Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-12-2007, 16:35   #11
bodes
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-12-2007
Postów: 11
Domyślnie Indiglo

żadne wnioski. Od oparów lakieru mam dosyć.
Z tego wszystkiego zapomniałem zamieścić kolorystykę. Pojawi się po 21.00

bodes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2007, 22:25   #12
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Niebardzo kumam jak czarny nadruk ma świecić.
chodzi mi o to aby w dzień cyferki były "czarne" a w nocy swieciły na biało.
Nie mam pojecia jak to zrobić i czy w ogóle sie da.
Cytat:
Napisał bodes
Co do gróbości 1mm styknie czy za wysoko.
chyba wystarczy. standardowo naklejka na karkasie ma grubosci ok 0.4-0.3 mm więc te 1mm sie chyba zmiesci.

A jak wyglada sprawa z kontrolkami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tu masz oryginał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

i te czarne pola to swiecace kontrolki.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 09:19   #13
kiceksc
ford::advanced
 
Imię: Bony
Zarejestrowany: 13-10-2006
Skąd: Sosnowiec
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2002
Postów: 322
Domyślnie

A do MKIII było by coś takiego możliwe? :>
__________________
Mondeo MkIII 2002 2.0 TDCI 130KM
Uniden 520xl + Hustler 1C-100

Saab 900NG B204L 304KM/431Nm
kiceksc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 09:26   #14
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiceksc
A do MKIII było by coś takiego możliwe? :>
jak znam życie, to wszystko jest możliwe. Kwestia czasu i kasy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 09:57   #15
-waldi-
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar -waldi-
 
Zarejestrowany: 24-04-2005
Skąd: Oświęcim
Model: VB/RT/GIII
Silnik: 2.0/1,2/1.8
Rocznik: 97/95/93
Postów: 7,309
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiceksc
A do MKIII było by coś takiego możliwe?
wejdz na stronkę, poczytaj i podeślij licznik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - pisze ze nawet upust bedziesz miał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
wozidła...
Vectra B 2,0 '97 - całkiem wygodne
Twingo 1,2 '95 - mały pomykacz
Golf III 1.8 GT '93 - bagażówka
Yamaha XV700

[Regulamin Forum] [Szukaj]
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
http://img524.imageshack.us/img524/8421/emot2ok6.jpg
-waldi- jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 11:17   #16
bodes
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-12-2007
Postów: 11
Domyślnie Indiglo

Panowie, mała garść wyjaśnienia. Zająłem się problemem folii tylko z jednej przyczyny. Otóż chciałem założyć zegary indiglo do siebie, po podjęciu decyzji wyraziłem chęć zakupu w pewnej firmie i otrzymałem odpowiedź „nie da się zrobić”. Pewna firma zajmująca się produkcją zegarów, umieszczająca informacje o tym, że wykonuje tarcze w/g wzoru klienta twierdzi, że się nie da? Mając dostęp do pewnych technologii zacząłem kombinować. Pierwsze konkretne efekty pojawiły się po blisko 3 miesiącach. I twierdzę, że się da.
Natomiast, jeśli chodzi o zegary, żeby podziałka w dzień była czarna a w nocy biała, to aktualnie nie mam pomysłu jak to wykonać, co nie oznacza, że się nie da.
bodes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 11:38   #17
-waldi-
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar -waldi-
 
Zarejestrowany: 24-04-2005
Skąd: Oświęcim
Model: VB/RT/GIII
Silnik: 2.0/1,2/1.8
Rocznik: 97/95/93
Postów: 7,309
Domyślnie

Cytat:
Napisał bodes
jeśli chodzi o zegary, żeby podziałka w dzień była czarna a w nocy biała, to aktualnie nie mam pomysłu jak to wykonać
czarny pasek z "nacieciem" po środku i juz bedzie świecił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
wozidła...
Vectra B 2,0 '97 - całkiem wygodne
Twingo 1,2 '95 - mały pomykacz
Golf III 1.8 GT '93 - bagażówka
Yamaha XV700

[Regulamin Forum] [Szukaj]
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
http://img524.imageshack.us/img524/8421/emot2ok6.jpg
-waldi- jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 12:03   #18
bodes
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-12-2007
Postów: 11
Domyślnie Indiglo

Wydaje mi sie że nie chodzi o taki efekt:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A raczej o taki:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bodes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 12:10   #19
Venetian
ford::advanced
 
Imię: Alek
Zarejestrowany: 03-06-2006
Model: ST220
Silnik: MEBA
Rocznik: 05
Postów: 383
Domyślnie

Ja bym się pisał na czarne z białym podświetleniem do mk3, ale nie mogę wyjąć zegarów z auta bo je eksploatuje aktywnie, czy może dałoby się do Ciebie podjechać i "załatwić sprawę" na miejscu ? Gdzie się mieści twoja zwariowana fabryka tarcz ? :fcp4
Venetian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 13:01   #20
bodes
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-12-2007
Postów: 11
Domyślnie Indiglo

Nie oczekuj, że da się to zrobić w przysłowiowe 5 minut. Po pierwsze trzeba dokładnie zwymiarować zegary, rozplanować miejsca montażu, określić inne bzdety jak układ wyprowadzeń itd. Zazwyczaj, (jeśli niczym innym się nie zajmuję) trwa to do 8 godzin. Tworzy się kilka szablonów i jak wszystko pasuje można zacząć projektować folię. Do momentu wykonania szablonu, który pasuje w 100% zegary są potrzebne (i niema zmiłuj). Generalnie szablon powinien się dać założyć w taki sposób żeby nie było potrzeby jakiegokolwiek ustawiania. Jeśli mamy szablon to możemy powiedzieć, że 1/4 pracy mamy z głowy. Moja rola polega przede wszystkim na wykonaniu projektu, szablonu oraz folii. W efekcie powinieneś otrzymać folię wraz z zaprojektowanym zasilaczem do niej oraz wstępnym ustawieniem mocy świecenia. Proces produkcji folii trwa ok 14 dni (technicznie niema możliwości wykonania tego w jeden dzień) sam czas utwardzania zajmuje ok 24 godzin a folia składa się z 6 warstw. Więc jeśli jesteś zainteresowany i dodatkowo pogodzisz się z utratą zegarów na 12 godzin to mogę się podjąć wykonania folii pod model auta, jaki posiadasz. Można jeszcze umówić się na zasadzie, że jeśli masz jakiś dzień (najczęściej będzie to niedziela) wolny od jazdy, ściągasz zegary w sobotę wieczorem, mogę podjechać, w niedzielę wykonać szablon i wieczorem odwieść ci zegary żebyś rano mógł jechać. Reszta na PW.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bodes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.