Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-05-2004, 07:36   #1
maku
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-05-2004
Skąd: Radziejów
Model: Fusion
Silnik: 1,4
Rocznik: 2004
Postów: 10
Domyślnie montaż nowego radia w servisie

Witam

Dwa dni temu odwiedziłem mój serwisie Forda w celu założenia nowego radia Pioneer do Fusion FX Silver, oraz przeprogramowania funkcji załączenia centralnego zamka po włączeniu zapłonu po 5 sek. (niby jest to standard , ale zawsze można samemu to zrobić ręcznie, żeby zamknąć się podczas jazdy, stwierdziłem, że w ten sposób przedłużę czas ,, życia’ centralnego zamka .
Zakładanie radia trwało prawie dwie godziny
- montaż głośników fordowskich ( Fusion FX Silver nie posiada głośników, ma tylko antenę i instalację radiową
- montaż ramki pod radio, tu najwięcej do pracy jeśli chodzi o odłączenie linek regulacji strumienia powietrza
- podłączenie kostki fordowskiej do kostki ISO w radiu , radio mam podłączone w ten sposób, że włącza mi się gdy zapalę silnik, gaśnie gdy zgaszę silnik ( mogę słuchać radia na postoju bez włączonego zapłonu, ale musi być włożony kluczyk do stacyjki i lekko przekręcony bez konieczności włączenia zapłonu)
Materiał:
1. Głośniki z Serwisu Forda B52-Z520 2 szt. Cena 140 zł
2. Ramka Fordowska 80 zł
3. Kostaka Fordowska ISO 30 zł

Zapłaciłem 250 zł wraz z montażem

maku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2004, 08:32   #2
popo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-04-2004
Skąd: Śląsk
Model: fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 46
Domyślnie

Cześć
Ceny są chyba wszędzie podobne. Ja zakładałem radio w salonie w Gliwicach. Zapłaciłem suma sumarum 200 zł. Tyle, że dostałem w tej cenie 4 głośniki. Nie wiem, czy takie same, jak twoje, ale zdają egzamin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam wersje bez centrala i bardzo tego żałuję. Nie wiem, ile będzie mnie kosztować założenie zamka centralnego. Jako opcja, centralny kosztuje 800 zł. Podejrzewam, że teraz do tej ceny musiałbym dodać cenę usługi założenia.

Pozdrawiam.
__________________
popo
Fusion 1.4 16V FX
popo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2004, 20:22   #3
Kotek
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-04-2004
Skąd: Pruszków
Model: Wrangler
Silnik: 2.0T
Rocznik: 2021
Postów: 60
Domyślnie

Niestety, albo i "stety" ceną usług w serwise nie są jednakowe. W Warszawie za sam montaż radia i 2 głośników (wszystkie potrzebne częsci były moje) zaśpiewali sobie 270 zł, więc im grzecznie podziękowałem i założyłem dużo taniej u gościa który zajmuje się montażem radioodbiorników.
__________________
Kotek
Fusion 1.4 16v FX Silver, '04
Kotek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2004, 00:26   #4
alacak
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-04-2004
Skąd: Gryfino
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 73
Domyślnie

AvE!

Mam zamiar wystawic na Allegro, ale może znajdzie się chętny forumowicz - mam na zbyciu ramkę do radia, zakupiona 3 tygodnie temu, stan idealny. W sumie nie wiem ile kosztowała, płaciłem za całość, tutaj padło 80 zł, wiec może 50?

Pozdrawiam
alacak
__________________
Pozdrawiam - alacak
alacak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:39.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.