Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-02-2012, 18:30   #1
mati11161
ford::beginner
 
Avatar mati11161
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 12-02-2012
Skąd: Stany
Model: mondeo mk3 kombi
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2001
Postów: 40
Domyślnie zamiana zderzaka w kombi ze zwykłego na st prosze o podpowiedź czy da redę to zrobić

mam sprawę mam forda mondeo kombi mk3 podoba mi się zderzak tył od mondeo kombi st mk3 i czy jest możliwość taka zamiany zderzaków proszę o pomocGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez mati11161 ; 27-02-2012 o 18:43 Powód: zmiana tematu
mati11161 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2012, 23:41   #2
Poziomka978
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-08-2010
Skąd: Knurów/Irlandia
Model: mondeo mk3 kombi
Silnik: 1.8
Rocznik: 2001
Postów: 65
Domyślnie Odp: zamiana zderzaka w kombi ze zwykłego na st prosze o podpowiedź czy da redę to zr

Witam. Z tego co się orientuję to zderzak tylny od st pasuje do zwykłej wersji bez żadnych przeróbek.
Poziomka978 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2012, 22:10   #3
SEROL
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-04-2004
Skąd: UK
Model: Mondeo zetec-s
Silnik: 2,0tdci/6
Rocznik: 2003
Postów: 30
Domyślnie Odp: zamiana zderzaka w kombi ze zwykłego na st prosze o podpowiedź czy da redę to zr

Hahha mam taki zderzak pomalowany i kupione wszystkie dodatki do niego
ale to nie taka prosta sprawa !!! Troche to kosztuje zderzak musi byc jak benzyna to od st220 bo dwa wydechy albo tdci st tylko jeden lecz wydech nie pasuje idealnie w dziure nie wiem jak st220 ale st tdci ma inne mocowanie zderzaka do podwozia i trzeba je kupic oddzielnie i to nie malo kosztuje potem wkladki do zderzaka takie czarne tansze albo czarno odblaskowe na tyl tez drogie i pewnie trzeba kupic oddzielnie ja tak mialem no i w koncy sa jeszcze nadkola czy tez wewnetrzne hlapacze ktore tez nie pasuja idealnie o ile pamietam to placilem
zderzak 80
malowanie 80
wkladki czarne 70
mocowanie 150
srubki 10 funtow
i jak pisze to to lezy zderzak i mocowanie po mojej lewej stronie jakies 2-3 lata powodzenia
SEROL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2012, 22:24   #4
Pablitoo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-02-2012
Skąd: Grudziądz
Model: Mondeo MK2
Silnik: 1.8 TurboDno
Rocznik: 1998
Postów: 7
Domyślnie Odp: zamiana zderzaka w kombi ze zwykłego na st prosze o podpowiedź czy da redę to zr

Jakie mocowanie? Ślizgi? a jaki masz zderzak? od st220? i ceny w czym podałes? zł? czy funtach?
Pablitoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2012, 08:20   #5
jendrekmak
ford::expert
 
Avatar jendrekmak
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: 2x Citroen C5 Tourer
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: 2012
Postów: 3,965
Domyślnie Odp: zamiana zderzaka w kombi ze zwykłego na st prosze o podpowiedź czy da redę to zr

Cytat:
Napisał SEROL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zderzak musi byc jak benzyna to od st220 bo dwa wydechy albo tdci st tylko jeden lecz wydech nie pasuje idealnie w dziure nie wiem jak st220 ale st tdci ma inne mocowanie zderzaka do podwozia
kolego ty zapewne piszesz o wersji sedan/hb bo zderzak od st220 w wersji kombi był tylko z dwoma wydechami a kombi STTDCI (tylko rynek angielski) miał tylny zderzak taki jak był w pakiecie RS czyli w ogóle bez wycięć na wydech. jeśli chce się założyć konkretnie zderzak z ST220 kombi (bo taki komuś się podoba i innego wyjścia nie ma) to niestety wypada przerobić cały wydech końcowy na 2 końcówki. ja tak właśnie zrobiłem

Ostatnio edytowane przez jendrekmak ; 06-03-2012 o 08:23
jendrekmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.