Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-06-2008, 16:19   #11
Piotrekz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-12-2006
Skąd: Rzeszów
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 1999
Postów: 49
Domyślnie Re: Zamiana benzyny na diesla

Witam!
Kolego pawel_pz najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem zaśmiecaj swoimi komentarzami forum.
Z mojego postu jasno wynika,że da się to zrobić i odpowiedź na pytanie marcintr jest w tym poście zawarta. Co do zdania "nie wiadomo czy będzie jakiś efekt" chodzi, iż jest to po prostu nieopłacalne i myślę, że większość osób na forum będzie miało takie samo zdanie.
Pozdrawiam

Piotrekz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2008, 21:03   #12
pawel_pz
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Zamiana benzyny na diesla

Cytat:
Kolego pawel_pz najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem
Dziękuję za wskazówkę :fcp2 faktycznie, pisząc:

Cytat:
Napisał Piotrekz
Nielepiej byłoby sprzedać ten samochód i kupić diesla,chociaż ciężko znaleźć diesla w naprawdę dobrym stanie.Za dużo roboty (wymiana silnika,skrzyni itd.)koszty ogromne ,a i tak nie wiadomo czy będzie jakiś efekt. Pozdrawiam
miałeś na myśli, że to "się da". Pewnie inni, którzy to czytali bez trudu odnaleźli dość szczegółowe wskazówki w Twoim poście, a Kolega, który zadał pytanie, otrzymał na nie odpowiedź. Napisałeś w końcu, że komora jest wystarczająco duża, żeby zmieścić diesla, że dużo z tym pracy, że trzeba wymienić sporo części, etc.

Cytat:
Z mojego postu jasno wynika,że da się to zrobić
No tak, faktycznie, dopiero teraz doczytałem :fcp26

Cytat:
i odpowiedź na pytanie marcintr jest w tym poście zawarta
A tak z ciekawości: w którym miejscu?

Cytat:
Co do zdania "nie wiadomo czy będzie jakiś efekt" chodzi, iż jest to po prostu nieopłacalne i myślę, że większość osób na forum będzie miało takie samo zdanie.
Tutaj także się zgodzę - wyłożyłeś to tak prosto, jak tylko można. Nie ma się czego czepiać. Nie chcę być złośliwy, ale na forach technicznych trzeba wypowiadać się konkretniej, niż np. na Onecie czy Pudelku.

Pozdrawiam :fcp4
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2008, 06:00   #13
Piotrekz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-12-2006
Skąd: Rzeszów
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 1999
Postów: 49
Domyślnie Re: Zamiana benzyny na diesla

Witam!
pawel_pz napisał
Cytat:
Tutaj także się zgodzę - wyłożyłeś to tak prosto, jak tylko można. Nie ma się czego czepiać. Nie chcę być złośliwy, ale na forach technicznych trzeba wypowiadać się konkretniej, niż np. na Onecie czy Pudelku.
Zgadzam się z Tobą dlatego nie powinieneś wypowiadać się na tym forum.
Najpierw zapytaj maricnatr czy nie zrozumiał tego posta,a nie wydawaj swoich nic nie wartych osądów.
Tak dla informacji odpowiedź na pytanie zawarta jest w słowach "Za dużo roboty (wymiana silnika,skrzyni itd.)koszty ogromne "
Temat uważam za zamknięty ponieważ to nie miejsce na takie wątki.
Pozdrawiam!
Piotrekz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2008, 09:06   #14
pawel_pz
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Zamiana benzyny na diesla

[quote="Piotrekz"Tak dla informacji odpowiedź na pytanie zawarta jest w słowach "Za dużo roboty(...)[/quote]

Wybacz stary, ale czegoś tutaj nie rozumiem....Kolega zapytał, czy "się da". A Ty odpisałeś, że "Za dużo roboty i koszty ogromne", bez konkretów, bez niczego. Możesz wierzyć lub nie, ale takie przekładki są możliwe i ludzie dokonują takich "cudów". Jeśli masz inne doświadczenia, chętnie wszyscy posłuchamy. Jeśli będziesz się nadal upierał, że masz rację - Twoja sprawa. Około 50% postów na tym Forum brzmi podobnie, jak Twój. Ktoś pyta o konkret, a w odpowiedzi otrzymuje ludowe mądrości. Jak ktoś pyta, czy się da, to nie podpowiadaj mu, żeby sobie zmienił auto, bo gdyby o to chodziło, to pewnie pytanie brzmiałoby: "czy wymiana silnika 1,4 na diesla jest opłacalna". No chyba, że potrafisz czytać w myślach. Jeśli tak, poczytaj sobie w moich. Będziesz wiedział co o tym sądzę.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2008, 09:31   #15
Piotrekz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-12-2006
Skąd: Rzeszów
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 1999
Postów: 49
Domyślnie Re: Zamiana benzyny na diesla

Kolego pawel_pz daj już spokój bo twoje posty tylko zaśmiecają forum i zapewniam,że te 50% postów o których piszesz są bardziej wartościowe aniżeli twój.Kolega pytał czy da się to zrobić więc odpowiedziałem,że "dużo pracy" czyli da się.W twoich myślach nie zamierzam czytać bo napewno nieznalazłbym tam nic wartościowego.
Pozdrawiam
Piotrekz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.