Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-07-2009, 01:33   #1
Elyvin
 
Postów: n/a
Domyślnie [MK1] Mondeo '93 1.8 + LPG ( Full opcja ?)

Witam serdecznie!

Na wejściu pragnę zaznaczyć, iż nie mam zielonego pojęcia o fordach. Jedyny ford z jakim miałem styczność to Probe.

Zastanawiam się nad kupnem Mondeo, moją uwagę przykuło jedno ogłoszenie na otomoto :

http://moto.allegro.pl/item700298065...cja_ideal.html

Czy mógłby ktoś na pierwszy rzut oka, po zdjęciach i opisie powiedzieć mi czy samochód budzi jakieś zastrzeżenia, czy jest w nim coś podejrzanego ? Opłaca się ?

Dodatkowo, jeżeli pojechałbym go oglądać (Chyba że ktoś jest z Płocka i mógłby ew. podjechać, byłbym wdzięczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) Na co powinienem zwrócić uwagę ?

Możliwe, żeby 1.8 palił 10-12l gazu ?

I jeszcze jedno ostatnie pytanie - kiedyś słyszałem 'plotkę', że podobno w MK1 jest jakiś tragicznie trudny dostęp do sprzęgła i gdy trzeba je wymienić ceny sięgają ~1,5-2,5 tys złotych (Sprzęgło + robocizna ).

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 08:22   #2
jagrall
ford::expert
 
Avatar jagrall
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-05-2005
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3,770
Domyślnie Odp: [MK1] Mondeo '93 1.8 + LPG ( Full opcja ?)

Cytat:
Napisał Elyvin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możliwe, żeby 1.8 palił 10-12l gazu ?
możliwe, mój z sekwencją pali 9,5-10, z tym że moje jazdy to 50/50 miasto z trasą

a ta full opcja z tematu to chyba jakiś żart, on nawet klimy nie ma
__________________
"tylko dwie rzeczy są nieskończone. wszechświat i ludzka głupota. mam wątpliwości co do wszechświata" - Albert Einstein
Było: Mondeo MkII 1,8 + sekwencja, mkIII 2,2tdci
jagrall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 08:36   #3
Elyvin
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: [MK1] Mondeo '93 1.8 + LPG ( Full opcja ?)

Cytat:
Napisał jagrall Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ta full opcja z tematu to chyba jakiś żart, on nawet klimy nie ma
Hehe, tak tylko napisałem. Tak jak mówię, nie znam się na fordach i jak dla mnie to wyposażenie jak na samochód z '93 jest całkiem przyzwoite Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co sądzicie o tym mondku ? warto jechac i ogladac ?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 08:43   #4
pawelszakal
ford::average
 
Avatar pawelszakal
 
Zarejestrowany: 01-06-2008
Model: Mondeo
Silnik: 2.0TDCi 140KM @163 KM
Rocznik: 10.2010
Postów: 109
Domyślnie Odp: [MK1] Mondeo '93 1.8 + LPG ( Full opcja ?)

Zderzak przedni uszkodzony, swiatlo tylne uszkodzone to tak na szybkiego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A co do spalania moj znajomy w mkII identyko taki jak ma jagrall pali mu 12l gazu.
pawelszakal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 08:44   #5
przemekmondeo
ford::average
 
Avatar przemekmondeo
 
Zarejestrowany: 02-04-2008
Skąd: Toruń
Model: Renault Scenic
Silnik: 1.6 16V 107KM K4M
Rocznik: 2002
Postów: 186
Domyślnie Odp: [MK1] Mondeo '93 1.8 + LPG ( Full opcja ?)

mój w mieście pali 13-14 lpg, gościu pisze, że wnętrze zadbane a tam dziura obok zegarka, brak półki pod radiem, nie wspomnę, że nawet żadnego radia nie ma i nawet nie ma popielnicy
przemekmondeo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 08:50   #6
Elyvin
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: [MK1] Mondeo '93 1.8 + LPG ( Full opcja ?)

Cytat:
Napisał przemekmondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mój w mieście pali 13-14 lpg, gościu pisze, że wnętrze zadbane a tam dziura obok zegarka, brak półki pod radiem, nie wspomnę, że nawet żadnego radia nie ma i nawet nie ma popielnicy
Mogę się domyślać, że radio wyjęte, półka pewnie służyła jako miejsce na CB radio a popielniczka... nie wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. może gruszkę tam trzymał.


"Zderzak przedni uszkodzony, swiatlo tylne uszkodzone to tak na szybkiego"

O zderzaku nic nie ma w opisie, o świetle jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki za informacje


Czekam na więcej, bo szczerze mówiąc to wizualnie mi się podoba.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 08:56   #7
przemekmondeo
ford::average
 
Avatar przemekmondeo
 
Zarejestrowany: 02-04-2008
Skąd: Toruń
Model: Renault Scenic
Silnik: 1.6 16V 107KM K4M
Rocznik: 2002
Postów: 186
Domyślnie Odp: [MK1] Mondeo '93 1.8 + LPG ( Full opcja ?)

Z drugiej strony auto ma grubo naście lat i za taką cenę jak 4600 nie spodziewajmy się stanu igły jak z salonu, ford miał na pewno kilku i to różnych właścicieli, którzy pewnie różnie dbali. Takie rzeczy jak pisałem brak radia czy półki nie powinny przesądzać o kupnie bo to małe szczegóły, jeśli auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym myślę że jest warte swojej ceny.
przemekmondeo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 08:59   #8
Elyvin
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: [MK1] Mondeo '93 1.8 + LPG ( Full opcja ?)

Może w przyszłym tyg. albo w ten weekend postaram się podjechać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś cenne uwagi do dodania dot. tego samochodu będę b. wdzięczny. Szczególnie chciałbym wiedzieć na co zwrócić uwagę podczas oględzin pojazdu.

(Szczerze mówiąc to nie wiem dlaczego mnie tak na Forda z dnia na dzień wzięło. Poprostu wczoraj wieczorem przeglądałem moto.allegro i stwierdzilem ze sprzedaje Honde kupuje jakiegoś Mondka ;P)

Ostatnio edytowane przez Elyvin ; 31-07-2009 o 09:30
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 10:35   #9
jagrall
ford::expert
 
Avatar jagrall
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-05-2005
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3,770
Domyślnie Odp: [MK1] Mondeo '93 1.8 + LPG ( Full opcja ?)

Cytat:
Napisał przemekmondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gościu pisze, że wnętrze zadbane a tam dziura obok zegarka, brak półki pod radiem, nie wspomnę, że nawet żadnego radia nie ma i nawet nie ma popielnicy
z mniejszych prierdołek ma np. urwany uchwyt korbki do otwierania tylnej prawej szyby
__________________
"tylko dwie rzeczy są nieskończone. wszechświat i ludzka głupota. mam wątpliwości co do wszechświata" - Albert Einstein
Było: Mondeo MkII 1,8 + sekwencja, mkIII 2,2tdci
jagrall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 10:51   #10
Elyvin
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: [MK1] Mondeo '93 1.8 + LPG ( Full opcja ?)

Hehe, koniec. Oferta nie aktualna, a szkoda :<
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.