Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-06-2010, 19:02   #21
jagody5
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-06-2010
Skąd: Chełmno
Model: Sharan 1.9 TDI
Silnik: aux 1900
Rocznik: 1999
Postów: 19
Domyślnie Odp: nie dmucha z górnych nawiewów - dlaczego?

włączyłam klimatyzacje i zaobserwowałam że z tylnej kratki
w podłodze wieje zimne powietrze takie samo jak z przednich nawiewów
po wciśnięciu przycisku econ wyczuwalne jest cieplejsze powietrze
z przednich nawiewów jak i z tylnej kratki w podłodze czyli rozumuje
ze klimatyzacja dobrze działa z przodu i tylu czyli zapewne jak
piszecie ta klapka jest winna zapewne

jagody5 jest offline  
Stary 07-06-2010, 20:09   #22
gumiskrosno
ford::average
 
Avatar gumiskrosno
 
Zarejestrowany: 31-10-2009
Skąd: Krosno
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDi 145 AUY
Rocznik: 2001
Postów: 91
Domyślnie Odp: nie dmucha z górnych nawiewów - dlaczego?

Widzę że uważasz sie za pępek świata a to zła cecha. Obrażasz kolegę Stefano że nie czyta ze zrozumieniem a jest on moim zdaniem najbardziej rzeczową osobą na tym i nie tylko forach. Już dawno miałaś podane wskazówki gdzie szukać przyczyny, a Ty dalej swoje. Ciekawe dlaczego piszesz na forum Forda a nie volkswagena zapewne mają Cię już tam dość. Osoby Twojego pokroju nie umieją docenić że dostały potrzebne im wskazówki jak naprawić daną usterkę z którą mechanicy w jej miejscowości nie umieją sobie poradzić tylko chciały by zapewne film z nagrania naprawy. Wydaje Ci się zapewne że każdy pamięta jak tabliczkę mnożenia jakie klucze i narzędzia są potrzebne do naprawy takowej usterki i zapewne ma jeszcze fotki jak to zrobić aby tacy jak Ty mogli spokojnie sobie to rozkręcić a później zadawać kolejne pytania jak naprawić i złożyć. Przestań już jechać po użytkownikach tego forum bo przynosisz tylko wstyd pokazując swoje lenistwo i brak chęci znalezienia czegokolwiek samej. Najlepiej zadać pytanie a dostawszy konkretną odpowiedź mieć pretensję że nie dostałaś schematu budowy samochodu.
Dorośnij dzieciaku.
gumiskrosno jest offline  
Stary 08-06-2010, 05:37   #23
jagody5
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-06-2010
Skąd: Chełmno
Model: Sharan 1.9 TDI
Silnik: aux 1900
Rocznik: 1999
Postów: 19
Domyślnie Odp: nie dmucha z górnych nawiewów - dlaczego?

panie gumiskrosno ja nie uważam ze wszyscy musza mi pomoc a juz na pewno nie oczekuje pomocy od pana
gdyż nic poza oszczerstwami i narzekaniem nie napisał pan dlaczego nie pisze na forum vw gdyż nie zarejestrowałam sie tam ale licz ze zapytam tam gdyż tu niczego prawie sie nie dowiedziałam
filmik zdjęcia a po co mi one dziwie sie po co takie posty piszesz gdybym była moderatorem skasowała bym je
gdyż nic nie wnoszą do tematu a jedynie zaśmiecają forum i pokazują twoja kulturę i wychowanie ja nikogo nie wyzywam od dzieciaków wiec mnie tez tak nie wyzywaj jak nie chcesz pomoc to poczytaj sobie inne posty
ja ci nie ubliżam wiec nie rob tego wobec mnie a jak nikt nie chce pomoc ok
poszukam pomocy gdzie indziej może są bardziej uczynni ludzie a co do stefano powiem tylko ze poczytałam parę opinii na vw auto com
ale nie o to chodzi by oczernić kogoś ja tego nie robie wiec nie zarzucaj mi tego
miłego dnia
jagody5 jest offline  
Stary 08-06-2010, 05:55   #24
deku
Junior Moderator
 
Avatar deku
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 20-03-2008
Skąd: Trójmiasto
Model: Galaxy mk2
Silnik: 2.3+LpgTech516
Rocznik: 2000
Postów: 783
Domyślnie Odp: nie dmucha z górnych nawiewów - dlaczego?

Cytat:
Napisał jagody5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak nie lubisz czytać bez kropek i przecinków to nie czytaj
raczej na studiach nikomu to nie przeszkadzało a na forum tak???
Tak - przeszkadza. Jak nie chcesz pomocy, to nie pytaj. Gratuluję studiów, gdzie nie potrzebny jest język polski - to forum jest jednak w języku polskim i jako użytkownik tego forum proszę o uszanowanie tego faktu.
Cytat:
Napisał jagody5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a juz na pewno nie oczekuje pomocy od pana
gumiskrosno opisał Ci wszystko a Ty jeszcze plujesz mu w twarz?
Naprawdę oczekujesz, że po czymś takim ktoś będzie chciał Ci kiedyś pomóc?

PS. Przepraszam wszystkich za OT.

Ostatnio edytowane przez deku ; 08-06-2010 o 05:57 Powód: Literówka
deku jest offline  
Stary 08-06-2010, 06:40   #25
jagody5
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-06-2010
Skąd: Chełmno
Model: Sharan 1.9 TDI
Silnik: aux 1900
Rocznik: 1999
Postów: 19
Domyślnie Odp: nie dmucha z górnych nawiewów - dlaczego?

a mi nie przeszkadza i widzę ze tylko tobie przeszkadza co za forum ze
wszyscy czepiacie sie a raczej co za zawistni ludzie na tym forum
bardzo dziękuje a studia ukończyłam z wyróżnieniem i z polskiego też
wiem ze nie jest w chińskim języku to forum no i szanuje tak jak ty kogoś
stefano raczej mało opisał jak umiesz czytać typu odkręć pas ,zaczep,śruby,
to jest opis pomocy ale ok a co do plucia mylisz sie ja tego pana na oczy
nie widziałam nie mówiąc już o opluciu kogoś i nie jest to w mojej naturze
by kogoś urazić,obrazić,i wyśmiać albo nazwać dzieciakiem
tak może ten ktoś mówić do swoich o ile je ma
P.S. ja tez przepraszam za takich dziwnych ludzi na forum jak deku
i juz nie liczę na pomoc bo widzę że nie znajdę jej tutaj
dlatego nie liczę juz na nią bez urazy panowie
jagody5 jest offline  
Stary 08-06-2010, 07:00   #26
deku
Junior Moderator
 
Avatar deku
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 20-03-2008
Skąd: Trójmiasto
Model: Galaxy mk2
Silnik: 2.3+LpgTech516
Rocznik: 2000
Postów: 783
Domyślnie Odp: nie dmucha z górnych nawiewów - dlaczego?

Nie ukończyłem studiów z wyróżnieniem ale ten opis jest dla mnie czytelny:
Cytat:
Napisał gumiskrosno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz trochę na temat jeśli chcesz zdjąć tylny boczek nie jest to skomplikowane ale można narobić sobie szkód przy nieumiejętnym demontażu i montażu. U mnie przy braku tylnych pasów demontujemy pas bezpieczeństwa drugiego rzędu siedzeń na dole i górze, plastik górnego słupka, prowadzenie klapy od tyłu, przy podłodze o ile dobrze pamiętam są 2 wkręty zasłonięte maskownicami, osłonę słupka tylnego, zaczep rolety i po tych czynnościach starasz się wyciągnąć boczek do góry co nie jest łatwe bo trzyma się na uszczelce.
Nieczytelny za to jest dla mnie Twój bełkot. Powiedz, czego brakuje Ci w tym opisie?
Nie jestem adminem ani modem, żeby Cie upominać, ale patrz §7 regulaminu forum.
deku jest offline  
Stary 08-06-2010, 15:01   #27
jagody5
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-06-2010
Skąd: Chełmno
Model: Sharan 1.9 TDI
Silnik: aux 1900
Rocznik: 1999
Postów: 19
Domyślnie Odp: nie dmucha z górnych nawiewów - dlaczego?

czytelny jest bo są w odpowiedzi litery
ale mało przejrzysty i mało tłumaczący temat
studia nic nie mają do tego gdyż nie kończyłam kierunku mechaniki
ale lepiej dajmy spokój gdyż takie wytłumaczenia są bezsensowne
jagody5 jest offline  
Stary 08-06-2010, 16:53   #28
Biernaś
ford::advanced
 
Avatar Biernaś
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 26-11-2008
Skąd: Syców
Model: Galaxy; Transit 2014; Transit 2015
Silnik: 1.9 TDI 150 KM; 2.2 155 KM; 2.2 125 KM
Rocznik: 10.2005 r.; 2014 r.; 2015 r.
Postów: 450
Domyślnie Odp: nie dmucha z górnych nawiewów - dlaczego?

jagody5!! Kilka osób (łącznie ze mną) opisało Ci jak zdjąć osłonę klimy w bagażniku. Czy próbowałaś to zrobić sama? Z Twoich ataków wnioskuję, że oczekujesz od nas telepatycznej naprawy. Więc adin, dwa, tri... Już powinno działać. Kobieto zdemontuj tapicerkę, zobacz co jest i napisz. Proszę Cie używaj znaków interpunkcyjnych (chociaż kropek)
Biernaś jest offline  
Stary 08-06-2010, 17:25   #29
gumiskrosno
ford::average
 
Avatar gumiskrosno
 
Zarejestrowany: 31-10-2009
Skąd: Krosno
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDi 145 AUY
Rocznik: 2001
Postów: 91
Domyślnie Odp: nie dmucha z górnych nawiewów - dlaczego?

Cytat:
Napisał jagody5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
panie gumiskrosno ja nie uważam ze wszyscy musza mi pomoc a juz na pewno nie oczekuje pomocy od pana
gdyż nic poza oszczerstwami i narzekaniem nie napisał pan dlaczego nie pisze na forum vw gdyż nie zarejestrowałam sie tam ale licz ze zapytam tam gdyż tu niczego prawie sie nie dowiedziałam
filmik zdjęcia a po co mi one dziwie sie po co takie posty piszesz gdybym była moderatorem skasowała bym je
gdyż nic nie wnoszą do tematu a jedynie zaśmiecają forum i pokazują twoja kulturę i wychowanie ja nikogo nie wyzywam od dzieciaków wiec mnie tez tak nie wyzywaj jak nie chcesz pomoc to poczytaj sobie inne posty
ja ci nie ubliżam wiec nie rob tego wobec mnie a jak nikt nie chce pomoc ok
poszukam pomocy gdzie indziej może są bardziej uczynni ludzie a co do stefano powiem tylko ze poczytałam parę opinii na vw auto com
ale nie o to chodzi by oczernić kogoś ja tego nie robie wiec nie zarzucaj mi tego
miłego dnia
Co do oszczerstw pomimo tego że piszesz iż masz ukończone studia ( i to z wyróżnieniem a zarabiasz 1200 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i pokazujesz super klasę ) w co powątpiewam po poziom Twojej inteligencji pokazany w tym temacie świadczył by raczej o niepełnym podstawowym, gdyż już na tym poziomie starają się uczyć czytania ze zrozumieniem proponuje sprawdzić to pojęcie w np. wikipedii, a może zrozumiesz jego znaczenie i zaczniesz używać go w odpowiednich sytuacjach. Co do narzekania to proponuję Ci zrobić sobie herbatkę, zażyć Walerianę i przeczytać ten temat od początku do końca minimum 10 razy i może przekonasz się kto tutaj narzeka. Co do dalszego bełkotu o moderatorach i innych forach lub też Twoich rad w stosunku co do mojej osoby i mojego zachowania zostawiam to bez komentarza. Dlaczego bełkotu Twoje posty są bliźniaczo podobne i prawie każdy ma charakter co najmniej zaczepny, coby nie nazwać obraźliwy i większość zawiera
Cytat:
poszukam pomocy gdzie indziej może są bardziej uczynni ludzie
więc na co czekasz ???? Co zaś do kolegi Stefano jakie Ty masz o nim zdanie i Twoi znajomi z innych portali mam to gdzieś. Pokaż natomiast w którym miejscu Ty pomogłaś komuś np. na tym forum i sprawdź ile razy on uratował niejednego z niemałych wydatków. Po za tym dzieciaku Stefano mógłby być Twoim dziadkiem więc troszkę szacunku.

Cytat:
Napisał jagody5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czytelny jest bo są w odpowiedzi litery
ale mało przejrzysty i mało tłumaczący temat
studia nic nie mają do tego gdyż nie kończyłam kierunku mechaniki
ale lepiej dajmy spokój gdyż takie wytłumaczenia są bezsensowne
Na każdym kierunku studiów uczą rozumienia czytanego tekstu, korzystania z dostępnych źródeł wiedzy i na pewno nie podają nic na tacy ( chyba że Twoje kwiatki lub przepisy na zupę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), uczą obycia i umiejętności zachowania w różnych sytuacjach i środowiskach, pisania w języku polskim itp....

Co do jednego tylko zgodzę się z Tobą dajmy już spokój pokazałaś już poziom swej inteligencji po czym bałbym się pomóc Ci i opisać nawet tak błahej czynności jak wymiana koła zapasowego czego zapewne i tak byś nie zrozumiała i nie chodzi mi tu wcale o Twoje bezpieczeństwo ale innych użytkowników dróg i nie tylko.
gumiskrosno jest offline  
Stary 08-06-2010, 21:08   #30
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: nie dmucha z górnych nawiewów - dlaczego?

DOSĆ !!!
Ileż jadu ma w sobie ta 'niby' kobieta, kąsa i zaraża nim po kolei wszyskich!!!
Chyba od kilku lat nie mielismy tutaj na forum takiego usera!!!
Propuję zamkąć ten temat i dać jej bana.
Stefano jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.