Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|kujawsko-pomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-05-2010, 15:11   #11
uro2
ford::professional
 
Avatar uro2
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: bydgoszcz
Model: mondeo sedan [mk1]
Silnik: 1,8 td
Rocznik: 1996
Postów: 1,730
Domyślnie Odp: "dobry warsztat" :(((

kolega sławek nie jest przypadkiem pracownikiem lub co gorsze właścicielem tego serwisuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Bo tak mi coś pachnie auto-reklamą.Wszystkie warsztaty w CB są złe(nawet te o wieloletniej renomie) a tylko ten na inowrocławskiej ok?

Ps.Pojechałem kiedyś na inowrocławską zapytać o cenę wymiany rozrządu.Jak usłyszałem ,że to ciężki model,że nie wiadomo co jeszcze wyjdzie i takie tam pierdoły-to dla mnie nie jest wiarygodny zakład,skoro nie wie ile bierze za wymianę rozrządu w mdo 1.8 TD.

__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford
uro2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2010, 15:35   #12
kamilwolski
ford::average
 
Avatar kamilwolski
 
Zarejestrowany: 28-01-2010
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1992
Postów: 58
Domyślnie Odp: "dobry warsztat" :(((

Cytat:
Napisał SLAWEK MKIII Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To samo potwierdza Serwis Ford&Mazda Inowroclawska 1, który to pierwsze wtryski kalibrował WDS-em i wymieniał po 90tkm przebiegu, parę lat temu w pierwszym sprzedanym w ASO w Bydgoszczy MKIII 130 KM(firmy Klimat).
Cytat:
Napisał SLAWEK MKIII Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W serwisie maja również w sprzedaży preparat konserwujący i czyszczący wtryski normfest-wurth ,super jako profilaktyka jak i leczenie.
pozdrawiam
Ktoś albo ma dobrą pamięć do szczegółów albo ma jakiś związek z serwisem, tym bardziej że zarejestrował się po zarzutach wobec warsztatu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Magiczna bariera 1.5bar przekroczona!
http://img46.imageshack.us/img46/8710/boost.jpg
Zapraszam do odwiedzin mojego portfolio!
kamilwolski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2010, 18:38   #13
Anabela
ford::beginner
 
Avatar Anabela
 
Imię: Anka
Zarejestrowany: 17-07-2009
Model: HYUNDAI IX20
Silnik: 1,6 125KM
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie Odp: "dobry warsztat" :(((

Hehehe, już węszycie jakis spisek? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Skoro nikt za mnie nie umrze, niech nikt mi nie mówi jak mam żyć...
Anabela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2010, 19:58   #14
kamilwolski
ford::average
 
Avatar kamilwolski
 
Zarejestrowany: 28-01-2010
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1992
Postów: 58
Domyślnie Odp: "dobry warsztat" :(((

Lepiej powiedzcie gdzie tanio ale dobrze zrobie:
- wymiana zawieszenia amortyzatory plus springi -40
- łożysko przednie prawe
- osłony gumowe przegubów
- zbieżność
__________________
Magiczna bariera 1.5bar przekroczona!
http://img46.imageshack.us/img46/8710/boost.jpg
Zapraszam do odwiedzin mojego portfolio!
kamilwolski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2010, 21:32   #15
SLAWEK MKIII
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "dobry warsztat" :(((

Nie chodzi tu o reklamę warsztatu (ma i tak swoją w postaci stałych klientów),ale o fakty.
Nawet gdybym był pracownikiem to chyba jeszcze lepiej bo informacje miałbym z pierwszej ręki,i nie chodzi mi o przekomażanie się ale o prawdę
a nie przylepianie swoich dziwnych przemysleń.

Warsztatów jest mnóstwo i każdy z nas ma swój wybór.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2010, 10:51   #16
logos11
ford::beginner
 
Avatar logos11
 
Zarejestrowany: 07-05-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: mondeo zombi mk3
Silnik: 2.0 HE + Lpg
Rocznik: 2003 FL
Postów: 13
Domyślnie Odp: "dobry warsztat" :(((

Uro2, dokładnie tak jak piszesz, warsztat, który specjalizuje się w fordach, mając VIN nie jest w stanie określić kosztu wymiany rozrządu to lipa.
Ja w moim poprzednim mondku MK1 wymieniałem rozrząd w CARMAN-ie w Fordonie. Podjeżdżam i pytam ile za rozrząd, za klocki hamulcowe, za tarcze, i w ciągu 15 minut znałem cenę za robociznę i za części. Dostałem info jakie części jakiej firmy mi zamontują i na kiedy.
Po wymianie rozrządu pojechałem na wakacje, auto w 2 tygodnie zrobiło 4 tys. km i żadnych problemów.
Jest tylko jedno ale, to było ponad 3 lata temu i nie wiem jak jest dzisiaj?
A może ktoś ma jakieś świeże doświadczenia z CARMAN-em w Fordonie??
Pozdrawiam!!

To był silnik 1.8TD Endura, 90KM, 1996, MKI kombi. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez logos11 ; 21-05-2010 o 10:55
logos11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2010, 11:10   #17
kamilwolski
ford::average
 
Avatar kamilwolski
 
Zarejestrowany: 28-01-2010
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1992
Postów: 58
Domyślnie Odp: "dobry warsztat" :(((

Carman ogólnie ok, ale drogi strasznie.
__________________
Magiczna bariera 1.5bar przekroczona!
http://img46.imageshack.us/img46/8710/boost.jpg
Zapraszam do odwiedzin mojego portfolio!
kamilwolski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2010, 07:35   #18
SLAWEK MKIII
 
Postów: n/a
Smile Odp: "dobry warsztat" :(((

Cytat:
Napisał logos11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uro2, dokładnie tak jak piszesz, warsztat, który specjalizuje się w fordach, mając VIN nie jest w stanie określić kosztu wymiany rozrządu to lipa.
Ja w moim poprzednim mondku MK1 wymieniałem rozrząd w CARMAN-ie w Fordonie. Podjeżdżam i pytam ile za rozrząd, za klocki hamulcowe, za tarcze, i w ciągu 15 minut znałem cenę za robociznę i za części. Dostałem info jakie części jakiej firmy mi zamontują i na kiedy.
Po wymianie rozrządu pojechałem na wakacje, auto w 2 tygodnie zrobiło 4 tys. km i żadnych problemów.
Jest tylko jedno ale, to było ponad 3 lata temu i nie wiem jak jest dzisiaj?
A może ktoś ma jakieś świeże doświadczenia z CARMAN-em w Fordonie??
Pozdrawiam!!

To był silnik 1.8TD Endura, 90KM, 1996, MKI kombi. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego spytałem u żródła i z tego co wiem to cenę znał w 1minutę a nie
15 minut !
Wiem ,ze dowiedział się ile kosztuje rozrząd ori a ile wymiana !!!

Natomiast nie dowiedział się czy w jego przypadku bedzie potrzebna wymiana
p-py wody 3 pasków pk,uszczelniaczy ,uszcelniacza p-py olejowej uszcz.pok zaworowej itp itd
Z tego co wiem odpadł w przedbiegach ,jak wielu pytaczy!!!
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2010, 11:10   #19
kamilwolski
ford::average
 
Avatar kamilwolski
 
Zarejestrowany: 28-01-2010
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1992
Postów: 58
Domyślnie Odp: "dobry warsztat" :(((

Czyli już wiemy że kolega Sławek jest związany z warsztatem skoro pytał u źródła. Oczywiście dziwnym zbiegiem okoliczności wiedzieli które auto należało do Uro hehehe. Dla mnie warsztat wlatuje na czarną listę. A jeśli ktoś pyta o rozrząd to o rozrząd a nie uszczelniacze wszystkiego co się da.
__________________
Magiczna bariera 1.5bar przekroczona!
http://img46.imageshack.us/img46/8710/boost.jpg
Zapraszam do odwiedzin mojego portfolio!
kamilwolski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2010, 07:06   #20
uro2
ford::professional
 
Avatar uro2
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: bydgoszcz
Model: mondeo sedan [mk1]
Silnik: 1,8 td
Rocznik: 1996
Postów: 1,730
Domyślnie Odp: "dobry warsztat" :(((

Cytat:
Napisał kamilwolski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeśli ktoś pyta o rozrząd to o rozrząd
Dokładnie.Skoro auto przyjechało z niemcowni,nie widać wycieków,a rozrząd chcę wymienić bo nie wiadomo ile niemiaszek na nim zrobił to nie będę robił remontu silnika.A podejście nie wiem co wyjdzie zawsze skutkuje naciąganiem klienta.Bo co, zdejmą stary rozrząd i wymienią lub nie jakieś klamoty i do ceny dwie trzy stówki idzie dołożyć.Jak się klient nie zgodzi to i tak mu jakiś zimmering uszkodzą żeby w niedługim czasie klient wrócił i mogli powiedzieć ("...a nie mówiłem?...").

@Kamil - mój ojciec wymieniał łożyska przednie w fałweju na ul.Bełzy.Jeździ prawie pół roku i jak na razie zadowolony.
__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford
uro2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.