Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-04-2017, 21:41   #201
miroos
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 07-05-2016
Skąd: Kraków
Model: Mondeo mk5 fl Vignale
Silnik: 2.0 ecoblue 190KM AWD
Rocznik: 2020
Postów: 180
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
A zdarza Wam się czasem, że przy słuchaniu muzy albo audiobooka samoczynnie uaktywnia się pani z Google i po chwili mówi 'nie rozumiem co mówisz'. Tak jakby cały czas słuchała, a nie tylko po tapnieciu na mikrofon na ekranie...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Bo gugiel cały czas "podsłuc***e" i czeka na komendę "ok google" - tylko czasami mu się coś popie... i rozpoznaje jakiś przypadkowy głos jako tą komendę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Polecam spróbować powiedzieć "ok google" - tak samo mam w zegarku na android wear - permanentna inwigilacja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

miroos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2017, 23:55   #202
vme
ford::average
 
Avatar vme
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 10-11-2011
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK5 Kombi
Silnik: 2.0TDCI 150 KM
Rocznik: 2017
Postów: 91
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał miroos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo gugiel cały czas "podsłuc***e" i czeka na komendę "ok google" - tylko czasami mu się coś popie... i rozpoznaje jakiś przypadkowy głos jako tą komendę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Polecam spróbować powiedzieć "ok google" - tak samo mam w zegarku na android wear - permanentna inwigilacja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poszukałem w ustawieniach Android Auto no i wygląda na to, że da się to wyłączyć w sekcji "Wykrywanie OK Google"... co nie znaczy, że nadal nie nasłu***uje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
vme jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2017, 10:12   #203
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Takie czasy... Jeśli nie chcemy inwigilacji to polecam nokię 3310 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. choć i tak nie wyklucza to inwigilacji, tylko co najwyżej ogranicza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ta pani z google rozwala mnie mówiąc "szołing rezalts" po wyszukiwaniu głosowym! To ta sama babka co po polsku mowi "dostępna jest szybsza trasa, zaoszczędzisz...". Bardzo przyjemny głos, ale angiesli akcent ma zabawny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Odkryłem też przypadkiem możliwość zostawienia yanosika w tle podczas polaczenia usb z AA, ale muszę przetestować wspomniane dogrzebanie się do ekranu yanosika na telefonie! Widać za szybko pogodziłem się z tym że AA blokuje ekran i używanie w tym czasie innych funcji telefonuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam służbowego iphona i dla testu sprawdziłem apple car play, apple maps to taka padaka, że choc wydawałoby się to nie mozliwe, to jednak niektóre wbudowane w radio nawigacje są lepsze od map apple w trybie car play. Też rozważałem AA z google maps a yanosika na służbowym w uchwycie na apple ale yanosik na iphonie wygląda fatalnie nieczytelnie i komunikaty są nie wyraźne, użyto innego syntezatora z damskim głosem.

Google maps jak na razie wciąż mnie zaskakują na plus. Jedynie wskazówki manewrów podczas nawigacji są jakby przesterowane i czasem zacharczą kiedy waldek (jakiś męski głos) mówi "w pRRRawo". I to tylko na tym R i nie zawsze, tak z 80% przypadków, niezależnie od głośności. Zaczęło mnie to wkurzać i wyłączyłem wskazówki głosowe, też fajnie że można wyciszyć same wskazówki!
Touch'n'go jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2017, 18:26   #204
meerec
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 11-11-2016
Skąd: Wrocław
Model: Grand C-max
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 112
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał Touch'n'go Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam służbowego iphona i dla testu sprawdziłem apple car play, apple maps to taka padaka, że choc wydawałoby się to nie mozliwe, to jednak niektóre wbudowane w radio nawigacje są lepsze od map apple w trybie car play. Też rozważałem AA z google maps a yanosika na służbowym w uchwycie na apple ale yanosik na iphonie wygląda fatalnie nieczytelnie i komunikaty są nie wyraźne, użyto innego syntezatora z damskim głosem.
Bez przesady, ja póki co posiłkuję się mapami apple'a i jakoś dają radę ale co do yanosika masz 100% racji - na ajfonie to straszne goowno.
Ja czekam na najbliższą okazję i wracam do androida Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez meerec ; 08-05-2017 o 18:30
meerec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2017, 18:38   #205
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Android Auto nie całkiem blokuje ekran, działa np. przycisk "pokaż wszystkie otwarte aplikacje" i można się przełączyć, podczas gdy AA sobie chodzi w tle. Nie jest to specjalnie wygodne, ale możliwe i tak, Yanosik sobie wtedy działa w tle z komunikatami głosowymi.
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2017, 18:49   #206
emte3
ford::advanced
 
Avatar emte3
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 17-03-2015
Skąd: Dolny Śląsk
Model: KUGA ST LINE X AWDi S MAX II
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2020 i 2016
Postów: 210
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Szkoda, że nie jest to na zasadzie mirror link z prawdziwego zdarzenia...
emte3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2017, 19:54   #207
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Sprawdziłem, działa tak jak @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] piszesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wszystko z tła dostępne na telefonie z AA na ekranie radia, bajka! Poniżej screeny z telefonu przy yanosiku w tle podczas pracy z AA:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Touch'n'go ; 08-05-2017 o 19:57
Touch'n'go jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2017, 20:47   #208
meerec
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 11-11-2016
Skąd: Wrocław
Model: Grand C-max
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 112
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Że ten górny screen jest niby z wyświetlacza Sync3???? czy może jednak z telefonu?
meerec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2017, 21:16   #209
vme
ford::average
 
Avatar vme
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 10-11-2011
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK5 Kombi
Silnik: 2.0TDCI 150 KM
Rocznik: 2017
Postów: 91
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał meerec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Że ten górny screen jest niby z wyświetlacza Sync3???? czy może jednak z telefonu?
Pewnie ze z telefonu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja odpalam Janosika zanim podłacze kabelek od sync3. Wydaje mi się że wszystko co uruchomione przed podłączeniem kabla będzie nadal działać. Na razie z powodzeniem testowałem na yanosiku i audiotece jednocześnie.
vme jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2017, 21:18   #210
meerec
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 11-11-2016
Skąd: Wrocław
Model: Grand C-max
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 112
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Też tak myślę, Touch'n'go trochę zagmatwał ale pewnie o telefon mu chodziło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Testowałem ten sposób na telefonie żony i też działa baaardzo ładnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
meerec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , nawigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.