Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-01-2007, 13:29   #11
rejmont
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-01-2007
Skąd: z kraju
Model: Ford Focus
Silnik: 1,6 benz
Rocznik: 2000
Postów: 114
Domyślnie

Cytat:
Napisał Eskimos
No to w moim modelu jest wszystko to co napisałeś poza klimatyzacją. Alarmu nie mam , zastanawiam się tylko czy powinnien być immobiliser ( jakaś diodka miga) bo mam bardzo dziwny kluczyk, wygląda tak jak by był dorabiany a nie orginalny, poza tym nie widze takiego wtopienia w kluczyku, małego czipa, takie coś mam w drugim aucie Daewoo. No i czy w tym modelu jest druga poduszka powietrzna ( pasażera).A radio po odłączeniu akumulatora coś zaświrowało i nie gra, pokazuje się tylko napiś WAIT i odlicz mi czas od 45 min. w dół. Nie wiem czy jak dojdzie do zera czy nie zechce wybuchnąć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Pozdrawiam.
no ja oczywiście immobiliser posiadam - w kluczyku nie widać chipa ale za to jest lampka diodowa żeby sobie trafić w dziurke, pozatym lusterka elektryczne ale nie podgrzewane, 2x Air Bag, nakładki chromowane na progach z logo GHIA. Radio ostatnio odpinałem (znaczy się akumulator) i po ponownym wpięciu trzeba podać 4 cyfrowy kod, po załączeniu baterii może też wyświetlać się numer VIN w radiu o ile właściciel sobie go wprowadził. A to że nie masz klimy to może dlatego, że jest szyberdach oryginalny (jakaś zamienna wersja)
pozdr
:fcp29

__________________
"Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiadomo na co się trafi..."
rejmont jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2007, 09:12   #12
PP
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-08-2006
Skąd: POMORZE
Model: Focus Ghia kombi
Silnik: 1,8 TDDI 90KM
Rocznik: grudzień 1999
Postów: 415
Domyślnie

Ja mam w Ghia: airbag 2x przód i 2x w fotelach,szyby przód i tył,klima,centralny z samodomykaczem,bagażnik też otwierany pilotem,ABS,ASR, elektrycznie sterowane lusterka, radio oryginał CD ze sterowaniem w kierownicy,immobiliser,elektrycznie ustawiany fotel kierowcy,skóra na kierownicy i drążku zmiany biegów,chrom klamki wewn. i listwy przód i tył, na progach listwy chrom z logo Ghia i wiele innych dodatków. W połowie lutego sprzedaję moją fokę.
Pozdrawiam
Piotr
PP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2007, 19:38   #13
romario-69
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-01-2007
Skąd: GDAŃSK
Postów: 27
Domyślnie

witam. Moja foczka wersja ghia 2.0 benzyna salon polska-klima elektryczne szyby,lusterka-podgrzewane,przednia szyba grzana komputer pokładowy zmiarzeniem temp.zewnętrznej 4 poduszki powietrzne napinacze pirotechniczne pasów ABS na 4 kołach felgi 15 ,okleina drewnopodobna ,welur,regulowane światła,central,i otwieranie bagaznika na pilota,radio cd-sterowanie w kierownicy,oczywiscie chromy,skóra na kierownicy-tez chce ją sprzedać w najbliższym czasie


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
ROMARIO
romario-69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2007, 19:46   #14
suiram1965
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-01-2007
Skąd: Gdynia
Postów: 1
Domyślnie

Czy mozecie mi powiedzieć o wyposażeniu mojej foczki nr VIN: WF0FXXWPDFXD09657. Z góry wielkie dzięki!
suiram1965 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2007, 19:54   #15
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie

suiram1965, najpierw przejrzyj forum. Znajdź dział "Techniczne ABC" i w nim na samej górze jest post o odkodowywaniu VIN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (dział znajdziesz ze strony głównej Forum będzie bezpośredni link).
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]
karex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2007, 15:59   #16
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,512
Domyślnie

Cytat:
Napisał jagrall
Eskimos, coś nie pasuje z tą twoją wersją ghia. raczej małoprawdopodobne, żeby były takowe bez klimatyzacji
Witam
Mam kilka katalogów Focusa i w jednym z nich (z 1999 roku) jest GHIA + biała skóra + drewno i BRAK klimy.
pozdrawiam
Arturek
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2007, 16:32   #17
abusee
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-01-2007
Skąd: Czestochowa
Postów: 29
Domyślnie

Cytat:
Napisał jagrall
Eskimos, coś nie pasuje z tą twoją wersją ghia. raczej małoprawdopodobne, żeby były takowe bez klimatyzacji
Moze byc bez klimy - ale powinna miec wtedy szyberdach - ja ma tak wlasnie w Ghia 1,6 '99.
Do tego skora, zmieniarka CD, 4 glosniki, 4 poduszki, drewniane wykonczenie, nadproza w drzwiach z nierdzewki z herbem ghia.
Pozdrawiam
SAS
abusee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.