Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-12-2016, 15:53   #131
szejbtom
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 03-12-2016
Skąd: POLSKA
Model: Mondeo
Silnik: Duratec HE
Rocznik: 2002
Postów: 66
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej FABRYCZNE

Czy ktoś zastanawiał się nad takim zestawem ?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Czy gdzieś w PL montują jeszcze w promocyjnej cenie 1400 zł?

szejbtom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2016, 15:47   #132
szejbtom
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 03-12-2016
Skąd: POLSKA
Model: Mondeo
Silnik: Duratec HE
Rocznik: 2002
Postów: 66
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej FABRYCZNE

Gdyby ktoś chciał wymienić przełącznik na ten z funkcją AUTO.

Należy wyciągnąć energicznym ruchem kratkę wentylacyjną oraz panel boczny w celu zwolnienia zapadek i wysunięcia przełącznika.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Edit.

Czy ktoś podejmował się podłączania fabrycznych ledów samodzielnie ? jakich problemów można się spodziewać ?

Ostatnio edytowane przez szejbtom ; 23-12-2016 o 21:56
szejbtom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-12-2016, 17:06   #133
szejbtom
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 03-12-2016
Skąd: POLSKA
Model: Mondeo
Silnik: Duratec HE
Rocznik: 2002
Postów: 66
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej FABRYCZNE

Czy ktoś podejmował się podłączania fabrycznych ledów samodzielnie ? jakich problemów można się spodziewać ?
szejbtom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2016, 23:42   #134
szejbtom
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 03-12-2016
Skąd: POLSKA
Model: Mondeo
Silnik: Duratec HE
Rocznik: 2002
Postów: 66
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej FABRYCZNE

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Hej,

Kto pomoże? - Czy dobrze rozumiem ze schematu, iż należy odciąć przewód z postojówką i wyrzucić do kosza?
szejbtom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2017, 12:25   #135
aqua
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 30-03-2012
Skąd: Świnoujście
Model: Kuga MK3
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2023
Postów: 55
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej FABRYCZNE

Jako że ori led do kugi mk1 mają kosmiczne ceny (2000 aso) zastanawiam się nad okrąglakami w miejsce przeciwmgielnych [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Czy zakładając taki zestaw będzie można ustawić te same funkcje co w oryginalnych tzn. po zapłonie świecą ledy i w automacie po zmierzchu mam mijana ze zmniejszoną mocą ledy?
aqua jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-06-2017, 18:29   #136
szejbtom
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 03-12-2016
Skąd: POLSKA
Model: Mondeo
Silnik: Duratec HE
Rocznik: 2002
Postów: 66
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej FABRYCZNE

Cytat:
Napisał szejbtom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś podejmował się podłączania fabrycznych ledów samodzielnie ? jakich problemów można się spodziewać ?
Hej, ja to robiłem, zgodnie z instrukcja wszystko było Git. Tylko (-) podpiąłem bezpośrednio tam gdzie akumulator bo początkowo obok zderzaka nie było minusa.

Wlutowywałem się w skrzynke ale są fajne wpinki w bezpiecznik które dużo roboty ułatwiają.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez szejbtom ; 06-06-2017 o 18:38
szejbtom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2017, 17:02   #137
aqua
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 30-03-2012
Skąd: Świnoujście
Model: Kuga MK3
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2023
Postów: 55
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej FABRYCZNE

Czy ktoś ma założone drl w miejscu po halogenach? W necie są zdjęcia poglądowe innych marek ale kugi mk1 jeszcze nie widziałem.Bardzo bym prosił o jakieś fotki.Kwestię oryginałów sobie odpuściłem nawet na alledrogo komplet to jakieś ok. 800-900 do tego jak nie ma ramek ok. 300 w aso i okablowanie ok. 200 a to prawie cena nowych bez montażu.Mam na oku 3 modele
1- [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
2-http://allegro.pl/swiatla-dzienne-halogeny-ford-focus-c-max-kuga-i6755501105.html
3-http://allegro.pl/swiatla-jazdy-dziennej-led-drl-ford-freestyle-kuga-i5761188588.html
najbardziej podobają mi się te pierwsze.
Jeszcze raz prośba o jakieś foto jeżeli ktoś posiada takie lampy.
aqua jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2017, 09:08   #138
segram
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-10-2016
Skąd: Laskowice
Model: Kuga
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 19
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej FABRYCZNE

Witam, szukam na forum i nie mogę znaleźć. Jeżeli duplikuję to z góry przepraszam.
Posiadam Kugę 2008r, oryginalne światła LED do jazdy dziennej.
Mam wyciągnięty bezpiecznik 110 oraz 113, zamontowany 135 oraz przekaźnik r15. W zielonej kostce od GEMa w pinie 1 oraz 26 wychodzą oryginalne kable koloru zielonego z brązowym paskiem (nie robiłem tutaj mostka stwierdzając fakt że jest to oryginalne i powinno tak zostać)

Przełącznik w pozycji AUTO w dzień palą się światła mijania, gdy jest zmierzch do świateł mijania dołączają się LEDy i postojówki.
Przełącznik w pozycji C(reflektory) palą się światła mijania oraz Ledy i postojówki.
Przełącznik w pozycji B(pozycyjne) palą się postojówki i Ledy
przełącznik w pozycji A nic się nie pali (tutaj chyba prawidłowo)
Czy ktoś jest może w stanie powiedzieć co jest źle? Czemu gdy jest dzień nie palą się tylko LEDy a wieczorem przejdzie na światła mijania?

Ostatnio edytowane przez segram ; 05-07-2017 o 09:45
segram jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2017, 20:49   #139
szejbtom
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 03-12-2016
Skąd: POLSKA
Model: Mondeo
Silnik: Duratec HE
Rocznik: 2002
Postów: 66
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej FABRYCZNE

Cytat:
Napisał segram Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, szukam na forum i nie mogę znaleźć. Jeżeli duplikuję to z góry przepraszam.
Posiadam Kugę 2008r, oryginalne światła LED do jazdy dziennej.
Mam wyciągnięty bezpiecznik 110 oraz 113, zamontowany 135 oraz przekaźnik r15. W zielonej kostce od GEMa w pinie 1 oraz 26 wychodzą oryginalne kable koloru zielonego z brązowym paskiem (nie robiłem tutaj mostka stwierdzając fakt że jest to oryginalne i powinno tak zostać)

Przełącznik w pozycji AUTO w dzień palą się światła mijania, gdy jest zmierzch do świateł mijania dołączają się LEDy i postojówki.
Przełącznik w pozycji C(reflektory) palą się światła mijania oraz Ledy i postojówki.
Przełącznik w pozycji B(pozycyjne) palą się postojówki i Ledy
przełącznik w pozycji A nic się nie pali (tutaj chyba prawidłowo)
Czy ktoś jest może w stanie powiedzieć co jest źle? Czemu gdy jest dzień nie palą się tylko LEDy a wieczorem przejdzie na światła mijania?
Musiałeś coś źle podłączyć.

Pozycja O - Palią sie LED 100% (z tyłu i rejestracji nie palą się jeżeli wyjąłeś zgodnie z instrukcją odpowiednie przełączniki.

Pozycja Postojowe - Palą się postojowe + LED 50%
Pozycja Mijania - LEd 50% + Postojówki + Mijania
Pozycja AUTO - Wiadomo.

+ Przy zmianie przełącznika na AUTO musisz mieć kogoś kto włączy Ci tą opcję w komputerze.
szejbtom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-08-2017, 17:40   #140
hudy21
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 06-12-2012
Model: Focus MK3
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 17
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej FABRYCZNE

Cytat:
Napisał aqua Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jako że ori led do kugi mk1 mają kosmiczne ceny (2000 aso) zastanawiam się nad okrąglakami w miejsce przeciwmgielnych [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Czy zakładając taki zestaw będzie można ustawić te same funkcje co w oryginalnych tzn. po zapłonie świecą ledy i w automacie po zmierzchu mam mijana ze zmniejszoną mocą ledy?
Tak zgadza się że są kosmiczne ceny. Ale zdarzają się rodzynki. Ja ostatnio kupiłem światła dzienne MS DESIGN razem z ramkami pod reflektor i kompletną instalację ze sterownikiem ZA 300zł.
SZUKAĆ SZUKAĆ SZUKAĆ
hudy21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
kuga , led , ledy


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.