Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-10-2008, 20:04   #11
Janeczek1975
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-11-2007
Skąd: Cieszyn
Model: Ford Focus MKIII
Silnik: 1.6 16 v benzyna
Rocznik: 2017
Postów: 75
Domyślnie Re: MK1 - gorace powietrze z nawiewu!

Panowie i Panie :fcp1 nie ma co narzekać , tak działa każdy klimatronic . Dąży do jak najszybszego uzyskania nastawionej temperatury . Pamiętajcie ,że ustawia się temperaturę powietrza w kabinie , a nie temperaturę powietrza nawiewanego przez układ do kabiny ,to dwie różne rzeczy . Z tym przecież można sobie łatwo poradzić zmieniając obroty dmuchawy ,lub kierunek nadmuchu i nie ma problemu . :fcp2
Polecam wnikliwszą lekturę instrukcji od klimatronika :fcp14

Janeczek1975 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2008, 07:04   #12
zydu
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-10-2008
Postów: 57
Domyślnie Re: MK1 - gorace powietrze z nawiewu!

na moje oko to elektrozawor ... w bmkach tak czesto jest ze tu ci klima pompuje a na szybe daje gorace powietrze, lub inna kombinacje ... czy w fordach jest tak samo nie mam pojecia, za ktrotko go mam
zydu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2008, 08:04   #13
RedHat
ford::advanced
 
Avatar RedHat
 
Zarejestrowany: 10-02-2008
Skąd: Wrocław
Model: Focus Mk2
Silnik: TDCi 85kW
Rocznik: 2007
Postów: 242
Domyślnie Re: MK1 - gorace powietrze z nawiewu!

turski,

spoko, to jest normal, ja mam tak samo - jak ustawie temperature na 'HI' i wylacze nawiew to i tak leci gorace powietrze; zreszta w kazdym samochodzie jest tak samo - to nie jest akwarium i nawet przy wylaczonym nawiewie jakis przeplyw powietrza musi byc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w samochodach z manualem jak przekrecisz gałe na najwyzsza temperature, wylaczysz dmuchawe i podczas jazdy przystawisz reke do kratki nawiewu to tez bedzie gorace lecialo - no chyba, ze silnik nie jest nagrzany jeszcze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nawiasem to jestem pod wrazeniem, bo u mnie w dieslu zaczyna leciec cieple powietrze juz po przejechaniu kilometra, zanim w ogole wskazowka od temp. drgnie - rewelacja :fcp29
__________________
Focus Pokus
Był : Focus Mk1 1.8 TDCi 100PS
Był : Focus Mk2 1.8 TDCi 115PS
RedHat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2008, 18:21   #14
turski
ford::beginner
 
Avatar turski
 
Zarejestrowany: 23-08-2008
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus MK1
Silnik: 1.8 TDCi 115 KM
Rocznik: 2004
Postów: 42
Domyślnie Re: MK1 - gorace powietrze z nawiewu!

Dzieki za wnikliwe zaglebienie w temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.D Zasade dzialania klimatornika zatem mamy z glowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czlowiek czasami sie niepotrzebnie takimi rzeczami przejmuje, a to zwykla niewiedza...

RedHat, jak bedzie -25 na dworze to sie zmierzy kiedy Ci to cieplo zaczyna leciec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
turski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2008, 10:06   #15
RedHat
ford::advanced
 
Avatar RedHat
 
Zarejestrowany: 10-02-2008
Skąd: Wrocław
Model: Focus Mk2
Silnik: TDCi 85kW
Rocznik: 2007
Postów: 242
Domyślnie Re: MK1 - gorace powietrze z nawiewu!

jak bedzie -25 to sie nie zmierzy bo pewnie nie odpali hehe LOL

poki co mialem okazje sprawdzic przy +1 i bardzo szybko zaczyna leciec cieple, na prawde zanim wskazowka drgnie

oczywiscie jezdzilem juz przy nizszych tym autem, ponizej -10, ale wtedy jakos nie zwrocilem uwagi jak szybko sie zmienia temp powietrza z nawiewu - pozyjemy i przetestujemy, poki co jak na diesla jest ok :fcp29
__________________
Focus Pokus
Był : Focus Mk1 1.8 TDCi 100PS
Był : Focus Mk2 1.8 TDCi 115PS
RedHat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.