Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-04-2004, 21:48   #1
alacak
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-04-2004
Skąd: Gryfino
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 73
Domyślnie Odebrałem :)

AvE!

Po 14 dniach od zamówienia odebrałem dzisiaj Fjużynka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kilka spostrzeżeń:
1. Kopyto, czyli czy 80KM styka? Jesli przesiadka jest z furasia o mocy około 50KM jak w moim przypadku, to ten FF jest zupełnie wystarczający.
2. IMHO to nie jest nadmuchana fiesta, jest sporo wiekszy, same wymiary to nie wszysto.
3. Faktycznie na innych patrzy się z góry - mi to odpowiada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
4. Zgwałciłem dealera na alarm Clifford zamiast Cobry (Kobry?) i oczywiście gamonie nie zamontowali otwierania klapy z pilota. Gadka zmierzała w kierunku dopłaty za ponadstandardową opcję - radzę załatwić sprawę przed odbiorem, z pewnymi oporami, ale jednak za darmo podłączą w przyszłym tygodniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
5. Fotele są OK, w lusterkach wszystko widać bez kręcenia o 180o, a taki mikrus nie jestem, mam 178, w porywach 180 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po zamówieniu myślałem, że popełniłem błąd nie biorąc P307 za 2000 więcej, ale już nie żałuję. A jak uciułam na orurowanie (na początek chociaż kangur za ~1500) to już będzie orgazm.
BTW - macie orurowanie innego producenta niż Revoltec? Oczywiście chodzi o tańszego.
No to tyle na początek. I jeszcze raz moje namiary - czarny FF ZGRW449 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
alacak

__________________
Pozdrawiam - alacak
alacak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2004, 12:34   #2
+RAFAŁ+
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2004
Skąd: Rzeszów
Model: szukam
Silnik: benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 225
Domyślnie

Gratulacje! Ja na swojego czekam juz od 20 marca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W umowie mam napisany odbior do konca kwietnia. Jutra kwiecien sie konczy. W zwiazku z tym ze umowa zapewne nie zostanie dotrzymana mam ochote jeszcze cos od nich wyciagnac. myslicie ze dam rade wytargowac zamiane kaseciaka na cd? Mial juz ktos taka sytuacje? Udalo wam sie cos "zdobyc"?
__________________
Focus 1.6
Fusion 1.4 ST80 FX gold deep navy '04
Fusion 1.4 '07
300C V6 3.0 CRD
+RAFAŁ+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2004, 17:54   #3
Pikuś
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-02-2004
Skąd: Warszawa
Postów: 93
Domyślnie

Kaseciak na CD jest jak najbardziej do wytargowania + dodaki typu chlapacze, dywaniki może alarm.

Walcz - od początku maja będą sympatyczniejsi. Rozmawiałem dziś z handlowcem, który sprzedawał mi moją FUZJĘ - cały salon mają pełen samochodów do wydania, ale zamówienia się kończą... od maja urlopy.
Więc jak dobrze nastraszych dealera, że niedotrzymał umowy i idziesz gdzie indziej - może być skłonny do ustępst.

Powodzenia życzę w negocjacjach i oczywiście jak najszybszego odbioru!
__________________
Pikuś
Ford Fusion 1.4 16V FX Gold
Pikuś jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2004, 18:36   #4
alacak
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-04-2004
Skąd: Gryfino
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 73
Domyślnie

AvE!

Dużo zależy też od sprzedawcy. Ja najpierw trafiłem na taką pindę która nic nie chciała dać, bo "i tak sprzedam bez problemu". A gostek obok dał dywaniki i alarm.
U Peugeota jeden gostek po wielkiej znajomości dawał 2,5 tys. rabatu, blokadę i dywaniki, drugi nie "po znajomości" z definicji 3,0 tys, dywaniki i alarm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
alacak - w dalszym ciągu chory na kangura.
__________________
Pozdrawiam - alacak
alacak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2004, 08:19   #5
+RAFAŁ+
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2004
Skąd: Rzeszów
Model: szukam
Silnik: benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 225
Domyślnie

I juz niestety po problemie. Wczoraj do ojca(bo on to kupuje na siebiei na mnie, po to zeby znizki z ubezpieczenia mi lecialy) zadzwonil sprzedafca i zakomunikowal ze dzis samochod jest do odbioru. Prawdopodobnie.
__________________
Focus 1.6
Fusion 1.4 ST80 FX gold deep navy '04
Fusion 1.4 '07
300C V6 3.0 CRD
+RAFAŁ+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2004, 13:12   #6
+RAFAŁ+
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2004
Skąd: Rzeszów
Model: szukam
Silnik: benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 225
Domyślnie

I juz wszytsko jasne. Samochodu nie ma, jest tylko karta pojazdu. Forda odbieram we wtorek. Radyjko z cd bedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niechetnie ale po stwierdzeniu ze rezygnuje sprzedawca od razu sie zgodzil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Focus 1.6
Fusion 1.4 ST80 FX gold deep navy '04
Fusion 1.4 '07
300C V6 3.0 CRD
+RAFAŁ+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2004, 07:48   #7
maacek
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-03-2004
Skąd: Łódź
Postów: 55
Domyślnie

Znajomy trafił na "twardziela" Dealera i po stwierdzeniu, że coś mu się należy na otarcie łez bo długo czekał, "twardziel" stwierdził, że faktycznie i zaproponował chusteczkę. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przeklął :573: i kupił, bo napalił się na FFu.. . Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Już zapomnial o "twardzielu" i cieszy się z Fusionka. :o Mnie do mojego autka dodał dealer blokadę skrzyni i dywaniki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pa!
__________________
Pozdrawiam - JacekB.
FFusion 1.4 Silver
maacek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2004, 11:09   #8
+RAFAŁ+
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2004
Skąd: Rzeszów
Model: szukam
Silnik: benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 225
Domyślnie

Jeszcze jedno pytanie. Wg Forda odbior jest w chwili otrzymania karty pojazdu czy odebrania samochodu? Znajomy kupowal kiedys Fiata Stilo i odbior byl uznawany w momencie otrzymania wlasnie karty pojazdu.
__________________
Focus 1.6
Fusion 1.4 ST80 FX gold deep navy '04
Fusion 1.4 '07
300C V6 3.0 CRD
+RAFAŁ+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2004, 15:57   #9
Podkowka
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-03-2004
Skąd: Warszawa
Postów: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał +RAFAŁ+
Gratulacje! Ja na swojego czekam juz od 20 marca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W umowie mam napisany odbior do konca kwietnia. Jutra kwiecien sie konczy. W zwiazku z tym ze umowa zapewne nie zostanie dotrzymana mam ochote jeszcze cos od nich wyciagnac. myslicie ze dam rade wytargowac zamiane kaseciaka na cd? Mial juz ktos taka sytuacje? Udalo wam sie cos "zdobyc"?
Pewnie, że Ci sie uda coś wywalczyć. Trzeba być tylko stanowczym. Ja dostałem komplet dywaników, chlapacze i matę do bagażnika. Więc zamiana kaseciaka na CD jest jak najbardziej możliwa.
__________________
Podkowka

------------------
FF 1.4 FX Gold
Podkowka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2004, 19:34   #10
Viva_
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-09-2004
Postów: 7
Domyślnie

Ja jeszcze nie odebrałam .. ale powiem co mam zagwarantowane w umowie :
- auto alarm Clifford (chyba taka marka - taki podobno troszkę lepszy)
- dywaniki
- 4 głośniki + oczywiście instalacja do nich podciągnięta (radio mam własne)
Wczoraj dzwoniłam do dealera i zmieniłam kolor .. miałam wstępnie zamówiony ten deep blue ale rozmyśliłam się i chcę inny metaliczny .. BEZ DOPŁATY!!
A więc ... da się o wiele więcej niż przypuszczamy .. tylko trzeba NEGOCJOWAĆ!
Im też zależy na sprzedaży .. Najpierw pojechałam do jednego salonu, gdzie Pan sam z siebie dorzuciła mi alarm .. więc pojechałam do innego dealera i powołalam się na tamte rozmowy .. i zapytałam "co Pan może dla mnie zrobić, żebym to u Pana kupiła a nie w konkurencyjnym salonie?" ...
Chyba ta sprzedaż nie idzie aż tak dobrze .. bo jak widzicie .. wiele można zdziałać ...
Pozdrawiam i wszytskim życzę nieustannych sykcesów negocjacyjnych!!!!!!!!
Viva_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.