Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-06-2016, 10:25   #711
azael
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-05-2008
Skąd: ST
Model: Ford Focus
Silnik: 1600
Rocznik: 2014
Postów: 3
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał Damian76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spotkał się ktoś z takim problemem i czy da się to jakoś rozwiązać?
wyłączyć*wyświetlacz kamery i ew. diody "oświetlające"?

azael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2016, 22:42   #712
Damian76
ford::advanced
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 18-07-2015
Skąd: Kórnik
Model: Ford Focus C-MAX GHIA
Silnik: 2.0 Duratec He
Rocznik: 2006
Postów: 310
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Nic z tego, pomaga tylko odsunięcie kamerki od lusterka co nie do końca mi odpowiada ale trudno. Pisałem do pomocy technicznej ale umywaja ręce.
Damian76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2016, 09:54   #713
dobo
ford::beginner
 
Avatar dobo
 
Zarejestrowany: 15-05-2012
Skąd: Krk
Model: Mondeo Mk5 Titanium
Silnik: 1.5 EB AT
Rocznik: 2016
Postów: 45
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , też zastanawiam się nad tą kamerką. Podłączałeś ją może kabelkiem z zestawu? Nie było problemu z zasilaniem? Bo rozumieim podłączyłeś ją pod lampkę oświetlenia, żeby nie przeciągać kabli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I jeszcze widziałem, że ludzie się skarżą na jakoś obarazu, jak słońce nagrzeje kamerkę. Czy zauważyłeś ten problem? Bo chyba generalnie na jakość nagrań to nie ma co narzekać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ?
dobo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2016, 20:44   #714
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Kabelek z zestawu jest bardzo długi i podłącza się go do gniazda zapalniczki. Skoro kolega podpinał pod lusterko to używa innego nie fabrycznego zasilania.

Ja mam podłączone pod lampkę na przetwornicy stepdown i śmiga aż miło.

Nie zaobserwowałem utraty jakości w cieplejsze dni. Z jakości nagrań jestem bardzo zadowolony.

Cytat:
Napisał Damian76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic z tego, pomaga tylko odsunięcie kamerki od lusterka co nie do końca mi odpowiada ale trudno. Pisałem do pomocy technicznej ale umywaja ręce.
Nie rozumiem Twojego problemu. Z przodu lusterka masz diodę i jeśli przesłaniasz ją kamerą to nie dziw się, że lusterko głupieje. Też mam fotochrom i kamerkę podpięte w to samo miejsce (zasilanie lusterka też mam z lampki) i nic się nie dzieje.
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości

Ostatnio edytowane przez kosteg ; 09-07-2016 o 20:47
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-07-2016, 18:15   #715
Damian76
ford::advanced
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 18-07-2015
Skąd: Kórnik
Model: Ford Focus C-MAX GHIA
Silnik: 2.0 Duratec He
Rocznik: 2006
Postów: 310
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał kosteg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie rozumiem Twojego problemu. Z przodu lusterka masz diodę i jeśli przesłaniasz ją kamerą to nie dziw się, że lusterko głupieje. Też mam fotochrom i kamerkę podpięte w to samo miejsce (zasilanie lusterka też mam z lampki) i nic się nie dzieje.
Jakoś nie wyobrażam sobie żeby ktoś instalował kamerkę przed lusterkiem i zasłaniał diody? kamerka maksymalnie przysunięta była do lusterka prawie go dotykała i w ten sposób lusterko głupiało, teraz mam odsuniętą kilka cm i jest ok. A co do kamerki to daje rade praktycznie bezobsługowa sama się włącza i sama się wyłącza podpięta pod lampkę oświetlenia.
Damian76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2016, 22:20   #716
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

U mnie kamerka dotyka lusterka i nic nie przeszkadza. Nie wiem co sobie wyobrażasz a czego nie. Opisałeś problem więc się do niego ustosunkowałem. Takowy zdecydowanie zatem nie jest ani po stronie lusterka ani po stronie kamerki - u mnie nie występuje.
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2016, 06:52   #717
Damian76
ford::advanced
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 18-07-2015
Skąd: Kórnik
Model: Ford Focus C-MAX GHIA
Silnik: 2.0 Duratec He
Rocznik: 2006
Postów: 310
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Widzę ze nie dowierzasz, wiec zrobiłem test wziąłem włączoną kamerkę do ręki i zbliżając ją tak aby dotykała lusterka i oddałem, lusterko raz się sciemniało po oddaleniu rozjaśniało i nic sobie nie wyobrażam poprostu opisałem problem. Sprawdzałem też na kamerce kolegi nie pamiętam nazwy i problem nie występował wiec wina leży po stronie mojej kamerki no i tyle w temacie.
Damian76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2016, 08:45   #718
azael
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-05-2008
Skąd: ST
Model: Ford Focus
Silnik: 1600
Rocznik: 2014
Postów: 3
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał Damian76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę ze nie dowierzasz, wiec zrobiłem test wziąłem włączoną kamerkę do ręki i zbliżając ją tak aby dotykała lusterka i oddałem, lusterko raz się sciemniało po oddaleniu rozjaśniało i nic sobie nie wyobrażam poprostu opisałem problem. Sprawdzałem też na kamerce kolegi nie pamiętam nazwy i problem nie występował wiec wina leży po stronie mojej kamerki no i tyle w temacie.
Weź*telefon do ręki, włącz w nim aparat fotograficzny i przez niego popatrz na diody w kamerce. Jak świecą, to masz odpowiedź, ja nie świecą to "czary mary". Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A poważnie, to jedyny powód jaki mi przychodzi do głowy. Sprawdź jak napisałem wyżej.
azael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2016, 13:47   #719
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Ta kamera nie ma doswietlajacych diodek.

U mnie zbliżanie i dotykanie lusterka nie ma na nie wpływu. Ani przy tej ani przy jakiejkolwiek innej kamerce. Może jednak lusterko szwankuje? I nie chodzi o moja wiarę tylko o przyczynę problemu. Zakładam, ze skoro piszesz tutaj to problem występuje a nie ściemniasz. Szukam jedynie słusznej przyczyny.
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości

Ostatnio edytowane przez kosteg ; 18-07-2016 o 13:50
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2016, 15:45   #720
Krzy_Ku
ford::average
 
Avatar Krzy_Ku
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 23-05-2016
Skąd: Warszawa
Model: Smax
Silnik: 2.0TDI
Rocznik: 2011
Postów: 142
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał kosteg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam podłączone pod lampkę na przetwornicy stepdown i śmiga aż miło.
wsadziłeś takie coś?:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
bo 1A potrzebuje jak widzę z specyfikacji?
Gdzie to upchnąłeś zgrabnie żeby nie straszyło?
Krzy_Ku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.