Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-01-2014, 19:10   #11
jagl
ford::amateur
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 07-01-2014
Skąd: Konstancin
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: Smax z polskiego salonu

Oczywiście sprawdzam obecność DPF (po VIN) w interesujących mnie samochodach. Samochody z linków na pewno go nie mają.
Ponawiam moje pytanie czy ktoś może widział te samochody. Rozmawiałem z większością wystawiających ale nic nie zastąpi wizji lokalnej. Trochę nie chce mi się jechać w ciemno 300 km.
Będę wdzięczny za każde info.

jagl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2014, 10:26   #12
czosnek77
ford::beginner
 
Avatar czosnek77
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 05-01-2014
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Model: S-max /Volvo V70
Silnik: 2.0 140 KM/2.0D 136 KM
Rocznik: 2008/2009
Postów: 25
Domyślnie Odp: Smax z polskiego salonu

Jestem nowy na forum i możę sie przydam,nr 2 z Twojego postu mogę obejrzeć.Komis mam po drodze do domu,sam przymierzam się do takiej ''szkatuły'', więc to będzie przyjemne z pożytecznym.
czosnek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2014, 09:40   #13
czosnek77
ford::beginner
 
Avatar czosnek77
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 05-01-2014
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Model: S-max /Volvo V70
Silnik: 2.0 140 KM/2.0D 136 KM
Rocznik: 2008/2009
Postów: 25
Domyślnie Odp: Smax z polskiego salonu

Obejrzałem ''Maksia''.Wygląda całkiem zacnie,z polskiej sieci dealerskiej.Pięciomiejscowy, ma zamontowaną kratkę,wnętrze bardzo dobrze utrzymane.Wyposażenie pewnie odczytasz sobie z VIN-u,nadmienię tylko że wyposażony jest w 3-stopniową regulację zawieszenia,co nie jest zbyt częsty widok w samochodach z naszego rynku.Koła 18" 235/55 Pirelli Potenza letnie,na moje oko jeszcze ok.50%.Felgi nie zniszczone,parę odprysków lakieru bezbarwnego.Sprzedawca zaklinał się że absolutnie bezwypadkowy malowany podobno któryś z błotników.Możliwość sprawdzenia w każdym serwisie-podobno.Mogłem się nawet nim ''gaznąć'', ale po tak krótkiej przejażdżce trudno cokolwiek stwierdzić-jechał cichutko bez żadnych stuków puków,ładnie się wkręcał na obroty.
Sam bym się nim głębiej zainteresował bo też mam taki przedział cenowy,tylko że szukam siedmiomiejscowego.

Bump: Jeszcze jedno -jak spytałem o DPF to powiedziano mi że jest,Ty twierdzisz że nie ma więc pewnie się nie znają i nie zaprzątają sobie głowy aby sprawdzić VIN samochodu któty stoi na ich placu.
czosnek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2014, 10:24   #14
jagl
ford::amateur
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 07-01-2014
Skąd: Konstancin
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: Smax z polskiego salonu

Wielkie dzięki za oględziny. Jeszcze raz sprawdziłem po VIN i nie powinno być DPF. Z wcześniejszej odpowiedzi wiem, że był malowany prawie cały bok. Kurcze trochę kiepsko przyglądałem się zdjęciom- w ofercie nie ma nic na temat homologacji na ciężarowy ale faktycznie na zdjęciach widać kratkę. Niby to nie dyskwalifikuje samochodu ale dochodzą dodatkowe koszty i oczywiście dodatkowa wizyta w kilku miejscach i strata czasu.
jagl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2014, 21:50   #15
saintos
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-05-2013
Model: s-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 98
Domyślnie

Cytat:
Napisał jagl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dochodzą dodatkowe koszty i oczywiście dodatkowa wizyta w kilku miejscach i strata czasu.
Miałem podoba sytuacje w sensie zarejestrowany jako ciężarowy 5 osób, bez żadnych technicznych robot zajęło mi to w jednym miejscu (okręgowa stacja ) jakieś 45 min i 300zl. Gościu popsttykal zdjęcia, wypisał parę dokumentów i mogłem jechać do wydziału komunikacji aby zarejestrować. Koszt zawiera dodatkowa rejestrację po zmianie na osobowy.
saintos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2014, 10:59   #16
czosnek77
ford::beginner
 
Avatar czosnek77
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 05-01-2014
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Model: S-max /Volvo V70
Silnik: 2.0 140 KM/2.0D 136 KM
Rocznik: 2008/2009
Postów: 25
Unhappy Odp: Smax z polskiego salonu

Jest jeszcze jeden który oglądałem.Wskocz na Allegro ogłoszenie nr C31495044.
Piszę z tableta i nie za bardzo wiem jak się wstawia linki.Autko także robi dobre wrażenie wizualnie.Ma sporą rysę na tylnych drzwiach.Z francuskiego rynku,siedmioosobowy,półskóra,Convers+, hak odpinany itp.Niestety nie jechałem nim.Sprzedawca udostępnia miernik lakieru,zapewnia że bezwypadkowy,no i podobno ma DPF.Sam już nie wiem jak to sprawdzać,zaczyna mi się mieszać od tych wszystkich VIN-ów ,PIN-ów, mam dośćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czosnek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2014, 19:55   #17
pivot
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-01-2013
Model: Ford Mondeo Titanium S (kombi)
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 15
Domyślnie Odp: Smax z polskiego salonu

Trochę odświeżę wątek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Widzę, że samochód jest w sprzedaży od stycznia... :/
Czy ktoś może go oglądał, albo coś wie na jego temat lub na podstawie zdjęć jest w stanie udzielić mi jakiś informacji?
Mój Ojciec i ja będziemy bardzo wdzięczniGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

VIN: WF0SXXGBWSAL39108

ps. W etis'ie sprawdziłem już sobie wyposażenie.
pivot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2014, 08:46   #18
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Smax z polskiego salonu

Za taką kase szukałbym polifta, tym bardziej że wypasu dosłownie ZERO....

P.S. ETIS pokazał coś poza radiem i szybami ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2014, 18:44   #19
jerry73
ford::advanced
 
Avatar jerry73
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 22-08-2013
Skąd: Piaseczno
Model: S-Max Mk2, Fiesta mk7 Silver X
Silnik: 2.0 TDCi 150KM, 1.25 82KM
Rocznik: 2018, 2016
Postów: 313
Domyślnie Odp: Smax z polskiego salonu

Samochód jest wystawiony znacznie dłużej. Gdy szukałem samochodu dla siebie w październiku 2013 już była ta oferta. Wtedy napisali mi, że samochód ma 134000 km i przysłali skan książki serwisowej. Niestety w serwisie z książki nic nie chcieli mi o tym samochodzie powiedzieć. Jedyną informacją jaką dostałem to to, że był tam serwisowany ale nawet nie chcieli powiedzieli ile razy. Miałem bardzo daleko więc sobie odpuściłem. Coś z tym samochodem jest nie tak skoro przez tak długi czas się nie sprzedał.O ile pamiętam to cena wtedy wynosiła chyba 59000 zł.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC_0343_2.jpg (49.6 KB, 38 wyświetleń)
jerry73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2014, 19:41   #20
Wesoly_krk
ford::average
 
Avatar Wesoly_krk
 
Zarejestrowany: 10-01-2009
Skąd: Kraków
Model: Fiesta MKVII 1.0, Mondeo Champions League
Silnik: 1.0 EcoBoost, 2.0TDCI 140PS
Rocznik: 2012, 2012
Postów: 66
Domyślnie Odp: Smax z polskiego salonu

Nie uwierzę w to, że ten wystawiony S-max z Wałbrzycha ma 129000km, kierownica jest tak wyślizgana jakby miał grubo ponad 200000km, fotel też nie wygląda na ten przebieg. Wisienką na torcie jest "Jak nowy" <---w opisie.
Wesoly_krk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.