Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|opolska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-04-2009, 20:41   #31
Komor
ford::advanced
 
Avatar Komor
 
Imię: M
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: Modeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Domyślnie Odp: spocik

Cytat:
Napisał yurras Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja byłem tak w połowie pasa... Owszem było parę fajnych furek, i to dość mocnych, koło mnie nawet Transitem kapcia paliliGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Myślałem, że tam na końcu to tylko tymi skuterkami się dzieciaki bawiły:/
Komor czy Ty nie byłeś członkiem BBTP?
No było czasem tragicznie, a szczególnie niebezpiecznieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie byłem, dalej jestem, ale bez BBM'aGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znasz mnie?

Komor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2009, 20:45   #32
yurras
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-04-2009
Skąd: Opole
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDdi
Rocznik: 1999
Postów: 10
Domyślnie Odp: spocik

Nie miałem okazji osobiście Cię poznać, ale mziolko Cię zna, ten od Maryśki 1,9 JTD z okolic nysyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do zabezpieczenia to racja, zero oragnizacji. Właśnie dlatego jakoś szczególnie mi się nie podobało.
Na stronie BCC było że spot został oficjalnie odwołany. Może dlatego nie było żadnej organizacji, jak to bywało wcześniej na nielegalach

Ostatnio edytowane przez yurras ; 26-04-2009 o 20:48
yurras jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2009, 20:57   #33
Komor
ford::advanced
 
Avatar Komor
 
Imię: M
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: Modeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Domyślnie Odp: spocik

A no pisałem dzisiaj do Maćka ale się nie odezwał, był tam z Tobą?

Myślę że za jakiś czas jak otworzą wreszcie, znowu dach na Solarisie to mozna tam się ze-spocić jakiegoś pięknego dnia większą ekipą.
Komor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2009, 21:15   #34
yurras
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-04-2009
Skąd: Opole
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDdi
Rocznik: 1999
Postów: 10
Domyślnie Odp: spocik

Tak, razem byliśmy.
Bardzo chętnie piszę się na ten spocik, chciałem się w piątek pokazać, ale niestety siła wyższa. Może przy okazji następnego spota,namówię swoją pannę, też ma fordzika, co prawda fiestę mkIII, ale za to w automacieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yurras jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2009, 21:29   #35
Komor
ford::advanced
 
Avatar Komor
 
Imię: M
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: Modeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Domyślnie Odp: spocik

Nie wiem czemu Was nie zauważyłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W każdym razie najbliższy spot jaki się szykuje to połączenie FKP być może z FCP w Katowicach na parking IKEA 15 maja.
Komor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2009, 06:34   #36
yurras
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-04-2009
Skąd: Opole
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDdi
Rocznik: 1999
Postów: 10
Domyślnie Odp: spocik

Mówiąc o FKP masz oczywiście na myśli Focus Klub Polska, a nie Fiesta Klub Polska? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yurras jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2009, 08:23   #37
Komor
ford::advanced
 
Avatar Komor
 
Imię: M
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: Modeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Domyślnie Odp: spocik

Naturalnie Focus Klub Polska :-D
Komor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2009, 09:03   #38
yurras
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-04-2009
Skąd: Opole
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDdi
Rocznik: 1999
Postów: 10
Domyślnie Odp: spocik

Zapisany jesteś u nich w tym klubie? Ja się zastanawiam, choćby dlatego że same foki są, no i oczywiście więcej gadżetów jest przy opłaceniu składkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yurras jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2009, 09:09   #39
Komor
ford::advanced
 
Avatar Komor
 
Imię: M
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: Modeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Domyślnie Odp: spocik

Turystą jestem ... póki co na łeb nie upadłem żeby płacić w pierwszym roku 80 zł za podpis klubowicz, komplet ramek i 2 naklejki :576:
I co roku trzeba dobulić 60 zł ... bez przesady.

A co dostałeś tutaj za "klubostwo" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ??
Komor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2009, 09:42   #40
yurras
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-04-2009
Skąd: Opole
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDdi
Rocznik: 1999
Postów: 10
Domyślnie Odp: spocik

Tutaj za klubostwo jest naklejkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeszcze jej nie dostałem;/ Za ramki trzeba zapłacić 12 zł + przysyłka, podobnie jest z breloczkiem 11zł + przesyłka. Breloczki w sumie są fajne, bo są metalowe i z jednej strony masz wygrawerowane logo klubu, a z drugiej napis jaki chceszGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yurras jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.