Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-02-2009, 09:07   #11
viper11
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 02-02-2008
Skąd: Olsztyn
Model: Transit Connect
Silnik: 1,8 TDCI 90KM
Rocznik: 2005
Postów: 365
Domyślnie Re: MK II , KOŁO DWUMASOWE

No uszczelniacze są w takich cenach. Ja do siębie płaciłem właśnie chyba coś koło 80 zł. To jest uszczelniacz razem z obudową. Przynajmniej u mnie tak jest w Mk1

viper11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2009, 21:25   #12
torgi
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-01-2008
Skąd: pomorskie
Model: GALAXY
Silnik: 1.9 TDI 85 KW
Rocznik: 2000
Postów: 129
Domyślnie Re: MK II , KOŁO DWUMASOWE

wie ktos jaki powinien byc olej do skrzyni? jaka specyfikacja , oznaczenie .pytam zeby wiedziec co maja mi zalac , żebym pozniej sie nie zamachał przy zmianie biegów jak przyjdzie konkretny mróz.proszę o szybkie podpowiedzi , czasu mam mało na ewentualny zakup :fcp4
ps.nie pytałbym gdyby działała szukajka , najpierw bym szukał
torgi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2009, 16:04   #13
danielp
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-10-2007
Model: Sharan MK2
Silnik: 1,9 TDI AUY
Rocznik: 2001
Postów: 379
Domyślnie Odp: MK II , KOŁO DWUMASOWE

Jak tam? Dwumasa wymieniona? Czekam na relację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
danielp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2009, 08:09   #14
torgi
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-01-2008
Skąd: pomorskie
Model: GALAXY
Silnik: 1.9 TDI 85 KW
Rocznik: 2000
Postów: 129
Domyślnie Odp: MK II , KOŁO DWUMASOWE

Witam, kolo jeszcze nie wymienione, auto stoi na warsztacie bez skrzyni bo sprzedawca nawalił i nie wysłał kuriera w piątek jak sie umawialiśmy(sic!), może dzis dotrze i założą, dam znac jak będzie po wszystkim.
torgi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2009, 18:35   #15
torgi
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-01-2008
Skąd: pomorskie
Model: GALAXY
Silnik: 1.9 TDI 85 KW
Rocznik: 2000
Postów: 129
Domyślnie Odp: MK II , KOŁO DWUMASOWE

do znawców tematu, czy nowe koło może miec takie luzy ? [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] bo po wymianie na luzie czuje delikatne drgania całego auta,jak dodam delikatnie gazu to ustają, moze to od tych luzów? dodam ze cały komplet to z LUK
torgi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2009, 22:25   #16
danielp
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-10-2007
Model: Sharan MK2
Silnik: 1,9 TDI AUY
Rocznik: 2001
Postów: 379
Domyślnie Odp: MK II , KOŁO DWUMASOWE

Niestety nie wiem czy luzy są prawidłowe, choć na zdrowy rozsądek nie powinno to tak wyglądać. Porównywałeś do starego koła?, wiadomo, że tamto było zużyte ale może jakieś wnioski można wyciągnąć.
danielp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2009, 10:16   #17
torgi
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-01-2008
Skąd: pomorskie
Model: GALAXY
Silnik: 1.9 TDI 85 KW
Rocznik: 2000
Postów: 129
Domyślnie Odp: MK II , KOŁO DWUMASOWE

hej , niema nikogo co sie zna na tych sprawach?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chodzi duze pieniądze wydane na te kolo a tu sie okazuje ze ma ono luzy gdzie porównywalem do starego a tam nie ma czegos takiego , ale stare to sasch a nowe to luk tak wiec mogą tak sie różnić?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Jak gwonilem do luka to powiedzieli ze to ,,normalne ''Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
torgi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2009, 11:31   #18
janbra
ford::advanced
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 27-04-2008
Skąd: Śląsk
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI - 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 241
Domyślnie Odp: MK II , KOŁO DWUMASOWE

Witaj,

Gdzieś na forum Focusa było opisane ile może mieć wychylenia koło dwumasowe. Wiem, że tam koleś zadał to pytanie ludziom z LUK-a i otrzymał odpowiedź. Czy to koło LUC-a czy Sachsa to luzy powinny być takie same. Tutaj masz fajnie opisane wątek odnośnie dwumasówki [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdrawiam
__________________
janbra
janbra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2009, 11:28   #19
danielp
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-10-2007
Model: Sharan MK2
Silnik: 1,9 TDI AUY
Rocznik: 2001
Postów: 379
Domyślnie Odp: MK II , KOŁO DWUMASOWE

Jak się zakończyła sprawa Twojej dwumasy? Doszedłeś czy luzy na nowym kole są prawidłowe i co było przyczyną wibracji? Z linka powyżej wynika, że zajechana dwumasa miała podobne luzy do Twojej nowej. Cekawy jestem jak to ma być.
danielp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2009, 16:37   #20
torgi
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-01-2008
Skąd: pomorskie
Model: GALAXY
Silnik: 1.9 TDI 85 KW
Rocznik: 2000
Postów: 129
Domyślnie Odp: MK II , KOŁO DWUMASOWE

Witam, gdybym przeczytał cały ten artykuł to bym porównał sobie co jest nie tak , ale nie moge otworzyc reszty stron tylko pierwszą, a tak w ogole to nerwa mam bo kase utopiłem a nie jestem zadowolony do konca . te drgania ....jedyne co jest lepiej to sprzegło -chodzi duzo lepiej po wymianie , ale nie to miałem naprawiac tylko dwumaseGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a tak w ogóle czemu nie moge przeczytac tego artykułu całego tylko pierwszą strone? bo dalej wywala jakis błąd
torgi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.