Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-02-2010, 11:31   #1
bodziotx
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6 16V, 2,0 TDCI
Rocznik: 2001, 2006
Postów: 59
Domyślnie Problem z praca silnika

Witam.

Piszę ten post gdyż chcę wyrazić to jak bardzo zawiodłem się na tym forum.
Mam problem z praca silnika w moim Focusie 1.6, napisałem temat [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , odpisało mi dwóch śmiesznych forumowiczów, którzy najwyraźniej nie umieją czytać (motyw z dodaniem "dynamicznie" do mojej wypowiedzi o przyśpieszaniu na 3, dodany przez użytkownika 'kunte') to co zrobił admin? Zamknął mi temat że nie dość, że wyrazili się dwaj kolesie co nic nie wnieśli w temat tylko za przeproszeniem d*%# zawracają to takie postępowanie.
Do tej pory korzystałem z forum BMW bo takei auto miałem i to było forum gdzie ludzie pomagali a admini nie robili takich bajerów.

Do administracji: postępujecie tak i chcecie żeby wasze forum było wybrane za najlepsze? Nie bądźcie śmieszni. To że jest dużo użytkowników (bo Fordów w Polsce mnóstwo) to wcale nei oznacza, że forum jest dobre trzeba je jeszcze dobrze prowadzić i POMAGAĆ ludziom pytającym a nie zamykając im tematy.

Tyle miałem do powiedzenia. Znając adminów to pewnie zaraz skasują post albo go wogóle nie dopuszczą. I moje konto zablokują, ale szczerze powiedziawszy jakoś tym się nie przejmę bo dla mnie takie Forum a raczej takie jego prowadzenie to kompletna pomyłka.

Pozdrawiam

bodziotx jest offline  
Stary 05-02-2010, 13:14   #2
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: Problem z praca silnika

To forum jest co najmniej dziwne, ale dla pocieszenia napisze, ze ten temat i tak zaraz wyladuje w smietniku.
Nie spodziewaj sie odpowiedzi, moderzy sa za bardzo zajeci zamykaniem tematow, a jak cos odpowiedza to ze nie rozumiesz regulaminu (ciekawe czy ktos go czytal, bo nadal polowa jest po angielsku).
Co z tego ze tyle osob skarzylo sie na dzialania modow (glownie na Slawko), skoro ostatni temat zostal "bezstronnie" przeniesiony do Hyde Park (od czego jest dzial "Administracja"?), a potem zamkniety. Reszta laduje w smietniku i tyle... Tu masz [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ogolnie temat uznaniowego podejscia do "porzadku" byl poruszany, ale nic sie nie zmienilo, wiec ludziom to zwisa.
Takie troche Rydzyjkowo tu jest i pewnie dlatego sa tysiace uzytkownikow ale 95% to "pytacze" po 1-2 posty, a Ci ktorzy maja cos do wniesienia maja wylane.

Ostatnio edytowane przez mkaminski100 ; 05-02-2010 o 13:17
mkaminski100 jest offline  
Stary 05-02-2010, 19:40   #3
forcus
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-03-2008
Postów: 75
Domyślnie Odp: Problem z praca silnika

No nie wiem Przyjacielu, ale z Twojego posta naprawdę wynika, że jeździsz 20 km/h na wysokim czyli gdzieś 4 lub 5 biegu.
Naprawdę tak się nie jeździ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
forcus jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.