Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-08-2005, 14:46   #1
Mirek1P
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-08-2005
Postów: 2
Domyślnie dobry mechanik

Świeżo co stałem się nabywcą sierry i chciałbym prosić o radę poznaniaków co do dobrego mechanika i blacharza, dla których naprawianie mojego autka będzie przyjemnością (oczywiście za rozsądną cenę). Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi.

Mirek1P jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2005, 23:13   #2
bzjttpoz
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 04-10-2005
Skąd: Poznań
Model: Mondeo 2.0 TDDi MK3 2001r
Silnik: 2.0 TDDi 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 28
Domyślnie Re: dobry mechanik

Cytat:
Napisał Mirek1P
Świeżo co stałem się nabywcą sierry i chciałbym prosić o radę poznaniaków co do dobrego mechanika i blacharza, dla których naprawianie mojego autka będzie przyjemnością (oczywiście za rozsądną cenę). Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi.
Witam! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

...czyżby w Poznaniu nie było nikogo takiego?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

Jeśli macie jakieś pozytywne doświadczenia - także będę wdzięczny za info na forum.

A może by tak również jakiś ranking nieautoryzowanych warsztatów...?

Pozdrawiam!
Bartek
__________________
http://mondeo-sprzedam.pl/ -> sprzedam Mondeo kombi 2001
bzjttpoz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2005, 08:09   #3
SzwejK
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-10-2005
Skąd: Poznań
Postów: 3
Domyślnie

Ja korzystam z :arrow: CARMAN na Al. Solidarności (dawna Serbska); tuż przy Makro.
Wymieniałem tam rozrząd, filtry, płyn i jestem zadowolony, no i ceny mają przystępne.
SzwejK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2005, 09:20   #4
bzjttpoz
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 04-10-2005
Skąd: Poznań
Model: Mondeo 2.0 TDDi MK3 2001r
Silnik: 2.0 TDDi 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał SzwejK
Ja korzystam z :arrow: CARMAN na Al. Solidarności (dawna Serbska); tuż przy Makro.
Wymieniałem tam rozrząd, filtry, płyn i jestem zadowolony, no i ceny mają przystępne.
Też o czymś takim myślałem --> kilka rzeczy robiłem w Norauto, i ogólnie było OK, ale nie mam do końca zaufania do takich "kombinatów".

Z drugiej strony robią na mnie lepsze wrażenie niż usmarowany "pan Heniu" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No nic, chyba wypróbuję i zobaczymy, czy wybuchnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam też do zrobienia kilka rzeczy przy zawieszeniu - ale co do tego to wolałbym jednak jakiś wyspecjalizowany zakład... Może ktoś ma dobre doświadczenia....?

Z góry dzięki!
Bartek
__________________
http://mondeo-sprzedam.pl/ -> sprzedam Mondeo kombi 2001
bzjttpoz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2005, 12:51   #5
SzwejK
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-10-2005
Skąd: Poznań
Postów: 3
Domyślnie

Jeżeli chodzi o Norauto to ja bym raczej nie zaryzykował. Znajomy znajomego tam pracował kiedyś i wiem z opowieści różne rzeczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Oprócz CARMANa w którym leczę od czasu do czasu swoje autko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. słyszałem także że dobry jest serwis Shella - również ceny przystępne:

Shell Autoserv Polska Sp. z o.o.
(0-61) 863 93 00
60-301 Poznań, Jugosłowiańska 56

A oto namiary na CARMAN:
Poznań,
Aleje Solidarności 55A
tel.: 0 61 828 93 66
fax: 0 61 828 93 77

Jak skorzystacie z CARMANa lub Shella dajcie znać jak Was obsłużyli. Ceny przystępne, dużo niższe od ASO a obsługa lepsza niż u mechanika no name.
SzwejK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.