Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-04-2010, 10:52   #31
SONY
ford::average
 
Avatar SONY
 
Zarejestrowany: 10-02-2008
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2.8
Rocznik: 1998
Postów: 126
Domyślnie Odp: TiM - wyjasnienie i pożegnanie

W ubieglym roku bylem bliski wstąpienia do Klubu, ale kiedy zobaczylem i poczytalem jak szarogęszą się tu Admini zrezygnowalem. Czytam sobie poprostu dyskusję i przyswajam to co mi się przyda, dziękując kolegom o bogatszej wiedzy. Czasem też zabieram gloś. No i stalo się- dostalem ostrzeżenie. Do dziś nie wiem za co. Nikt z Adminów nie potrafil mi tego wyjaśnić. Może czas coś tu zmienić i przewietrzyć. Wiosna idzie.

SONY jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2010, 11:00   #32
TiM
ford::professional
 
Avatar TiM
 
Zarejestrowany: 03-12-2007
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TDCi 125/144KM 340/403Nm :) chip by heko
Rocznik: 12.2007
Postów: 1,278
Domyślnie Odp: TiM - wyjasnienie i pożegnanie

Jeszcze raz:
1. Nie było żadnej agresywnej wymiany zdań, pomiędzy mną a Ravic-em, i nikt nie musiał mnie „stopowac”
2. Nie dostałem bana za żaden wulgaryzm (jedyny jaki uzyłem to słowo „cholera”, cztery dni przed otrzymaniem bana).
3. Z dwóch postów, które napisałem w tamtym wątku, a które zostały usunięte, żaden nie łamał regulaminu, ani nie był agresywny w stosunku do nikogo. Jeden z nich został PRZEZE MNIE wyczyszczony do zera jako OT, drugi został PRZEZE MNIE edytowany do postaci cytatu posta nr.20 z tego samego wątku. (na skutek reakcji Ravica, który stwierdził, że mam złe podejście). Nie było nic więcej.

Poprosiłem o usunięcie konta, nie przez samego bana, ale dlatego, ze ostatnio forum, zupełnie odwrotnie niż dotychczas, przysparzało mi więcej negatywnych emocji niż pozytywnych – a nie o to chodzi. Jest to efektem wielu ostatnich dni. Ban był tylko dopełnieniem. Nie jest to obrażanie się, ale wybór.
Decyzja Assana odnośnie rezygnacji nie ma na to wpływu. Nie zależy mi na jego odejściu. Stwierdzenie – ja odchodzę, TiM wraca – jest nie na miejscu.
Jako że moje konto nie zostało jeszcze usunięte, cały czas liczę, że zostanie mi jednak wyjaśnione, jeśli nie tutaj to chociaz na PW lub e-mail, dlaczego otrzymałem tego bana. Zwłaszcza, ze pojawiły się insynuacje, iż „pominąłem niektóre fakty”.

Poprosiłem o usuniecie profilu, gdyż, kiedy widze, ze ktoś mija się z prawdą i mam możliwość, to będę prostował. A w ten sposób, to się nigdy nie skończy.

A chyba zdrowiej by było, gdyby się już skończyło.
TiM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2010, 14:13   #33
franczesko
FCP member
 
Avatar franczesko
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 27-07-2007
Skąd: Małopolska południowa
Model: Mondeo Mk5 ; Focus Mk4; Focus Mk3 RS
Silnik: 2.0 TDCI 180ps ; 2.0 TDCI 150ps; 2.3 EB 350ps
Rocznik: 2018 ; 2020 ; 2017
Postów: 1,382
Domyślnie Odp: TiM - wyjasnienie i pożegnanie

Przyglądając się z daleka tym wszystkim wątkom, nie podoba mi się podejście kilku modów,jak i naszego administratora Jacka.
Chodzi mi szczególnie o "bana dla ochłody"
Nie sadziłem ze bana można dostać za nic... tak jak to było w przypadku Tim-a nie podoba mi się to bardzo. Tym bardziej biorąc pod uwagę ile pracy Tim włożył np w tamtym roku na organizacje spotu w Krk i to ze jest osobą która przyczynia się do utrzymywania forum. Myślałem ze choć tutaj władza nie zostanie nadużywana i wykorzystywana w sprawach nie uzasadnionych.

Ostatnio edytowane przez franczesko ; 13-04-2010 o 15:35
franczesko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2010, 10:54   #34
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Odp: TiM - wyjasnienie i pożegnanie

Panowie...i Panie (jeżeli są ;-))
Nie ukrywam, że rozumiem decyzję TiM'a, choć uważam ją za pochopną. Podobnie zresztą jak decyzję Slawko, którego mimo początkowego zacietrzewienia zacząłem inaczej postrzegać (głównie pod wpływem tego, że stać go było na stawienie czoła i merytoryczną dyskusję, czego nie mogę powiedzieć np o Assanie).
Uważam, że mimo tych spięć, które IMHO w głównej mierze wynikają z troski WSZYSTKICH zwaśnionych stron o "dobro" forum, właśnie TO czyli FCP jest dla nas wartością, o którą się spieramy...różni nas postrzeganie co jest, a co nie jest "dobre"
Zmartwiło mnie, że ta "walka" przyjęła wymiar fundamentalnej konfrontacji i doprowadziła do okopania się na własnych pozycjach bez żadnego pola do szukania porozumienia czy kompromisu. Nawet dyskusja w nowym wątku, utknęła w martwym punkcie po wyartykułowaniu obu punktów widzenia...
Minęło kilka dni...pewnie też Święta...to wszystko powoduje, że przynajmniej ja nabrałem dystansu...
Uważam, że nie wszystko stracone, a żadne mosty nie zostały spalone. Oczywiście trudno zmuszać Was Panowie (TiM, Slawko) byście zmienili swoje decyzje, choć przy nadarzającej się w Kryspinowie okazji będę Was starał się do tego przekonać ;-) ale uważam, że Jacek postąpił słusznie nie wdrażając ich w życie.
Na zakończenie mała refleksja, bo zawsze staram się szukać "bright side of life" ta dyskusja unaocznia jak ważne jest FCP dla nas wszystkich bez względu na kolor w avatarze. Z byle pierdołą, żaden z nas by się tak nie przejmował... Doceńmy to u siebie ale również u innych...nie jesteśmy adwersarzami...bądźmy partnerami...
Oby to nie był łabędzi śpiew, czego sobie i Wam wszystkim życzę...
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2010, 20:05   #35
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: TiM - wyjasnienie i pożegnanie

Cytat:
Napisał adam131 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najatwiej jest zabrać zabawki z piaskownicy i obrazić się na wszystkich
Jakże prawdziwe...
Cytat:
Napisał PAFFCIO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ta dyskusja unaocznia jak ważne jest FCP dla nas wszystkich bez względu na kolor w avatarze
I przy tym zostańmy...
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2010, 11:59   #36
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: TiM - wyjasnienie i pożegnanie

teraz już po zlocie, więc ...
?
mouzes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2010, 13:51   #37
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Odp: TiM - wyjasnienie i pożegnanie

Była rzeczowa rozmowa z Jackiem i Maćkiem wspólnie i w podgrupach. IMHO temat jest wyjaśniony...mam nadzieję, że także dla TiM'a.
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2010, 19:11   #38
Leonzaw
ford::advanced
 
Avatar Leonzaw
 
Zarejestrowany: 26-04-2008
Skąd: Wrocek
Model: Mondziak MKIV Titek
Silnik: 2,0 DURATEC
Rocznik: 06.2008
Postów: 468
Domyślnie Odp: TiM - wyjasnienie i pożegnanie

Paffcio a czy jakieś podsumowanie tematu ma powstać tak do ogólnej wiadomości ... tzn jak pisać, gdzie, tematy, tagi, przenoszenie? ...
__________________
... ja tu tylko "sprzątam" - Leonzaw - zlecenia: GG 198071 MSN/mail leonxzaw@wp.pl
Mondziak Titek Czarna Panterka 2,0 Pb/Kombi/17"/Navi/Bi-Xenon +
zaje-fajny kierowca
http://lh3.ggpht.com/_mXbuixnOU84/S7...eonzaw%202.JPG
Leonzaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2010, 20:27   #39
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Odp: TiM - wyjasnienie i pożegnanie

możliwe, że tu:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
lub tu:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
lub po okresie wdrożenia testowego powstanie nowy wątek
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2010, 22:00   #40
TiM
ford::professional
 
Avatar TiM
 
Zarejestrowany: 03-12-2007
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TDCi 125/144KM 340/403Nm :) chip by heko
Rocznik: 12.2007
Postów: 1,278
Domyślnie Odp: TiM - wyjasnienie i pożegnanie

Fakt. Pogadaliśmy, wyjaśniliśmy swoje punkty widzenia, doszliśmy do pewnych wniosków.
Nie ma jak rozmowa "live" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewne modyfikacje, jeśli testy przebiegną pomyślnie, będą miały miejsce.
Czy się sprawdzą - zobaczymy. W każdym razie, temat został podjęty i udało się go, dosyć obszernie, jak na wrunki, przedyskutować, co mnie cieszy.
Tak więc, główna motywacja dla podjętej decyzji odpadła a pojedyncze, personalne kłopoty nie są wystarczającym powodem, aby opuszczać tak zacne grono ludzi skupionych wokół fcp

Wspólnie doszliśmy również do wniosku, że wątek "przenoszenie wątków" oraz "przenoszenie wątków cd." zostanie z forum usunięty. Kwestie merytoryczne z tych wątków, skupione zostały w wątku "postulat dotyczący zmiany sposobu klasyfikacji tematów" (który zostaje), natomiast cała reszta była efektem nadmiernych emocji i nie jest nam do niczego potrzebna. Inicjatywa wyszła od strony klubowiczów, nie administracji i zostaną skasowane za obopólną zgodą.
TiM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.