Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-03-2011, 12:43   #1
maiek65
ford::amateur
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 05-03-2011
Skąd: Wrocław
Model: ford fokus
Silnik: tddi
Rocznik: 2002
Postów: 6
Domyślnie Wlałem przez przypadek do zbiorniczka spryskiwacza płyn chłodzący

Nabyłem 2 tyg temu Forda fokusa. Wlałem przez przypadek do zbiorniczka spryskiwacza płyn chłodzący. Jeździłem tak tydzień, zanim się zorientowałem. Wypryskałem cały płyn chłodniczy na szybę, Wlałem do pełna (prawie 5 l) i jeszcze 0,5 litra wypryskałem żeby przeczyścić przewody. Czy jeszcze coś powinienem zrobić? Czy coś mi grozi z powodu mojej nieprzemyślanej decyzji?
Takiej głupoty już nie zrobię. Będę czytał zanim wleję cokolwiek.
Pozdrawiam.

maiek65 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2011, 12:45   #2
Szejk.Ahmed
ford::advanced
 
Avatar Szejk.Ahmed
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-08-2010
Skąd: SZCZECIN
Model: T
Silnik: Najlepszy
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: Wlałem przez przypadek do zbiorniczka spryskiwacza płyn chłodzący

spoko nic się nie stanie.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Szejk.Ahmed jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2011, 13:34   #3
maiek65
ford::amateur
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 05-03-2011
Skąd: Wrocław
Model: ford fokus
Silnik: tddi
Rocznik: 2002
Postów: 6
Domyślnie Odp: Wlałem przez przypadek do zbiorniczka spryskiwacza płyn chłodzący

Dzięki za szybką odpowiedź.
maiek65 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2011, 14:30   #4
buniek2580
ford::average
 
Avatar buniek2580
 
Zarejestrowany: 18-07-2010
Skąd: Lublin
Model: Mk1
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2000r
Postów: 118
Domyślnie Odp: Wlałem przez przypadek do zbiorniczka spryskiwacza płyn chłodzący

Ewentualnie moze byc tylko dziwny zapach w srodku auta jak bedziesz uzywal spryskiwaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Najlepiej to zlac plyn i zalac nowy.
buniek2580 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2011, 15:20   #5
konradwan
ford::average
 
Avatar konradwan
 
Zarejestrowany: 09-07-2010
Skąd: .
Model: .
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 123
Domyślnie Odp: Wlałem przez przypadek do zbiorniczka spryskiwacza płyn chłodzący

To Ci tak mało zaszkodzi, że już jak dla mnie bardziej nieprzemyślaną decyzją było wypsikiwanie tego, ja bym to jakoś rurką odessał bądź odpompował. Strasznie musiałeś zmęczyć te pompki spryskiwaczy jak Ty jednorazowo kilka litrów przepryskałeś. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
konradwan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2011, 17:38   #6
metmat
ford::average
 
Avatar metmat
 
Zarejestrowany: 12-05-2006
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDi
Rocznik: 1999
Postów: 122
Domyślnie Odp: Wlałem przez przypadek do zbiorniczka spryskiwacza płyn chłodzący

W tą stronę to naprawdę pół biedy.... Ale w drugą to trochę byłoby kłopotu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
metmat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2011, 20:03   #7
maiek65
ford::amateur
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 05-03-2011
Skąd: Wrocław
Model: ford fokus
Silnik: tddi
Rocznik: 2002
Postów: 6
Domyślnie Odp: Wlałem przez przypadek do zbiorniczka spryskiwacza płyn chłodzący

Cytat:
Napisał konradwan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To Ci tak mało zaszkodzi, że już jak dla mnie bardziej nieprzemyślaną decyzją było wypsikiwanie tego, ja bym to jakoś rurką odessał bądź odpompował. Strasznie musiałeś zmęczyć te pompki spryskiwaczy jak Ty jednorazowo kilka litrów przepryskałeś. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za tak spory odzew.
Napisałem że tydzień jeździłem. Często w nocy i w związku z tym dużo pryskałem na szyby (przód i tył) bo były smugi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Nawet kupiłem nowe wycieraczki - nie pomogło (teraz wiem dlaczego). Także, dużo mi nie zostało jak sprawdziłem butelkę z etykietką i się dowiedziałem co wlałem.
maiek65 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.