Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Zloty > Zloty
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-04-2012, 06:20   #261
wuka1308
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KRYSPINÓW - V coroczny , tradycyjny, kwietniowy MEGA SPOT FCP 21.04.2012

Cytat:
Napisał mouzes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to probe to było mk1 2.2 bez turbo


ale był wypass ... Kurde ... jakby się tylko Aga zgodziła ...

A widzieliście te zegary? Po prostu kosmos! Masakra!! Ja chcę takie auto!!! (coś mi się czuje że heko też by nie pogardził Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )...
No jak każde PROBE chociaż jedynki podobno mają w sobie to coś, ja tam wolę dwójki. Szkoda bo jeden kolega nie mógł przyjechać a ma 2,2 GT Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przy następnej okazji może się uda.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2012, 09:03   #262
mattijjah
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KRYSPINÓW - V coroczny , tradycyjny, kwietniowy MEGA SPOT FCP 21.04.2012

tak dla sprostowania to probek ale mniejsza o to wielka prośba żebyście nie śmiali się z tego jak go łapie ruda bo po prostu poprzedni właściciel do takiego stanu go doprowadził ze szok sam remont motoru wyszedł prawie 2000 bo żarł mi litre-1.5 oleju na 100 km
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2012, 09:51   #263
Maddragon
ford::advanced
 
Avatar Maddragon
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 19-11-2010
Skąd: Łódź
Model: Xsara Picasso Exclusive
Silnik: 1,8 16V KME Nevo
Rocznik: 2002
Postów: 289
Domyślnie Odp: KRYSPINÓW - V coroczny , tradycyjny, kwietniowy MEGA SPOT FCP 21.04.2012

Cytat:
Napisał mattijjah Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wielka prośba żebyście nie śmiali się z tego jak go łapie ruda
Kolego nikt się tutaj nie śmieje. To że ktoś wspomniał o rudej, cóż takie są nasze fordy. Ja co do Twojego auta odniosłem zupełnie inne wrażenie i chyba nie tylko ja:

Cytat:
Napisał mouzes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ale był wypass ... Kurde ... jakby się tylko Aga zgodziła ...

A widzieliście te zegary? Po prostu kosmos! Masakra!! Ja chcę takie auto!!! (coś mi się czuje że heko też by nie pogardził Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
__________________

"Wszystko co najlepsze jest w ludziach"
"Mózg jest jak spadochron, działa jak jest otwarty"
Maddragon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2012, 11:00   #264
minerek
ford::beginner
 
Avatar minerek
 
Zarejestrowany: 03-10-2011
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus MKII
Silnik: TDCi 1.6 90KM
Rocznik: 2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: Re: Odp: KRYSPINÓW - V coroczny , tradycyjny, kwietniowy MEGA SPOT FCP 21.04.201

Cytat:
Napisał Snajper_881 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć, chyba nie powinienem tego pisać bo zaraz mi się oberwie, byłem na dwóch zlotach tego typu, tym obecnym i w 2009 roku. Moim skromnym zdaniem i w moim odczuciu 3 lata temu było jakoś inaczej...bardziej "atmosferycznie" mimo, że to byłem wtedy pierwszy raz na takiej imprezie....Mimo wszystko mam nadzieje, że zobaczę Cię minerek za rok w Kryspinowie ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do kuponów, Wojtek ma rację, z tego co wiem wiele osób się nie upomniało i na koniec zostało jeszcze dużo nieodebranych...oj tam, to chyba nie było najważniejsze w tym dniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam, Michał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S
Właściciel Mondeo na blachach KR z fioletowymi felgami wywołany do tablicy ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mysle ze za rok takze zawitam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mimo tych odczuc tegorocznych. No coz nie bylem rpzez tam zbyt dlugo ale moze cos z tym jest ze lepiej byc juz pod leroy merlin niz dojezdzac na miejsce. Co do poprawy organizacji fajnie by bylo bardziej rozglosic te spoty pomiedzy ludzi nawet z poza forum, jakby kazdy wywiesil kartke w samochodzie o takich spotach mysle zenie bylo by miejsc na tych polach przed ta restauracja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moze nastepnym razem zorganizowac wogole swoje grille albo ogniska w jakims lepszym miejscu w plenerze? wiem ze sa jeszcze spoty na malopolskie moze tam sie predzej wkrece Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bede sledzil watki.
Jesli chodzi o kupony to takiego znaczenia dla mnie nie mialo bo nie przyjechalem sie najezc a jsli nawet to przeciez sobie kupic zawsze moge, nie chcialem chodzic i pytac gdzie co i jak jakbym przyjechal na sepa cos zjesc. Tak juz mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdro dla wszystkich
minerek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2012, 11:33   #265
Agnesqa
M.O.D.
 
Avatar Agnesqa
 
Zarejestrowany: 29-06-2009
Skąd: Żywiec
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 145
Domyślnie Odp: Re: Odp: KRYSPINÓW - V coroczny , tradycyjny, kwietniowy MEGA SPOT FCP 21.04.201

Cytat:
Napisał minerek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sa jeszcze spoty na malopolskie
Tam chopaki raczej mało co organizują. Oni co tydzień spotykają się pokopać w piłkę [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Sugeruję częściej zaglądać w dział Zloty. Kilka razy do roku organizujemy 2-3 dniowe zloty gdzie jest znacznie większa integracja.
Polecam róznież odwiedzić nasz ChatBox i czasem popisac z nami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. daj sie poznać a następnym razem będzie łatwiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Agnesqa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2012, 12:26   #266
krzyST200
ford::advanced
 
Avatar krzyST200
 
Zarejestrowany: 18-02-2009
Skąd: Tarnowskie Góry
Model: VW Passat B6
Silnik: 2,0 TDI 173km/403Nm powerd by Heko
Rocznik: 2007
Postów: 283
Domyślnie Odp: KRYSPINÓW - V coroczny , tradycyjny, kwietniowy MEGA SPOT FCP 21.04.2012

cholera!! przegapiłem Krakowski :/ wodniak był??
__________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” Sir Stirling Moss
pozdrawiam, Krzyś
brzmienie mojej V-ki:http://www.youtube.com/watch?v=lQkKe6OcUlU
ST w akcji: http://www.youtube.com/watch?v=P9MhkvvDYik
Brzęczyszczykiewicz: http://www.youtube.com/watch?v=ix5dB...eature=channel
krzyST200 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2012, 12:33   #267
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KRYSPINÓW - V coroczny , tradycyjny, kwietniowy MEGA SPOT FCP 21.04.2012

Nie, powiedział, że mu się nie chce...
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2012, 12:43   #268
minerek
ford::beginner
 
Avatar minerek
 
Zarejestrowany: 03-10-2011
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus MKII
Silnik: TDCi 1.6 90KM
Rocznik: 2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: Re: Odp: KRYSPINÓW - V coroczny , tradycyjny, kwietniowy MEGA SPOT FCP 21.04.201

Cytat:
Napisał Agnesqa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tam chopaki raczej mało co organizują. Oni co tydzień spotykają się pokopać w piłkę [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Sugeruję częściej zaglądać w dział Zloty. Kilka razy do roku organizujemy 2-3 dniowe zloty gdzie jest znacznie większa integracja.
Polecam róznież odwiedzić nasz ChatBox i czasem popisac z nami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. daj sie poznać a następnym razem będzie łatwiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzieki za info Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiesz malo organizuja ale to nie znaczy z enie mozna tego zmienic, moze po prostu kwestia ustalenia terminu i po sprawie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo zjechac sie to najmniejszy problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pewnie ze dolacze do chatboxa tylko musze znalezc troche czasu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo ciagle na jego brak narzekam i jest jak jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja sie dam poznac tylko zeby bylo wiecej okazji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
minerek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2012, 13:35   #269
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie Odp: KRYSPINÓW - V coroczny , tradycyjny, kwietniowy MEGA SPOT FCP 21.04.2012

np. klub sierrafan ( jakby nie było też ford Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) co miesiąc cyklicznie się spotyka.
Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2012, 13:54   #270
wojtass
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-07-2007
Skąd: Chrzanów
Model: Mondeo MKIII i Astra V
Silnik: MKIII 2.5 V6 RS; Astra V 1.4T
Rocznik: 2002 i 2016
Postów: 17
Domyślnie Odp: Kryspinów 2012 - Fotorelacja

Cytat:
Napisał Rob^ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ostatnia ... sprawdź dokładnie czy czasami mojego kombi nie masz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo Heko porwał go na hamownię wraz z aparatem.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ojjj przepatrzyłem wszystko ze 3 razy i niestety nie mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
heko mnie wyganiał z za bramki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Niech Gra Muzyka I Gaz Do Dechy!!!
wojtass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.