Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-07-2014, 16:10   #421
kacpero
ford::beginner
 
Avatar kacpero
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 06-09-2013
Skąd: Błonie
Model: Ford S-Max GHIA (7 osób)
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 40
Domyślnie

ok thx. to ja chyba troche jeszcze poczekam... posledze watek. moze co sie poprawi. czy tam orion doda parktronika. wtedy bede scigal magikow hihi

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

kacpero jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-07-2014, 23:14   #422
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,374
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moim zdaniem przy ciemnym motywie graficznym żaden automat już nie jest potrzebny - w nocy nie daje to wcale po oczach.
A moim zdaniem sie mylisz. Mam polifta i ten ciemny motyw jest tak mocno podswietlony ze w nocy wali po oczach. Ja sciemniam w nocy na maxa. Moze podczas jazdy w miescie by sie dalo. Ale ooza miastem, gdzie otoczenie nie jest oswietlone po prostu sie nie da wytrzymac z rozjasnionym C+.
Tak ze ponawiam pytanie. Jest/jest w planie automatyczne sciemnianie?
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020

Ostatnio edytowane przez MaXyM ; 15-07-2014 o 23:17
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2014, 19:04   #423
kacpero
ford::beginner
 
Avatar kacpero
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 06-09-2013
Skąd: Błonie
Model: Ford S-Max GHIA (7 osób)
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 40
Domyślnie

no to mój eSio bryka już z conversem+ ver. 1007 by orion! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. gra i buczy... jest elegansio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

thx miszczu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
kacpero jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-07-2014, 21:22   #424
Adam94
ford::beginner
 
Avatar Adam94
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Inowrocław
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 24
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Witam na stronie FordEtis mam dostępne aktualizacje Moduł sterowania zespołem napędowym (PCM), Moduł układu zapobiegającego blokowaniu kół podczas hamowania (ABS), Zestaw wskaźników (IPC), Moduł zdalnego otwierania drzwi (RKE), Moduł sterujący układu pomocy przy parkowaniu (PAM), i teraz mam pytanie czy możecie mi pomóc odnośnie wskaźników (zegar C+) oraz nawigacji by mieć język polski i aktualne mapy, a z resztą by musiał udać się do serwisu. Pozdrawiam
Adam94 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2014, 10:44   #425
cerkos1
ford::average
 
Imię: cerkos
Zarejestrowany: 04-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: TDCI 2.0 163 KM
Rocznik: 2010 FL
Postów: 49
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

a może tu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Nie reklamuję-tylko informuję, żeby nie było...
cerkos1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2014, 11:06   #426
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,985
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Cytat:
Napisał Adam94 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...możecie mi pomóc odnośnie wskaźników (zegar C+) oraz nawigacji by mieć język polski i aktualne mapy,...
1) convers+ - a co poza ustawieniem w menu jest potrzebne do "mania" j. polskiego?
2) NX na karty SD jest opisane wszystko na forum co zrobić aby mieć j. polski i polskiego lektora.
3) mapy aktualizuje się drogą zakupu aktualnej wersji. Jest cały duży wątek o forumowym hurtowym zakupie map... Nie ma innej metody aktualizacji.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2014, 11:12   #427
Adam94
ford::beginner
 
Avatar Adam94
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Inowrocław
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 24
Domyślnie

Convers+ ma język polski lecz chciał bym mieć aktualizacje by np. Mieć zegar i temperaturę chłodnicy resztę juz wiem.
Adam94 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2014, 11:16   #428
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,985
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

No to masz rzut beretem do kolegi "leszcz" - zrobi Ci update conversa. Być może zdecyduje się Ci zrobić także pozostałe update (bo ma narzędzie) - wtedy ominie Cię stres w ASO w związku z tamtejszą ceną update.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2014, 16:41   #429
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Exclamation Odp: Zmiana softu w Convers+?

Cytat:
Napisał cliner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko trzy na Polandie.... Troche malo...
Mam i ja i też już wiesz o tym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale wielu przez jakiś czas wiedzieć nie będzie bo mi skasowano sygnaturę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Napisałem już do ADMINA FCP prośbę o możliwość umieszczenia informacji o takich rzeczach jak modyfikacje Convers+ i innych podobnych rzeczy w owej sygnaturze. A czy dostanę na to pozwolenie ? nie wiem .Puki co moderatorzy umieścili w mojej sygnaturze..... patrz w dół i poczytaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



pozdr leszcz
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 03-08-2014 o 20:58
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2014, 14:35   #430
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,985
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

No więc wgrałem dzisiaj rosyjski przedliftowy custom 1007 do S-maxa kolegi speedo.
Kolega ma czujniki parkowania 7G92-15K866-AE - co widać na ekranie konfiguracji samochodu z FORscana.
Wbrew wielokrotnym zastrzeżeniom, że moduły PDC "7" wymagają jakiegoś upgrade - wszystko poszło jak trzeba i działa bez problemu - widać na fotce...
Czyli nie należy panikować mając PDC serii "7", tylko sprawdzić IDSem czy chodzi diagnostyka czujników. Jeśli chodzi - to custom soft też "da radę"..
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg PDC.jpg (70.8 KB, 221 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_1382.jpg (89.8 KB, 262 wyświetleń)
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.