Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-09-2010, 23:45   #1
rdn2k3
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 28-09-2010
Skąd: Cork
Model: Focus
Silnik: 1.4
Rocznik: 2001
Postów: 5
Unhappy Rozrusznik siadł i 18V na akumulatorze

Mam problem i nie wiem od czego zacząć... Może od tego że mam focusa 1.4 i niedawno wymieniłem baterie. Czemu? stara wydawała się już do niczego bo rozrusznik nie rozkręcał czasami. Wymieniłem aku na nowy, problem wrócił po dwóch dniach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pierw myślałem niedokładnie klamy podłączone na aku i nie ładuje, bo stanął i bez pchania nieda rady. Prostownik i noc ładowania. Podłączyłem rano i lipa... Słysze tylko pyknięcie w momencie przekręcania kluczyka, w najlepszym przypadku próbuje pokręcić ale nie wychodzi, pozatym dźwięk jest inny, słaby taki. Kumpel mierzy mi mam 18V na aku sprawdza stary ten co wymieniłem też 18V Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. alternator?
po odpaleniu na Flinstona jak mierze to wogole skacze i pokazuje głupoty...
Miał ktoś podobny problem ?
Z góry dziękuje za pomoc...

rdn2k3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2010, 15:19   #2
max3232
ford::average
 
Avatar max3232
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Ruda Śląska
Model: Focus
Silnik: 1,6 100KM
Rocznik: 2001
Postów: 127
Smile Odp: Rozrusznik siadł i 18V na akumulatorze

Cytat:
Napisał rdn2k3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam problem i nie wiem od czego zacząć... Może od tego że mam focusa 1.4 i niedawno wymieniłem baterie. Czemu? stara wydawała się już do niczego bo rozrusznik nie rozkręcał czasami. Wymieniłem aku na nowy, problem wrócił po dwóch dniach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pierw myślałem niedokładnie klamy podłączone na aku i nie ładuje, bo stanął i bez pchania nieda rady. Prostownik i noc ładowania. Podłączyłem rano i lipa... Słysze tylko pyknięcie w momencie przekręcania kluczyka, w najlepszym przypadku próbuje pokręcić ale nie wychodzi, pozatym dźwięk jest inny, słaby taki. Kumpel mierzy mi mam 18V na aku sprawdza stary ten co wymieniłem też 18V Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. alternator?
po odpaleniu na Flinstona jak mierze to wogole skacze i pokazuje głupoty...
Miał ktoś podobny problem ?
Z góry dziękuje za pomoc...
Jak słyszysz pyknięcie to pewnie rozrusznik a raczej zwarcie na stojanie do masy lub zawieszone szczotki.Spróbuj najpierw poklupać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czymś w rozrusznik okolice szczotek(tył)jak nie pomoże trzeba rozebrać,pomierzyć i jak się da odizolować uzwojenie stojana od masy
__________________
Pozdrawiam

**Święty Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120 km/h. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje Św. Piotrowi.**
http://www.ford.pl/ie/instrukcje_obslugi/-/-/-/-/-/-/
max3232 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2010, 17:43   #3
rdn2k3
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 28-09-2010
Skąd: Cork
Model: Focus
Silnik: 1.4
Rocznik: 2001
Postów: 5
Domyślnie Odp: Rozrusznik siadł i 18V na akumulatorze

Cytat:
Napisał max3232 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak słyszysz pyknięcie to pewnie rozrusznik a raczej zwarcie na stojanie do masy lub zawieszone szczotki.Spróbuj najpierw poklupać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czymś w rozrusznik okolice szczotek(tył)jak nie pomoże trzeba rozebrać,pomierzyć i jak się da odizolować uzwojenie stojana od masy
stąd te 18V na aku?
wczoraj sprawdzilem mialem (+) klame niedokladnie dopieta. wyczyscilem dopielemdokładnie i mocno teraz rozrusznik poszedł ale jakoś tak inaczej dźwięk słabszy jakby rady niedawał ale auto odpaliło. może to coś z alternatorem?
rdn2k3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2010, 19:21   #4
max3232
ford::average
 
Avatar max3232
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Ruda Śląska
Model: Focus
Silnik: 1,6 100KM
Rocznik: 2001
Postów: 127
Thumbs up Odp: Rozrusznik siadł i 18V na akumulatorze

Cytat:
Napisał rdn2k3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stąd te 18V na aku?
wczoraj sprawdzilem mialem (+) klame niedokladnie dopieta. wyczyscilem dopielemdokładnie i mocno teraz rozrusznik poszedł ale jakoś tak inaczej dźwięk słabszy jakby rady niedawał ale auto odpaliło. może to coś z alternatorem?
wg mnie rozrusznik
__________________
Pozdrawiam

**Święty Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120 km/h. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje Św. Piotrowi.**
http://www.ford.pl/ie/instrukcje_obslugi/-/-/-/-/-/-/
max3232 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.