Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|kujawsko-pomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-12-2008, 17:36   #461
Fordon
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 05-09-2005
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fiesta/Mondeo/Vectra/ ProCeed
Silnik: 2.0 16V/2.0 16v/1.8 16V/2.0 16V
Rocznik: 94/2005/98/2010.
Postów: 282
Domyślnie Re: Zlocik? :)

ja bede Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zaden problem dla mnie... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Nie ma podpisu bo nie pasuje do forum...
Fordon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2008, 18:45   #462
WooYownik
ford::amateur
 
Avatar WooYownik
 
Zarejestrowany: 30-08-2005
Skąd: Pluton
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.3 Duratec 68 KM
Rocznik: 2003
Postów: 6
Domyślnie Re: Zlocik? :)

no napewno bede z wami w kontakcie i jesli uda mi sie wracac o odpowiednim czasie to zawitam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
"Jeszcze nie na złom, jeszcze nie na złom, jeszcze uderzymy jak stalowy grom"
WooFi
http://www.motostat.pl/user_images/4425/icon5.png
WooYownik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2008, 21:05   #463
ByciO
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-08-2007
Skąd: Bydgoszcz
Model: mondeo mk5
Silnik: 2.0TDCI 180PS
Rocznik: 2015
Postów: 272
Domyślnie Re: Zlocik? :)

jezeli mi nic nie wyskoczy to i ja sie pojawieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ByciO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2008, 06:55   #464
Marq
ford::average
 
Avatar Marq
 
Zarejestrowany: 21-06-2005
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo MK4 Silver X
Silnik: 2.0 HE, 145 KM, PB
Rocznik: 2008
Postów: 123
Domyślnie Re: Zlocik? :)

Mi niestety za bardzo 7 grudnia nie pasuje. W weekend jestem we Włocławku, co prawda będę wracał w niedzielę i przez Złą Wieś będę przejeżdżał. Nie wiem jednak o której godzinie. Jeśli będzie to w okolicach godz. 15-ej lub lekko później, to zajrzę. Będzie to jednak dosłownie na ok. 10 min. gdyż nie będę sam.
Marq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2008, 19:03   #465
Fordon
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 05-09-2005
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fiesta/Mondeo/Vectra/ ProCeed
Silnik: 2.0 16V/2.0 16v/1.8 16V/2.0 16V
Rocznik: 94/2005/98/2010.
Postów: 282
Domyślnie Re: Zlocik? :)

No o czyli standard w wydaniu Bydgoskim... najpierw terminy pozniej nie bo nie i tak zawsze to wychodzi nie wazne czy spoty forda czy czego tam jeszcze (lista dluga ludzi ni chu*() ... :fcp20
__________________
Nie ma podpisu bo nie pasuje do forum...
Fordon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2008, 19:36   #466
WooYownik
ford::amateur
 
Avatar WooYownik
 
Zarejestrowany: 30-08-2005
Skąd: Pluton
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.3 Duratec 68 KM
Rocznik: 2003
Postów: 6
Domyślnie Re: Zlocik? :)

Cytat:
Napisał Fordon
No o czyli standard w wydaniu Bydgoskim... najpierw terminy pozniej nie bo nie i tak zawsze to wychodzi nie wazne czy spoty forda czy czego tam jeszcze (lista dluga ludzi ni chu*() ... :fcp20
Ty sie tak nie gorączkuj ... termin troszke za krtoki ... wiesz ludzie maja tez inne sprawy na glowie .... Ja jesli tylko czasowo wyrobie sie to bede...
__________________
"Jeszcze nie na złom, jeszcze nie na złom, jeszcze uderzymy jak stalowy grom"
WooFi
http://www.motostat.pl/user_images/4425/icon5.png
WooYownik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2008, 20:47   #467
Fordon
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 05-09-2005
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fiesta/Mondeo/Vectra/ ProCeed
Silnik: 2.0 16V/2.0 16v/1.8 16V/2.0 16V
Rocznik: 94/2005/98/2010.
Postów: 282
Domyślnie Re: Zlocik? :)

Ja sie nie goroczkuje, bo w sumie to rownie dobrze mogl bym olac to i siedziec w warsztacie robic XRke od co ale chce tez troche sie rozerwac i pogadac sobie z ludzmi a nie wiecznie w kolo zapierdzielac jak rex po 14-16h...
Ale robcie co chcecie...
Ja nie rzucalem terminu, a jak maja wygladac tak listy zainteresowanych czy zdeklarowanych a 3 dni przed wychodzi na to ze przyjada 2 moze 4 osoby to sorry...
Wyglada to tak jak zwykle... nie wazne czy byl by to wieczorny racing na 1/4 czy tez cos innego...
:573:
__________________
Nie ma podpisu bo nie pasuje do forum...
Fordon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2008, 21:59   #468
przemekmondeo
ford::average
 
Avatar przemekmondeo
 
Zarejestrowany: 02-04-2008
Skąd: Toruń
Model: Renault Scenic
Silnik: 1.6 16V 107KM K4M
Rocznik: 2002
Postów: 186
Domyślnie Re: Zlocik? :)

Fordon, masz rację, na początku było 10 osób zdeklarowanych a teraz na 100% są 3 a następne 2 może przyjadą, trochę słabo jeśli brać pod uwagę fakt, że to nie jest 300km od miejsca zamieszkania :fcp5 A tu jeszcze pomysł, żeby regularnie się spotykać :fcp2 Zobaczymy, ja przyjadę, najwyżej stracę 25zł na paliwo.
przemekmondeo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2008, 07:56   #469
Marq
ford::average
 
Avatar Marq
 
Zarejestrowany: 21-06-2005
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo MK4 Silver X
Silnik: 2.0 HE, 145 KM, PB
Rocznik: 2008
Postów: 123
Domyślnie Re: Zlocik? :)

Panowie, ale nie ma co się emocjonować niepotrzebnie. Dlatego też parę postów wyżej proponowałem, żeby rozpocząć spoty od nowego roku, bo zdawałem sobie sprawę, że krótki termin jaki był do 7 grudnia może być za krótkim okresem czasu, żeby można go było dopasować. To się niestety w większości przypadków jak widzicie potwierdziło. Ale też proponowałem, żeby każdy dał znać, że nie będzie mógł przybyć, tak żeby reszta wiedziała czy jest sens się spotykać. I tutaj wszyscy okazali się jak najbardziej dorośli, bo powiedzieli wprost, tak będę, lub nie nie będzie mnie. Uważam, że taka gra jest jak najbardziej fair, bo wszyscy wiemy jak sprawa wygląda.

Ustalmy zatem, że może pierwsze oficjalne spotkanie zrobimy w pierwszą niedzielę miesiąca nowego roku (bo tak chyba z tego co widzę większości pasuje), czyli 4 stycznia o godz. 15:00 (miejsce zdążymy ustalić) termin też możemy zmienić jeśli bardziej inny będzie pasował. Wówczas ustalimy parę szczegółów co do regularności spotów.

A co do 7 grudnia w Złej Wsi, wiemy jak jest. Jeśli macie ochotę się spotkać w 3, 4 czy 5 osób można się spotkać i traktować za nieoficjalny spot "przedpremierowy". Ja ze swojej strony tak jak mówiłem wcześniej - nie pasuje mi niestety, ale przejeżdżając w drodze powrotnej mogę się na 10 minut zatrzymać i jeśli spot będzie, to z miłą chęcią zatrzymam się na szybką kawę.

Fordon, Przemek, ja bym tego nie traktował jako olewanie. Ostatecznie wszyscy się odezwali, a że większość juz miała inne plany? No cóż? Biorąc pod uwagę krótki termin mogło się to zdarzyć. Olewanie by było jakby nikt niczego nie napisał, że mu nie pasuje, a potem by większość nie przyjechała nie informując o tym innych.

Fordon, tak się do Twojej wypowiedzi tylko jeszcze odniosę. Napisałeś że chętnie byś się czasem spotkał, żeby nie zasuwać cały czas bez przerwy. Bardzo się cieszę. Powiedz mi tylko w takim razie, jak to się stało, że wcześniejsze spoty które były regularne, przestały się odbywać, bo albo przyjeżdżałem na nie sam, albo była ze mną 1 czy 2 osoby? Jako lider sekcji bydgoskiej FKP trochę niestety to zaniedbałeś. Przyznasz mi chyba w tej kwestii rację. Jednak skoro jest szansa by te spoty reaktywować to dlaczego nie.

Ustalmy zatem wstępną datę pierwszego spotu na 4 stycznia 2009, na godz. 15:00 i powiedzmy czy może zostać czy zmieniamy, tak abyśmy mogli spotkać się w jak największym gronie.

I napiszcie czy będziecie 7 grudnia w Złej Wsi w 3 lub 4 osoby, to zatrzymam się na chwilę i zajrzę.

Pozdrawiam,
Marek
Marq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2008, 11:25   #470
przemekmondeo
ford::average
 
Avatar przemekmondeo
 
Zarejestrowany: 02-04-2008
Skąd: Toruń
Model: Renault Scenic
Silnik: 1.6 16V 107KM K4M
Rocznik: 2002
Postów: 186
Domyślnie Re: Zlocik? :)

Ja 7 grudnia przyjadę, liczę że będzie Fordon, raf1k, marcin, może ktoś jeszcze przelotem zajrzy :fcp1 Na dzień dzisiejszy 4 stycznia dla mnie odpada, niestety pracuję. Zobaczymy, może coś się zmieni ale jak narazie pas :fcp5
przemekmondeo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.