Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-09-2004, 06:38   #1
alacak
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-04-2004
Skąd: Gryfino
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 73
Domyślnie Fusion w prasie motoryzacyjnej

Zarwałem noc, czego efektem jest kilka zmian na mojej stronie
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - wcale nie OT - mam w kolekcji już 4 artykuły o Fuzji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ORUROWANIE - bezpośredni link do [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

TEST DŁUGODYSTANSOWY W AUTO MOTO 16 (9Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 2004.

"Kierunek miasto" - recenzja Fusiona w [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ponownie link do Test Telegramu Forda Fusiona 1.4 16V aut. FX Gold zamieszonego w AUTO ŚWIECIE nr 29 z dnia 12 lipca 2004 r.

ZAPRASZAM DO LEKTURY!

__________________
Pozdrawiam - alacak
alacak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2004, 09:46   #2
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Badzo się cieszę, że ilość informacji na naszym forum o Fusionie wciąż się powiększa! Ja pracuję nad informacjami na stronie głównej i być może już wkrótce pojawi się małe kompendium wiedzy na temat naszych autek 8-)
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2004, 22:57   #3
Mareko
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-08-2004
Skąd: opolszczyzna
Model: Ford Fusion
Silnik: 1,4 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 273
Domyślnie Re: Fusion w prasie motoryzacyjnej

Cytat:
Napisał alacak
Zarwałem noc, czego efektem jest kilka zmian na mojej stronie
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - wcale nie OT - mam w kolekcji już 4 artykuły o Fuzji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ZAPRASZAM DO LEKTURY!
Obejrzalem sobie twoje zdjecia Fusiona i bardzo mi sie podoba radio, co to za model ?
__________________
Pozdrawiam,
Mareko

Ford Fusion 1.4 TDCi
85KM 200Nm chip by V-tech
Mareko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2004, 06:35   #4
alacak
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-04-2004
Skąd: Gryfino
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 73
Domyślnie Re: Fusion w prasie motoryzacyjnej

Cytat:
Napisał mareko
Obejrzalem sobie twoje zdjecia Fusiona i bardzo mi sie podoba radio, co to za model ?
To oryginalne fordowskie navi Blaupunkta Travelpilot :0 Nie, nie dałem 5-7 koła w serwisie. Wyglada na legalne, nie było montowane i komplet nalepek z kodami za 1800. Mam problemy z odbiorem radia i stąd pewnie ta cena. Uprzedzam pytania - to była jednorazowa transakcja. Niby miałem farta - kupiłem w maju a już w lipcu była mapa Polski - po kilku latach czekania, ale to takie g...o, że proponuję, aby zainteresowani jeżdżący po Polsce odpuścili sobie systemy samochodowe DX na jakiś czas - za rok aktualizacja - zobaczymy.
Imagis, Blaupunkt i żale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam - alacak
alacak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2004, 12:49   #5
Mareko
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-08-2004
Skąd: opolszczyzna
Model: Ford Fusion
Silnik: 1,4 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 273
Domyślnie Re: Fusion w prasie motoryzacyjnej

Cytat:
Napisał alacak
To oryginalne fordowskie navi Blaupunkta Travelpilot , ale to takie g...o, że proponuję, aby zainteresowani jeżdżący po Polsce odpuścili sobie systemy samochodowe DX na jakiś czas - za rok aktualizacja - zobaczymy.
Imagis, Blaupunkt i żale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skoro to jest Navi to troche maly ten wyswietlacz jest.
Skoro Polska mapa jest do d... to moze kup sobie mape Europy.
Widzialem u jednego goscia w jakiejs bryczce jak jechal sobie przez Londyn i caly czas gapil sie w monitorek od czasu do czasu tylko zerkajac za maske zeby komus nie zaparkowac w dupci, nawet nie patrzyl na nazwy ulic tylko non-stop w ten monitorek a wiec to musialobyc super dokladne.
__________________
Pozdrawiam,
Mareko

Ford Fusion 1.4 TDCi
85KM 200Nm chip by V-tech
Mareko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2004, 13:54   #6
alacak
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-04-2004
Skąd: Gryfino
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 73
Domyślnie Re: Fusion w prasie motoryzacyjnej

Cytat:
Napisał mareko
Skoro to jest Navi to troche maly ten wyswietlacz jest.
Jest OK, żeby wyświetlić schemat skrzyżowania wystarczy, a podstawa to przyjemny, kobiecy głos "next turn left" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał mareko
Skoro Polska mapa jest do d... to moze kup sobie mape Europy.
No co Ty powiesz - myślisz, że teraz mam tylko po to, żeby sąsiadów kłóć w oczy? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mieszkam 3 km od niemieckiej granicy - do Szczecina mogę jechać przez Niemcy - jest trochę bliżej i na dodatek na moście granicznym zaczyna działać nawigacja. Przestaje 20m przed następnym przejściem granicznym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tak dokładną mapę jaką w tej chwili mają Niemcy będziemy mieć może za 5 lat. A jeśli pójdzie jak zwykle, to za 10.
__________________
Pozdrawiam - alacak
alacak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2004, 14:27   #7
Pzy
ford::professional
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Skąd: W-wa
Postów: 1,487
Domyślnie

A ja mam jeszcze gorzej, bo do nawigacji z Mondeo (model VNR9000) nie istnieje na dzień dzisiajszy żadna mapa Polski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Korespondowalem z producentem map do tego systemu (jest to system [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]), niestety na razie nie przewidują wydania mapy Polski. Za to właśnie kończą pracę nad mapą Czech i Słowacji, a Polska... jak zwykle "w czołówce" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondeo MkIII 2.0 TDDi sedan Ghia
...
moja przygoda z Fordem już się skończyła...
jednak miło wspominam wspólne chwile z moim Mondkiem
i 120.000 km, które wspólnie przemierzyliśmy...
Pzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2004, 14:48   #8
popo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-04-2004
Skąd: Śląsk
Model: fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 46
Domyślnie

jakisi nowy [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - jeszcze nawet nie czytałem...
__________________
popo
Fusion 1.4 16V FX
popo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2004, 15:17   #9
Pikuś
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-02-2004
Skąd: Warszawa
Postów: 93
Domyślnie

A ja owszem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale nic nowego nie wnosi... Chyba, iż ktoś zamierza nabyć wersję z automatem - na forum chyba nie ma takiej.

Pozdrawiam
__________________
Pikuś
Ford Fusion 1.4 16V FX Gold
Pikuś jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2005, 08:18   #10
alacak
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-04-2004
Skąd: Gryfino
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 73
Domyślnie

AvE!

Witam po długiej przerwie! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zapraszam na moją stronkę [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] lub [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - 3 nowe recenzje - sporo czytania dla zainteresowanych, a chyba nie brak tu takich? Motor Nr 46/2004 i artykuł "Nie takie małe" - porównanie 4 minivanów: Honda Jazz, Suzuki Ignis, Mitsubishi Colt i FF, Motor Nr 5/2005 "Ucieczka z miasta" - porównanie FF z Citroenem C3 i na koniec Auto Świat Nr 14/2005 - "Z miejskim rodowodem" - porównanie minivanów z silnikami diesla: Renault Modus, Fiat Idea i FF. Przy okazji prośba - jeśli posiadacie lub wiecie o jakimś teście FF proszę o info na priv lub [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Życzę miłej lektury!
__________________
Pozdrawiam - alacak
alacak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.