Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|zachodniopomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-08-2014, 15:20   #441
marcin10888
ford::beginner
 
Avatar marcin10888
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-04-2014
Skąd: Kamień Pomorski / Pyrzyce
Model: Mondeo
Silnik: 3.0 ST220
Rocznik: 2002
Postów: 14
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

mój mundzio też tam stoi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. FORDFACH Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

marcin10888 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-08-2014, 10:57   #442
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Dziękujemy za pozytywne opinie i zapraszamy ponownie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2014, 19:43   #443
Jagus24
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 02-03-2014
Skąd: Trzebież
Model: Mondeo
Silnik: diesel 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 25
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witajcie.

Pilna sprawa mam robotę dla DOBRYCH MECHANIKÓW (mój mechanik niestety ale dostał kopa i tam nie wrócę) Więc kogo polecicie do roboty którą opisałem poniżej?? Czy dalej Ford Fach jest dobrym warsztatem ?? Nie lubię zmieniać warsztatów wiec chce mieć jednego dobrego. Jak coś proszę o odpowiedz na PW lub poniżej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A mianowicie w moim Mondeo Mk3 2004 rok, kombi, Tdci jest do roboty:

PRZÓD:
Górne mocowanie amortyzatora (przy skręcie kołami słychać jak przeskakuje)

TYŁ:
Jest tam podobno wielo wachaczowe zawieszenie i mam do wymiany wachacze poprzeczne (podczas zakrętów skacze na boki i pływa jak na morzu)

Troszkę zwlekałem z naprawą z powodu kasy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale teraz chce to już zrobić już czas i pora na LEKARZA dla mojego mondka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jagus24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2014, 20:10   #444
mad
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-05-2007
Model: Passat
Silnik: Delta Machine
Rocznik: 25.07.2013.
Postów: 184
Domyślnie

Jedź do Ford Fach. Uczciwie zrobią kalkulacje.
__________________


"Starość zaczyna się wtedy kiedy wartość świeczek przewyższa wartość tortu"
mad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2014, 20:29   #445
Jagus24
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 02-03-2014
Skąd: Trzebież
Model: Mondeo
Silnik: diesel 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 25
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

A pytanie muszę najpierw do nich dzwonić?? czy mogę podjechać od razu??
Jagus24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2014, 22:07   #446
marcin10888
ford::beginner
 
Avatar marcin10888
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-04-2014
Skąd: Kamień Pomorski / Pyrzyce
Model: Mondeo
Silnik: 3.0 ST220
Rocznik: 2002
Postów: 14
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

lepiej zadzwoń ale jak i przyjedziesz to za pewno od razu to co będą mogli to zrobią Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. u mnie też tak było
marcin10888 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2014, 22:18   #447
Jagus24
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 02-03-2014
Skąd: Trzebież
Model: Mondeo
Silnik: diesel 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 25
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witam.

JEŚLI CHODZI O WARSZTAT FORDFACH GORĄCO POLECAM

Zadzwoniłem w poniedziałek do warsztatu o wycenę autka tzn. koszt naprawyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

*Tarcze, klocki, przód, dwie strony
*Górne mocowanie amortyzatora, przód, dwie strony
*Wahacze poprzeczne, tył, dwie strony
*Olej + filtr oleju

Cała wycena zajęła niecałe 6 min.

Koszt jak dla mnie, bardzo dobra cena Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tutaj ceny nie będę podawał żeby nie było problemów.

Co najważniejsze autko oddałem 19.08 o 8 rano a o godzinie 16 było już zrobione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Szybko i mam nadzieje że fachowoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dopisze jeszcze co i jak jeśli odbiorę autko (niestety praca nie pozwoliła mi na odbiór tego samego dnia)
Jagus24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2014, 12:33   #448
marcin10888
ford::beginner
 
Avatar marcin10888
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-04-2014
Skąd: Kamień Pomorski / Pyrzyce
Model: Mondeo
Silnik: 3.0 ST220
Rocznik: 2002
Postów: 14
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Napisał Jagus24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.

JEŚLI CHODZI O WARSZTAT FORDFACH GORĄCO POLECAM

Zadzwoniłem w poniedziałek do warsztatu o wycenę autka tzn. koszt naprawyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

*Tarcze, klocki, przód, dwie strony
*Górne mocowanie amortyzatora, przód, dwie strony
*Wahacze poprzeczne, tył, dwie strony
*Olej + filtr oleju

Cała wycena zajęła niecałe 6 min.

Koszt jak dla mnie, bardzo dobra cena Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tutaj ceny nie będę podawał żeby nie było problemów.

Co najważniejsze autko oddałem 19.08 o 8 rano a o godzinie 16 było już zrobione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Szybko i mam nadzieje że fachowoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dopisze jeszcze co i jak jeśli odbiorę autko (niestety praca nie pozwoliła mi na odbiór tego samego dnia)
no ja też czekam na autko ale to inna historia bo się okazuje takim małym pudełkiem pandory mój silnik
marcin10888 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2014, 14:55   #449
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Napisał marcin10888 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no ja też czekam na autko ale to inna historia bo się okazuje takim małym pudełkiem pandory mój silnik
Spokojnie...bedzie Panzadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2014, 21:39   #450
Jagus24
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 02-03-2014
Skąd: Trzebież
Model: Mondeo
Silnik: diesel 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 25
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witam.

Dzisiaj nad ranem pojawiłem się w warsztacie po autko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Umówiłem się na piątek na wymianę opon i sprawdzenie klimy bo nie działa.
Dowiedziałem się że opona prawa, przednia była mocno zapieczona można powiedzieć że przyspawana (pozdrawiam mechanika co się z nim męczył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Cena nie wzrosła mimo tego problemu była identyczna jak przy wycenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

polecam bo naprawdę warto.

szybka i fachowa obsługa,
dobre części,
szybka wycena

Wrócę tan na pewno w piątek a później żeby jak najdłużej nie zajeżdżać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał marcin10888 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no ja też czekam na autko ale to inna historia bo się okazuje takim małym pudełkiem pandory mój silnik
Dadzą rade Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jagus24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.