Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-01-2018, 16:45   #731
Dawid849
ford::advanced
 
Avatar Dawid849
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 15-09-2007
Skąd: Głogów
Model: S-Max
Silnik: TDCI 2.0 140km Power Shift
Rocznik: 2012
Postów: 398
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Czyli wystarczy moduł w drzwiach kierowcy wymienić na 7G9T-14B533-EF i pasażera na 7G9T-14B533-KF co wiąże się z błędami ale składanie będzie działać ??

__________________
Były: Vectra A 90r 115km, Mondeo mk II 99r 90km. Mondeo mk III 03r 115km , Fiat Stilo 06r 120km, Mondeo mkIV 2.0TDCI 140km
Jest: S-Max 2.0 TDCI 140km Power Shift 2012

Ostatnio edytowane przez Dawid849 ; 03-01-2018 o 20:58
Dawid849 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2018, 20:28   #732
criav
ford::beginner
 
Avatar criav
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-04-2013
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Mk4 HB
Silnik: 2.0 TDCI 140 BHP
Rocznik: 01.2009
Postów: 46
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Cześć! Mnie również do tego tematu przyciągnęła chęć zmiany oryginalnych lusterek nie składających się na takie, które można złożyć. Przeczytałem fragment wątku i widzę, że to nie jest takie proste... Jako że nie jestem przesadnie złotą rączką to może znalazłby się na forum ktoś, kto odpłatnie podjął by się takiej modyfikacji? Posiadam Mondeo Mk4, 2009 (czyli przedlift), lusterka elektrycznie regulowane, podgrzewane, bez kierunkowskazu.
criav jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2018, 20:39   #733
aurerum
ford::professional
 
Imię: Mieczysław
Zarejestrowany: 29-01-2012
Skąd: Sędziszów
Model: Mondeo mk4 ,Puma 1,7
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 1,083
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Przecież tam nie ma nic trudnego.
aurerum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2018, 00:47   #734
criav
ford::beginner
 
Avatar criav
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-04-2013
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Mk4 HB
Silnik: 2.0 TDCI 140 BHP
Rocznik: 01.2009
Postów: 46
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Niestety nie zgodzę się... Wymiana/aktualizacja modułów, przekonfigurowanie auta - w życiu się tym nie zajmowałem i znając moje szczęście tylko bym coś zepsuł. Wolę mieć spokój i zdać się na fachowość kogoś innego.
criav jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2018, 04:50   #735
M-S POWER
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-03-2016
Skąd: Łódź Middlesbrough UK
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 185
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

programowaniem to sam nie dasz rady ale z wymiana modułów to banalnie prosta sprawa.
Gdybyś był z Lodzi to bym Ci je przeprogramowalGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba że chcesz to chyba gdzieś mam modulybpoliftowe do sprzedania

Cytat:
Napisał criav Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety nie zgodzę się... Wymiana/aktualizacja modułów, przekonfigurowanie auta - w życiu się tym nie zajmowałem i znając moje szczęście tylko bym coś zepsuł. Wolę mieć spokój i zdać się na fachowość kogoś innego.
M-S POWER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2018, 15:52   #736
criav
ford::beginner
 
Avatar criav
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-04-2013
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Mk4 HB
Silnik: 2.0 TDCI 140 BHP
Rocznik: 01.2009
Postów: 46
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

A jak jest z przyciskiem do zamykania lusterek z kabiny - on zawsze występuje , ma wiązkę itd czy trzeba mieć wersję ze składanymi lusterkami żeby coś robił, bo inaczej jest zwykłym dzyndzlem?

Czy jeśli kupię zamienniki lusterek ze: składaniem, grzaniem, pamięcią i puddle, bez kierunków to czy dla nich wystarczy zaktualizować moduły? Jeśli przycisk nic nie robi jak nie miało się składanych lusterek to rozumiem, że po aktualizacji modułów można chociaż zrobić, żeby lusterka zamykały się z kluczyka.

Cytat:
Napisał M-S POWER Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
programowaniem to sam nie dasz rady ale z wymiana modułów to banalnie prosta sprawa.
Gdybyś był z Lodzi to bym Ci je przeprogramowalGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba że chcesz to chyba gdzieś mam modulybpoliftowe do sprzedania
Jeśli zgadza się to co wyżej napisałem to mogę nawet i do tej Łodzi się przejechać
criav jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2018, 16:07   #737
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,519
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Jakbyś był w w-wie to też sobie możemy poradzić z problemem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2018, 16:14   #738
M-S POWER
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-03-2016
Skąd: Łódź Middlesbrough UK
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 185
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Były z przyciskiem i bez. Jezeli nie masz ptego guzika to nic nie da przeprogramowanie lub wymiana modułow bo fizycznie lusterka nie maja mechanizmu skladania
Cytat:
Napisał criav Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jak jest z przyciskiem do zamykania lusterek z kabiny - on zawsze występuje , ma wiązkę itd czy trzeba mieć wersję ze składanymi lusterkami żeby coś robił, bo inaczej jest zwykłym dzyndzlem?

Czy jeśli kupię zamienniki lusterek ze: składaniem, grzaniem, pamięcią i puddle, bez kierunków to czy dla nich wystarczy zaktualizować moduły? Jeśli przycisk nic nie robi jak nie miało się składanych lusterek to rozumiem, że po aktualizacji modułów można chociaż zrobić, żeby lusterka zamykały się z kluczyka.



Jeśli zgadza się to co wyżej napisałem to mogę nawet i do tej Łodzi się przejechać
M-S POWER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2018, 16:50   #739
criav
ford::beginner
 
Avatar criav
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-04-2013
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Mk4 HB
Silnik: 2.0 TDCI 140 BHP
Rocznik: 01.2009
Postów: 46
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Cytat:
Napisał M-S POWER Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jezeli nie masz ptego guzika to nic nie da przeprogramowanie lub wymiana modułow bo fizycznie lusterka nie maja mechanizmu skladania
Dlatego miałem zamiar kupić i wymienić lusterka, które mają funkcję składania. Sprawdziłem w instrukcji i już widzę, co jest przyciskiem składania luster - byłem pewien, że wciska się ten dynks, który służy też do tego aby decydować czy chcemy regulować wysokość lewego lub prawo lusterka. Także na bank tego przycisku do składania obok nie mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pytanie czy jest możliwość dołożyć lusterka składane + wymienić moduł, aby mieć możliwość składania lub otwierania lusterek z samego pilota, bez kabiny?
criav jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2018, 18:44   #740
M-S POWER
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-03-2016
Skąd: Łódź Middlesbrough UK
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 185
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Żeby mieć składane lusterka musisz wymienić lusterka z opcja składania i panel na drzwiach + zmiana oprogramowania w modulach
M-S POWER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.