Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-07-2007, 11:56   #1
Rafciom
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-07-2007
Postów: 2
Domyślnie Coś dzwoni przy obciążonym silniku

Witam
mam Focusa 1,6 99 który od pewnego czasu zaczął wydawać dziwne dźwięki. Gdy silnik jest obciążony, przy obrotach ok 3000 słychać coś takiego jakby dzwoniły kawałki metalu w jakiejs rurze. Wymieniłem tłumiki, łącznik elastyczny, sprawdziłem zawory i nic. Sprawdziłem różne paliwa z różnych stacji żeby nie było ze to wina paliwa. komputer nic nie wykazuje. Ktoś ma jakiś pomysł lub spotkał sie z czymś takim?

Rafciom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-07-2007, 20:15   #2
wasylix
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-07-2007
Postów: 11
Domyślnie

Hmm, miałem taki sam odzwięk we fieście w dwóch przypadkach , raz jak katalizator się rozsypał (taki metaliczny dźwięk), potem pasek klinowy podobie dźwięczał tylko na obciązonym silniku
__________________
wasyl
wasylix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2007, 20:30   #3
monga
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-05-2006
Skąd: Glogow
Postów: 119
Domyślnie

to zawory i nic z tym niezrobisz tak juz jest kazde auto to ma w jednym slychac bardziej w innym mniej
__________________
Byl Focus jest Mondeo
monga jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2007, 20:53   #4
DaymoN
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-12-2006
Skąd: Ustka
Postów: 23
Domyślnie Re: Coś dzwoni przy obciążonym silniku

Cytat:
Napisał Rafciom
Witam
mam Focusa 1,6 99 który od pewnego czasu zaczął wydawać dziwne dźwięki. Gdy silnik jest obciążony, przy obrotach ok 3000 słychać coś takiego jakby dzwoniły kawałki metalu w jakiejs rurze. Wymieniłem tłumiki, łącznik elastyczny, sprawdziłem zawory i nic. Sprawdziłem różne paliwa z różnych stacji żeby nie było ze to wina paliwa. komputer nic nie wykazuje. Ktoś ma jakiś pomysł lub spotkał sie z czymś takim?
Sprawdź czy masz pokrywa dokręconą i wszystko ok jeżeli chodzi o układ dolotowy.

Pozdrówka
__________________
-= Ford RESPECT =-
DaymoN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.