Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-08-2006, 23:34   #1
maximus_t2
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-08-2006
Skąd: Kraków
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 1.6 benzyna 125 KM
Rocznik: 2007
Postów: 22
Domyślnie Tylko dwoch linuksowcow na mondeo ?

:fcp5 kiepsko.zauwazylem jeszcze jednego z debianem.
99,9999 % - winda.
to tak jakby nam wszystkim kazano jezdzic bialym fiatem :fcp4

maximus_t2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2006, 11:26   #2
frazir
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-01-2006
Skąd: Jelenia Góra
Postów: 154
Domyślnie

co ma piernik do wiatraka ja ogolnie siedze na PLD ... a to ze winda jest przyjemniejsza(latwiejsza) to juz inna bajka...
frazir jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2006, 12:08   #3
CERES
ford::professional
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 12-03-2004
Skąd: KWA
Model: VW Touareg MK I/Scorpio mk2 94 2.9
Silnik: 3.2b V6/2.9 EFI
Rocznik: 2004/1994
Postów: 1,554
Domyślnie

eetam, ja na debianku siedze (serwerek) ale z uwagi ze na nim mam malo ramu i slaba grafe to mam winde na innym kompie

edt
ciekawe dlaczego phpbb nie wykrylo debiana i lynxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
CERES jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2006, 13:20   #4
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał maximus_t2
to tak jakby nam wszystkim kazano jezdzic bialym fiatem :fcp4
Dla mnie Linux to jazda bialym fiatem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

maximus_t2, dlaczego uwazasz ze Wszyscy powinni uzywac Linux'a tak jak Ty ?? May demokracje i kazdy wybiera to co chce. Ja wole win, nie mam z nim problemow, wszystkie programy smigaja, a kwestia bezpieczenstwa i stabilnosci to juz zalezy od uzytkownika i od tego jak dba sie o system Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jednak pozdrawiam Linuksiarzy, wiem jak to jest bo kiedys bylem Amigowcem i tez sie zastanawialem dlaczego wiekszosc uzywa PC.
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2006, 16:20   #5
maximus_t2
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-08-2006
Skąd: Kraków
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 1.6 benzyna 125 KM
Rocznik: 2007
Postów: 22
Domyślnie

maximus_t2, dlaczego uwazasz ze Wszyscy powinni uzywac Linux'a tak jak Ty ??

Nic takiego nie uwazam.wkurza mnie fakt ze 99,9 % uzytkownikow pctow jest kompletnie zindoktrynowana i nawet NIE ZDAJE sobie sprawy ze istnieje jakakolwiek alternatywa.

czy ktos kogos zmusza do jazdy "jedynym slusznym" mondeo ?
maximus_t2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2006, 16:45   #6
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

maximus_t2, pozdrowienia spod Debiana!
Mnie tam nic takiego nie wkurza, raczej ubolewam nad tym. Ciekawe ile procent z piszących ma to oprogramowanie legalne (bo systemem operacyjnym tego nie odważę się nazwać ;-) ). Nie zauważyłem też aby pisanie na forum, czy cokolwiek co robię przy użyciu komputera było w jakikolwiek sposób wygodniejsze pod windą niż pod linuksem. Muszę się przyznać, że oprócz nethacka nie grałem od 10 lat chyba w żadną grę, więc może to to. Poza tym pewnie jednak nieświadomość no i wielki monopol M$.
llechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2006, 17:50   #7
cywil
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-11-2005
Skąd: Warszawa
Model: Focus Combi
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 88
Domyślnie

nie każdy linux usr ma mondka ja mam essiego jeszcze wiec tu nie piszeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam
__________________
ciągle można się czegoś nauczyć wiec czytaj ze zrozumieniem słuchaj jak inni mówią i nie przerywaj wychwytuj to czego jeszcze nie wiesz....
cywil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2006, 18:46   #8
maximus_t2
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-08-2006
Skąd: Kraków
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 1.6 benzyna 125 KM
Rocznik: 2007
Postów: 22
Domyślnie

llechu, rowniez pozdrawiam.
b. sluszna uwaga na temat legalnosci.tak jak 90% domowych pctow uzywa windy, tyle samo ma ja zainstalowana nielegalnie plus mnostwo pirackiego - czytaj KRADZIONEGO - softu.
mam nadzieje ze mondki forumowiczow nie sa wyposazone w kradzione radia i kradzione czesci...
maximus_t2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2006, 20:47   #9
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał maximus_t2
NIE ZDAJE sobie sprawy ze istnieje jakakolwiek alternatywa
zdaje sobie sprawe, ja na swoim kompie instalowalem przerozne systemy, z ciekawosci i z tego ze interesuje mnie informatyka - teraz niestety nie mam czasu na zabawe, bo tak to trzeba nazwac Uzywam komputera do pracy i nie moge sie bawic w roznego rodzaju eksperymenty.
Cytat:
Napisał llechu
Ciekawe ile procent z piszących ma to oprogramowanie legalne
to juz jest inna sprawa
Cytat:
Napisał llechu
Nie zauważyłem też aby pisanie na forum, czy cokolwiek co robię przy użyciu komputera było w jakikolwiek sposób wygodniejsze pod windą niż pod linuksem.
fakt ale niektore programy sa tylko pod winde i zwlaszcza te ktore wykorzystuje sie do pracy i chociaz by dlatego wiekszosc uzywa windy (nie chodzi o ms office Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Cytat:
Napisał llechu
Muszę się przyznać, że oprócz nethacka nie grałem od 10 lat chyba w żadną grę, więc może to to
to nie to, ja tez od kilku lat nie gralem w zadna gre, poza logicznymi ktorych jest pelno pod linuxa jak i pod windows i nie wymagaja nie wiadomo jakiego sprzetu i grafiki
Cytat:
Napisał maximus_t2
tyle samo ma ja zainstalowana nielegalnie plus mnostwo pirackiego
tak z ciekawosci masz zainstalowanego tylko linuxa i nigdy nie miales windy chociaz by z jednym piratem ?? A jezeli juz tak o legalnosc idzie to nie masz nawet zadnej ulubionej mp3 na kompie ??

A tak pozatym temat ciekawy ale do dzialu Hyde-Park :fcp3
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2006, 21:20   #10
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

1olek, nie no, święty to nie jestem. Ale większość mp3, które mam na kompie, robiłem sam ze swoich płyt. Niestety, znam ten ból, że niektórych rzeczy nie da się odpalić poza windą. Ale jest na to lekarstwo - VMWare.
llechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.