Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-08-2007, 22:19   #11
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,416
Domyślnie Re: ceny napraw

Cytat:
Napisał lysy4
Do odkręcenia tej śrubki potrzebny jest klucz imbusowy cholera nie wiem jak dokładnie się nazywa, ma kształt gwiazdki, ale nie mylmy go ze zwykłym śrubokrętem gwiazdką.
Torx?

Pzdr

bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2007, 09:40   #12
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie

Bondka - wszystko co napisałaś (poza zamkiem) zrobią Ci w warsztatach typu Shell Autoserv itp. z których możesz śmiało korzystać (bo widzę, że sprawdzasz ceny ASO i w byłym ASO więc obawiasz się innych warsztatów i masz rację).
Zamów oryginalne części np. u Jacka (a jak chcesz tanio i osobiście w W-wie to jest ABSCar na Instalatorów albo EwCar na Młodzieńczej) i jedź z nimi.

A zamek do zrobienia samemu :fcp23 lub u ślusarza.
__________________
Tylko floty!
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2007, 12:28   #13
lysy4
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-08-2007
Skąd: Warszawa
Postów: 10
Domyślnie Re: ceny napraw

Cytat:
Napisał bj86
Cytat:
Napisał lysy4
Do odkręcenia tej śrubki potrzebny jest klucz imbusowy cholera nie wiem jak dokładnie się nazywa, ma kształt gwiazdki, ale nie mylmy go ze zwykłym śrubokrętem gwiazdką.
Torx?

Pzdr
Torx,torx. A części można z internetu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] albo zajść do ich sklepów w realu bo mają.Tylko niestety ford koło Poznania.Albo od Jacka. Ale reszta w Warszawie jak najbardziej.Ten filtr dacie z Tatą radę a w razie co pisz.Żona mi chyba pozwoli pomócGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A wogóle napisz gdzie zrobiłaś i jakie efekty. Co do zamka to mógłbym zeskanować jak go wymontować ale dopiero w przyszłym tygodniu.
lysy4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2007, 22:12   #14
neos64
ford::average
 
Avatar neos64
 
Zarejestrowany: 11-06-2007
Skąd: WLKP
Model: Fiesta/ Scorpio
Silnik: 1.3 CLX/ 2.5 TD
Rocznik: 1992/1993
Postów: 113
Domyślnie

Moim zdaniem te ceny to paranoja!!!!!!! 80zł za filtr paliwa nawet z wymianą????? to są chyba kpiny nie daj się oszukać, nawet jakby wyłożył Ci złotem ten filtr paliwa nie powinien tyle kosztować!!! sprawdz ceny ja za swój dałem niecałem 18zł z wymianą u wszystkich znajomych mechaników góra od 5 do 10zł robocizna!!! ale poproś sąsiada dwa klucze i filtr wymieniony! Nie daj się oszukać przez tych roboli!!! cena tulej belki to kolejny absurd nie chce użyć niecenzuralnych słów ale nakopałbym w dupe tym mechanikom za takie ceny gdyby mojej dziewczynie tak zaproponowali
__________________
W drzewo najłatwiej wjechać na zakręcie. . .
neos64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.