik: 2000
Postów: 78
Domyślnie Proszę o opinię nt ST-ka

Witam

Powoli nadchodzi czas zmiany autka na większe i pomyślałem o mondku i w oko wpadł mi ten egzemplarz [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

I teraz pytanie czy ktoś zna może tą konkretnie sztukę, albo może ktoś przejeżdża codziennie koło tego komisu i może na nie zerknąć.

Wszelkie uwagi mile widziane.

Pozdr.

fazis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2009, 12:58   #2
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Proszę o opinię nt ST-ka

Cytat:
Napisał fazis
Witam

Powoli nadchodzi czas zmiany autka na większe i pomyślałem o mondku i w oko wpadł mi ten egzemplarz http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5734059

I teraz pytanie czy ktoś zna może tą konkretnie sztukę, albo może ktoś przejeżdża codziennie koło tego komisu i może na nie zerknąć.

Wszelkie uwagi mile widziane.

Pozdr.
Na dzień dobry zasadnicze pytanie: dlaczego na pokrywie bagażnika jest napis TDCi, podczas gdy na fotce komory silnikowej mamy Durateca V6? Radio na kasetę magnetofonową też chyba raczej podmieniono, bo raczej w tej wersji nie dawano takiego prostego modelu w wyposażeniu. Trochę mało fotek z innych ujęć, ale coś czuję że ten egzemplarz był jednak rozpierdzielony.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2009, 13:26   #3
fazis
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-05-2008
Skąd: Kamionki/Poznań
Model: Audi
Silnik: 1.9
Rocznik: 2000
Postów: 78
Domyślnie Re: Proszę o opinię nt ST-ka

Znaczek TDCi to sobie mógł nakleić, co do radia to nie wiem ST zaczęli sprzedawać w 2002 może pierwsze egzemplarze miały kaseciaki
fazis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2009, 13:38   #4
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Proszę o opinię nt ST-ka

Cytat:
Napisał fazis
Znaczek TDCi to sobie mógł nakleić, co do radia to nie wiem ST zaczęli sprzedawać w 2002 może pierwsze egzemplarze miały kaseciaki
Nie wierz w takie rzeczy, że ktoś sobie coś specjalnie nakleił szczególnie w przypadku wersji ST. :fcp4 Radzę Ci tylko zachować maksymalną czujność, tym bardziej że stosunkowo często tak mocne wersje przytargane z zagranicy mają za sobą wypadkową przeszłość. Zadzwoń do gościa, który sprzedaje tę furę i zapytaj czy możesz przywieść ze sobą miernik lakieru i sprawdzić grubość powłoki lakierniczej.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2009, 14:00   #5
Piccolo_Jr
ford::average
 
Avatar Piccolo_Jr
 
Zarejestrowany: 30-05-2008
Skąd: Poznań stolica Pyrlandii ;)
Model: Ford Mondeo MkIV
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 188
Domyślnie Re: Proszę o opinię nt ST-ka

A mnie tam sie gdzieś obiło o uszy że ktoś sobie takie jaja robił i znaczek TDCI przykleił :fcp2

Aczkolwiek rzeczywiście takie cuś na klapie kojarzy się raczej z dzwonkiem z tyłu lub problemiami z rudą *(wymiana klapy)
Piccolo_Jr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2009, 18:53   #6
kaczka_k
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Proszę o opinię nt ST-ka

A może taki Cię zaciekawi:
http://www.najauto.pl/ogloszenie/463821/
znalezione na forum opla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2009, 19:11   #7
Przemo1903
ford::average
 
Avatar Przemo1903
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: Kraków
Model: 308 GT FL 2.0 HDI 177 KM
Silnik: 2000
Rocznik: 2018
Postów: 184
Domyślnie Re: Proszę o opinię nt ST-ka

Listwy na drzwiach są doklejone. A co do tego pierwszego to masz moją odpowiedżź na Mondeo Klub Polska
__________________
Peugeot 308 FL GT 2.0 HDI 177 KM EAT8
Przemo1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.