Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Sierra
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-10-2014, 22:43   #1
apu11
ford::amateur
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 23-10-2014
Skąd: Lublin
Model: sierra
Silnik: 2.0
Rocznik: 1991
Postów: 2
Domyślnie układ chłodzenia sierra 2.0 dohc-schemat

Witam - jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zakupiłem sierrkę 2.0 dohc ale po drobnych modyfikacjach. Mam instalację LPG wpięta w taki sposób, że nie mam ciepłych nawiewów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a zima blisko. silnik jest od scorpiona 2,0 ten sam ale z innym podłączeniem i nie mogę dojść jak to powinno działać, silnik się nie przegrzewa, wiatrak działa ok, brak ciepłego nawiewu - poproszę o fotki układu chłodzenia jak jest u Was wpięte fabrycznie - najlepiej od pompy zaczynając bo akurat tam jakiś magik popodpinał parownik (przy wyjściu z pompy jest trójnik na nagrzewnicę i parownik) a grzania nie ma - z góry dzięki za pomoc


Ostatnio edytowane przez J@nkes ; 24-10-2014 o 06:39
apu11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2014, 06:41   #2
J@nkes
ford::expert
 
Avatar J@nkes
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 09-01-2007
Skąd: Lublin
Model: Fiesta ST
Silnik: 2.0
Rocznik: "12
Postów: 2,296
Domyślnie Odp: układ chłodzenia sierra 2.0 dohc-schemat

Od pompy idzie cienki waz na tyl silnika czyli na dolne wejscie nagrzewnicy, a z nagrzewnicy na termostat i tyle do szczescia. Parownik daj w szereg i musi grzac. No chyba ze nagrzewnica zabita i nie grzeje. To tylko jej wymiana.
J@nkes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2014, 10:32   #3
zbych540
ford::average
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 07-09-2014
Skąd: Nowa Ruda
Model: Ford Focus C-MAX
Silnik: 1,8 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 51
Domyślnie Odp: układ chłodzenia sierra 2.0 dohc-schemat

Miałem taki przypadek ,że w zimie zmniejszyłem nawiew ciepłego powietrza.Na drugi dzień rano otworzyłem suwak na max i ogrzewania nie było.Zaparował pancerz i mróz zaklinował linkę w pancerzu.Może termostat,można na próbę zatrzasnąć agrafkę na zasilanie parownika i sprawdzić co się dzieje.Może uszkodzony korek zbiorniczka i nie napowietrza układu,próbowaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zbych540 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2014, 14:12   #4
apu11
ford::amateur
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 23-10-2014
Skąd: Lublin
Model: sierra
Silnik: 2.0
Rocznik: 1991
Postów: 2
Domyślnie Odp: układ chłodzenia sierra 2.0 dohc-schemat

Wielkie dzięki - zaraz wszystko sprawdzam i podpinam
apu11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.