Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-10-2004, 21:37   #11
Jacek
Administrator
 
Avatar Jacek
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 10-02-2004
Skąd: Dolny Śląsk
Model: C-MAX Grand
Silnik: 1,6 EcoBoost 180KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,172
Domyślnie

Ostatnio wogole sprzedaz nowych aut siadla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz sprzedawcy beda na pewno bardziej uprzejmi niz w pierwszej polowie roku... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Pozdrawiam
Jacek

[Regulamin Forum] [FAQ] [Zasady ogłoszeń] [Dział Komunikaty]
[Oryginalne części Ford / Motorcraft / FoMoCo - co, gdzie, jak??]

Świat się stale zmienia, więc słysząc słowa "będzie jak dawniej" nie łudź się - nigdy tak nie będzie...
Jacek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2004, 08:51   #12
popo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-04-2004
Skąd: Śląsk
Model: fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 46
Domyślnie

No to moje gratulacje Viva !
Ja kupowałem w okresie "buntu i naporu" czyli luty-marzec.
Dostałem alarm (chyba ten najtanszy) i dywaniki. Za glosniki musialem zapłacic. Chyba Słabo się starałem, bo nawet w tamtym okresie można było wynegocjować coś więcej :-)))
Mój fjużyn jest koloru colorado red i nawet mu do twarzy w tym kolorze.
Wg mnie fuzje najładniej prezentują się w tym delikatnym zielonym metaliku (seledyn czy oliwka, hmmm, kolory nigdy nie były moją moocną stroną).

A wogóle z kolorami jest tak, że zwracasz na niego uwagę kupując i sprzedając samochód.
__________________
popo
Fusion 1.4 16V FX
popo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2004, 09:33   #13
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał popo
Wg mnie fuzje najładniej prezentują się w tym delikatnym zielonym metaliku (seledyn czy oliwka, hmmm, kolory nigdy nie były moją moocną stroną).
To znaczy który dokładnie? - tu masz [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Fusionów - u góry po lewej to np. mój kolorek nazwany Vitro (jak sobie klikniesz w moim podpisie na dole na "Fusion" to zobaczysz mój), a na dole po prawej to kolor Oyster Silver - takim np. jeździ kolega Yotez.

Cytat:
Napisał popo
A wogóle z kolorami jest tak, że zwracasz na niego uwagę kupując i sprzedając samochód.
...No i czasem jeszcze na parkingu pod supermarketem... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Viva -->> Podobną metodą "terroryzmu" w salonach obrał Mareko przy kupnie swojej Fuzji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2004, 09:46   #14
Robbo
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-05-2004
Skąd: Łódź
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 90
Domyślnie

To znaczy Viva zmieniła kolor na czerowny albo biały. Czerwonego to jeszcze czasem na ulicach wypatrzę, ale białego widziałem tylko dwa razy (i do tego to było to samo auto).
Robbo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2004, 10:00   #15
popo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-04-2004
Skąd: Śląsk
Model: fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 46
Domyślnie

Dj Brabus > To właśnie ten, którym jeździsz czyli Vitro. Kolory to rzecz gustu... więc myśle że inni nie będą mi mieli za złe :-). Ja zastanawiałem się pomiędzy granatem a czerwonym. Zdecydowała żona. Czerwony - może być - nie jest taki "strażacki", czego się na początku bałem.
__________________
popo
Fusion 1.4 16V FX
popo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2004, 10:35   #16
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał popo
Ja zastanawiałem się pomiędzy granatem a czerwonym. Zdecydowała żona
Bardzo fajnie, że wybraliście czerwony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)) - jest ich bardzo mało i wygląda bardzo ładnie - podobnie mało ich jak mojego Vitro (najpopularniejszy jest właśnie ten beżowy Oyster Silver oraz granatowy)

P.S. No ale białego jeszcze nie widziałem... Ciekawe jak wygląda! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2004, 17:32   #17
Ania
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-06-2004
Postów: 113
Domyślnie

Moj sasiad zakupil bialego, ale to nie jest czysta biel lecz biel zlamana jasnym bezem.Z daleka wyglada jakby byl bialy lecz odcien lekko brudnawy.
Ania jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2004, 00:16   #18
Kotek
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-04-2004
Skąd: Pruszków
Model: Wrangler
Silnik: 2.0T
Rocznik: 2021
Postów: 60
Domyślnie

Ten biały Fusion nie wygląda szczególnie. Poprostu ten kolor nie pasuje do takiego auta. Chociaż kolory to rzecz gustu.... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Kotek
Fusion 1.4 16v FX Silver, '04
Kotek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2004, 10:02   #19
chromol
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 23-07-2004
Skąd: śląsk
Postów: 290
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj Brabus
(najpopularniejszy jest właśnie ten beżowy Oyster Silver oraz granatowy)
i tu się z kolegą nie zgodzę. ja jeżdżąc po śląsku widzę dużo odmian koloru srebrnego. wypuszczając się trasą przez oświęcim do wadowic także napotykam dużo srebrzaków. chyba patriotyzm każe Tobie zauważać tylko beżowe. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ładnie prezentuje się granat i grafit choć to dla mnie kolory mało praktyczne i "brudzące". Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ps. każdy widzi to co chce widzieć więc proszę nie odpisujcie że nie mam racji. może ktoś ma dojście do statystyk sprzedaży FF w Polsce. tylko te liczby obiektywnie mogą pokazać, który kolor jest popularny. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
artur=chromol (dla wtajemniczonych)
czy teraz będzie już normalnie
co ja robię, rozum mi chyba odebrało i świadomie wolności się pozbywam
chromol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2004, 13:18   #20
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał chromol
chyba patriotyzm każe Tobie zauważać tylko beżowe. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jaki patriotyzm?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Proszę o wytłumaczenie bo nie rozumiem...

Cytat:
Napisał chromol
ps. każdy widzi to co chce widzieć
Ja najchętniej widziałbym wszystkie Fusionki w (In)Vitro (jak to mój kolorek nazwał chyba maacek) a tak to widuje po Krakowie właśnie najczęściej Oysterki...

Cytat:
Napisał chromol
więc proszę nie odpisujcie że nie mam racji
Nie masz racji!!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Moje zdanie oczywiście jest tylko i wyłącznie potwierdzone własnymi spostrzeżeniami przede wszystkim z Krakowa oraz troszku ze zlotu - na nim pojawiły się dwie Fuzje granatowe, jedna czarna, jeden Oysterek i do tego mój (In)Vitro... W Kraku najwięcej Oyster Silverów oraz granatowych... W moim kolorze widziałem tylko jednego a chyba coraz więcej pojawia się czerwonych... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.