Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-07-2016, 22:05   #1
petee
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 8
Question Ford S-Max 2009, 115 000 km

Hej,
Znalazłem takie ogłoszenie:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

VIN: WF0SXXGBWS9R10716

Samochód pochodzi z polskiego salonu, więc w ASO jest dostęp do pełnej historii. Właściciel nie robi z tym żadnych problemów. Gdyby ASO Germaz we Wrocławiu był bardziej pomocny, to może już bym ją dzisiaj miał - niestety było trochę późno, gdy do nich dotarłem ze zgodą właściciela, na pokazanie mi historii auta. Dodatkowo nie było kobiety, która takimi rzeczami się zajmuje.

Wczoraj, po samym VIN, Germaz potwierdził, że auto w tym roku było serwisowane z przebiegiem 112 tys. km. (o ile dobrze zapamiętałem).

Pierwszy właściciel był marynarzem, stąd niski przebieg (wiem, wiem - takie historie, to miód na serce kupujących Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).
Obecny właściciel, to pracownik serwisu Forda - dodał tempomat i zegary Convers.

Co o tym myślicie? Macie jakieś informacje na temat przebiegu?

PS. Sprzedaż na umowę kupna-sprzedaży.

--
petee

petee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-07-2016, 05:37   #2
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Ford S-Max 2009, 115 000 km

Jak ci potwierdzili to raczej będzie trudno o inne info, jedź sprawdzaj to auto
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-07-2016, 05:57   #3
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Ford S-Max 2009, 115 000 km

petee jeżeli nie potrzeba Ci 7 osób to mój szwagier będzie na dniach sprzedawał srebrnego maxa 2008 2.0tdci z przebiegiem ok. 95.000. 100% prawdziwy,kupiony w Polsce(rewo Lubin),1-szy właściciel, regularnie serwisowany. Jakby co pisz PW. Cena ok 34-35 tys.
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2016, 20:39   #4
petee
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 8
Domyślnie Odp: Ford S-Max 2009, 115 000 km

Hej,
Dzięki za info, ale dla mnie priorytetem jest wersja 7-osobowa.

--
petee
petee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2016, 05:56   #5
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Ford S-Max 2009, 115 000 km

i co, byłeś, oglądałeś ?
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2016, 07:02   #6
petee
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 8
Domyślnie Odp: Ford S-Max 2009, 115 000 km

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i co, byłeś, oglądałeś ?
Tak, byłem. Dzisiaj jadę finalizować kupno.

Samochód (na moje niezbyt wprawne oko) wygląda bardzo dobrze. Ma kilka rys, jedną wgniotkę koło klamki pasażera. Nic z niego nie ciekanie. Widać, że jest zadbany - obecny właściciel nawet zabezpieczył smarem śruby tylnych wahaczy, które lubią się zapiec. Auto ma wykupioną gwarancję Ford 12.

Z historii pojazdu wynika, że było naprawiane w ASO. Miało jakąś przygodę, bo był wymieniany zderzak i maska, ale nic więcej z dużych elementów, typu chłodnica itp. (no chyba, że cała reszta poza ASO).
Poza tym kilka napraw też się trafiło:
- wymiana amortyzatora z przodu;
- wymiana wahacza z tyłu;
- naprawa dźwigni ręcznego (ponoć jak się wciska przycisk spuszczania ręcznego, bez lekkiego uniesienia dźwigni, to dźwignia potrafi się zepsuć);
- zawór turbo (bo brzęczał).

Historia mi została przedstawiona. Nawet prawdziwa okazała się historia o tym, że pierwszy właściciel jest marynarzem - znalazłem go na Linkedin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sprzedający poświęcił mi dużo czasu na pokazanie auta. Nie naciskał na mnie tekstami typu "panie, decyduj się, bo tu ludzie walą drzwiami i oknami". Było nawet sympatycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

--
petee
petee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2016, 08:22   #7
cz_ort
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-08-2011
Skąd: Wrocław
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 55
Domyślnie Odp: Ford S-Max 2009, 115 000 km

Petee, gratulacje.
Ty to masz chłopie tempo - od początku poszukiwań nie minęły 2 tygodnie a tu już transakcja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dobry timing i najwyraźniej ten egzemplarz czekał na Ciebie.
Niech się dobrze jeździ!

PS może Pan marynarz słyszałby o kimś kto sprzedaje Mondeo 1.6 benzyna z 2011+ z tempomatem? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cz_ort jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2016, 12:32   #8
petee
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 8
Domyślnie Odp: Ford S-Max 2009, 115 000 km

Cytat:
Napisał cz_ort Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Petee, gratulacje.
Ty to masz chłopie tempo - od początku poszukiwań nie minęły 2 tygodnie a tu już transakcja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dobry timing i najwyraźniej ten egzemplarz czekał na Ciebie.
Niech się dobrze jeździ!
Dzięki i oby było dobrze. Ale moja historia poszukiwań jest o wiele dłuższa. O S-Maksie zacząłem myśleć jakieś 3 lata temu. Poszukuję z mniejszą i większą intensywnością od 2 lat. Ostatnio z dużą, bo dzieciaki rosną.

Cytat:
Napisał cz_ort Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS może Pan marynarz słyszałby o kimś kto sprzedaje Mondeo 1.6 benzyna z 2011+ z tempomatem? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Marynarz był pierwszym właścicielem. Samochód sprzedaje pracownik warsztatu Forda, który odkupił ten samochód, gdy klient wstawiał go do komisu.
Nie wiem, czy ma stałe konto na Otomoto. Jeśli tak, można włączyć powiadomienia o ofertach. Ale powiem, że szukasz Mondeo.

--
petee
petee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2016, 13:33   #9
cz_ort
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-08-2011
Skąd: Wrocław
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 55
Domyślnie Odp: Ford S-Max 2009, 115 000 km

dziękuję petee.
Niech Twój nowy 'dzieciak' dobrze się wpasuje w Rodzinkę.

Ja szukam od kilku tygodni i w międzyczasie sprecyzowałem, że chodzi mi o zadbany Mondeo HTB z silnikiem benzynowym 1.6 EB 160KM, tempomatem, grzaną szybą, LEDami. Dobrze gdyby miał ksenony, nawigację, składane lusterka, etc. co wskazuje na wersję Titanium lub doposażony w pakiety niższy model. Budżet w okolicach 50 tys.
Rozważyłbym też doposażonego S-max z tym silnikiem, ale ten wydaje mi się już zbyt autobusowaty i zdecydowanie dla rodziny 2+3+... i może być go trudno wpasować w garaż (szczególnie z fotelami obok auta) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cz_ort jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2016, 14:01   #10
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Ford S-Max 2009, 115 000 km

takie 1.6 to wydaje mi się że chodzą drożej
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.