Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-05-2004, 00:29   #11
alacak
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-04-2004
Skąd: Gryfino
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 73
Domyślnie

AvE!

Chyba w Auto Świecie widziałem test świateł i ogólnie Fuzja wypadła słabo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No niby OK, ale jak na dzisiejsze czasy cienko.

Pozdrawiam
alacak

__________________
Pozdrawiam - alacak
alacak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2004, 09:19   #12
maku
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-05-2004
Skąd: Radziejów
Model: Fusion
Silnik: 1,4
Rocznik: 2004
Postów: 10
Domyślnie

Zrobiłem 2200 km i jest wszysko o.k.
maku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2004, 11:33   #13
+RAFAŁ+
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2004
Skąd: Rzeszów
Model: szukam
Silnik: benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 225
Domyślnie

Co do swiatel to nie jestescie sami. Mam podobny problem. W auto swiecie napisali, ze konstruktorzy polozyli wiekszy nacisk na szerokosc strumienia swiatla niz na zasieg. Ogolnie swiatla zostaly ocenione na dostateczny.
__________________
Focus 1.6
Fusion 1.4 ST80 FX gold deep navy '04
Fusion 1.4 '07
300C V6 3.0 CRD
+RAFAŁ+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2004, 19:32   #14
Kotek
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-04-2004
Skąd: Pruszków
Model: Wrangler
Silnik: 2.0T
Rocznik: 2021
Postów: 60
Domyślnie

Hej!

No to nie jestem odosobniony. Bo już się zastanawiałem czy nie pojechać do serwisu, aby posprawdzali ustawienia swiateł.

Pozdrawiam
__________________
Kotek
Fusion 1.4 16v FX Silver, '04
Kotek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2004, 07:49   #15
Hektor
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Skąd: Pabianice
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał +RAFAŁ+
To w sumie nie usterka ale tez sprawa techniczna. W ktore miejsce na szybie leci wam plyn ze spryskiwaczy? U mnie jakos strasznie wysoko. To normalne w Fusionach czy musze sobie isc dysze ustwaic?
można sobie ustawić :twisted:
__________________
Ford Fusion 1,6 16 V
Hektor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2004, 16:08   #16
+RAFAŁ+
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2004
Skąd: Rzeszów
Model: szukam
Silnik: benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 225
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hektor
Cytat:
Napisał +RAFAŁ+
To w sumie nie usterka ale tez sprawa techniczna. W ktore miejsce na szybie leci wam plyn ze spryskiwaczy? U mnie jakos strasznie wysoko. To normalne w Fusionach czy musze sobie isc dysze ustwaic?
można sobie ustawić :twisted:
Wiem ze mozna ustawic, ale moze to tak musi byc i tak jak ktos wczesniej pisal przy wiekszych predkosciach plyn idealnie trafia w srodek szyby. Dobrze jest. Nic nie bede poprawial.
__________________
Focus 1.6
Fusion 1.4 ST80 FX gold deep navy '04
Fusion 1.4 '07
300C V6 3.0 CRD
+RAFAŁ+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2004, 07:22   #17
Hektor
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Skąd: Pabianice
Postów: 84
Domyślnie

Tak masz rację u mnie jest podobnie. Przy małych prędkościach, czy w korku jak odpalę spryskiwacz to wali jak fontanna a w czasie jazdy jest ok. Dlatego nic nie zmieniam a w korkach wciskam spryskiwacz krótkimi naciśnięciami.
__________________
Ford Fusion 1,6 16 V
Hektor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2004, 16:43   #18
aelek
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-05-2004
Skąd: Katowice
Postów: 67
Domyślnie Drgania na kierownicy przy 120 km/h

Witam wszystkich klubowiczów.

Sprawdźcie proszę w swoich FF czy obserwujecie drgania kierownicy - jak przy niewyważonych kołach, bujanie sie kierownicy (prawo-lewo). Najczęściej przy ok. 120 km/h.
Najlepiej sprawdzać na idealnej drodze (!). Ze względu na twarde zawieszenie, przy jeździe po typowych, dziurawych drogach, efekt może być długo niezauważony.
W ASO biją się z tym od miesiąca - wyważają, zamieniają miejscami, obracają opony i koła - i NIC. Nawet testowane FF zastępcze (dla klientów serwisu) i NOWE - do jazdy testowej - też to miały!!!
To nie jest normalne, by na idealnej drodze nowe, wyważone koła GENEROWAŁY drgania na kole kierownicy.

pozdrawiam i czekam na komentarze
aelek
aelek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2004, 10:55   #19
szeski
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-04-2004
Model: Fusion
Silnik: 1.4 Benzyna/LPG
Rocznik: 2004
Postów: 114
Domyślnie kola

U mnie znowu od czasu do czasu przy predkosciach powyzej 100km/h na gladkiej drodze (autostrada w niemczech) sciagalo auto na prawo!!!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Myslalem na poczatku, ze to z powodu zlego ulozenia ciezaru w bagazniku. W ASO na to zalecili obnizenie cisnienia w kolach... Nie pomoglo... Co najsmieszniejsze, jadac pustym autem, "szarpnalem" kierownica w lewo przy 120 km/h :twisted: i objaw minal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Problem w tym, ze nie wiem, czy i kiedy pojawi sie ponownie... Pozdro...
szeski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2004, 10:59   #20
szeski
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-04-2004
Model: Fusion
Silnik: 1.4 Benzyna/LPG
Rocznik: 2004
Postów: 114
Domyślnie KLIMA!!!!

Ostatnio ponadto zaobserwowalem bardzo dziwna rzecz. Normalnie silnik dziala bardzo rowno. W momencie wlaczenia klimatyzacji silnik (klima) zaczyna wydawac dziwne nieregularne dzwieki, takie jakby dlawienie sie (szczekanie). W momencie tego odglosu silnik traci na chwile moc (jakby gasl). Mam zle przeczucie, ze cos sie w klimie zatarlo, mimo ze ciagle dziala... Ma ktos podobny problem, czy to moze normalne??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdro
szeski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.