Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-06-2013, 13:40   #1
Mariusz55
 
Postów: n/a
Domyślnie Podczas dodawania gazu samochod nie nabiera predkosci-traci moc i co teraz ?

Witam.Szukalam na forum odpowiedzi,wiekszosc problemow bylo podobnych,ale jednak wydaje mi sie ze mam troche inny.Mam Forda Focusa 99r 1.6 benzyna-podczas dodawania gazu samochod nie nabiera predkosci-traci moc,jak puszcze gaz lekko szarpnie,czasami przechodzi i jedzie normalnie w wyjatkowych sytuacjach musze go zgasic-nastepnie odpalic ponownie i tak wkolko.Poniewaz zaden mechanik nie mogl sobie poradzic zawiazlem go do serwisu forda-podlaczyli pod komputer i nie wykazal zadnych bledow,zostaly wymienione wszystkie mozliwe filtry,nowe swiece,kable do swiec,wyczyscili katalizator i lipa-przyjechalem zepsutym i takim wyjechalem...po drodze zatrzymalem sie na stacji (mialem 1/4 baku) zatankowalem do polowy i odziwo samochod zaczal lepiej jechac.Przejechalem tak kilkanascie kilometrow,stanalem na swiatlach i znowu mialem problemy z ruszeniem z miejsca-zaczelo go dusic,nie moglem go wkrecic na obroty-zgasl-odpalilem i znowu zaczal jechac przez chwile normalnie.Kilka razy dochodzilem do rezerwy-pozniej tankowalem do polowy i problem na jakis czas znikal.Moze ktos mial podobny problem i moglby mi jakos pomoc ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2013, 13:46   #2
ndrozdowski
ford::average
 
Imię: Norbert
Zarejestrowany: 07-10-2012
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.8 16v
Rocznik: 2003
Postów: 80
Domyślnie Odp: Ford Focus 1.6 16 v 99r-gasniecie-brak mocy.

Może zbyt uboga mieszanka?
ndrozdowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2013, 13:50   #3
Mariusz55
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ford Focus 1.6 16 v 99r-gasniecie-brak mocy.

zbyt uboga tzn ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2013, 14:06   #4
salom
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Podczas dodawania gazu samochod nie nabiera predkosci-traci moc i co teraz ?

To są objawy kończącej się pompy paliwowej, elektrycznej. Kup nową, załóż, i ciesz się pojazdem.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2013, 14:15   #5
Goliat Leszno
ford::beginner
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 27-09-2012
Skąd: Leszno
Model: Ford Focus mk1
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 1999
Postów: 22
Domyślnie Odp: Podczas dodawania gazu samochod nie nabiera predkosci-traci moc i co teraz ?

Też tak miałem. Wlałem lepsze paliwo i było ok
Goliat Leszno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2013, 14:24   #6
Mariusz55
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Podczas dodawania gazu samochod nie nabiera predkosci-traci moc i co teraz ?

Wlasnie tez obstawialem pompe paliwowa,ale zastanawiam mnie dlaczego w serwisie forda na to nie wpadli ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. aj ci dzisiejsi mechanicy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2013, 14:27   #7
romek111
ford::average
 
Imię: Roman
Zarejestrowany: 29-09-2009
Skąd: Marlow
Model: focus 1.6 pb
Silnik: 1,6
Rocznik: 2003
Postów: 51
Domyślnie Odp: Podczas dodawania gazu samochod nie nabiera predkosci-traci moc i co teraz ?

Witam proponował bym jeszcze zajrzeć do filtra paliwa
romek111 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2013, 14:29   #8
Mariusz55
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Podczas dodawania gazu samochod nie nabiera predkosci-traci moc i co teraz ?

Wszystkie mozliwe filtry wymienilem i niestety to nie pomoglo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2013, 15:03   #9
salom
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Podczas dodawania gazu samochod nie nabiera predkosci-traci moc i co teraz ?

W serwisie by na to wpadli gdyby cie przywieżli na lawecie, ale jak przyjechałeś na kołach, to nie zakładają że pompa może sie zacierać, przerywać, może mieć zaniki pradu, komputer tego nie wykaże, trzeba dojść samemu.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2013, 15:32   #10
Mariusz55
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Podczas dodawania gazu samochod nie nabiera predkosci-traci moc i co teraz ?

rozumiem,ale powiedzialem jakie sa objawy i powinni na to wpasc ze cos jest nie tak,mechanik do mnie zadzwonil ze samochod jest gotowy i juz nic mu nie dolega,a jak przjechalem na miejsce to wyszlo ze zadnej usterki nie naprawili a zaplacic musialem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: czy jest mozliwosc abym sam sprawdzil czy pompka paliwowa dziala czy tez musze jechac do mechanika ?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.