Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-07-2010, 19:27   #981
Zuuczek
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 A4
Rocznik: 2009
Postów: 56
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Probowalem to otworzyc, ale bez rezultatu, na ile mozna sobie pozwolic, by jeszce nie zlamac nic?..

Zuuczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2010, 15:39   #982
befka
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-06-2010
Model: Ford Fiesta Gold X
Silnik: 1,25 benzyna 82 KM Gold
Rocznik: 2010
Postów: 9
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał Zuuczek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Probowalem to otworzyc, ale bez rezultatu, na ile mozna sobie pozwolic, by jeszce nie zlamac nic?..
Hejka ja tez dzisiaj probowalam otworzyc ten "schowek" pod radiem ale nie bardzo sie chcialo otworzyc a nie chcialam szarpac zeby nie zlamac lub urwac tej klapki . Wiec ja tez dalej nie weim czy on tam jest czy go nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
befka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2010, 20:11   #983
Kruszon91
ford::average
 
Avatar Kruszon91
 
Zarejestrowany: 21-12-2009
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1,25 82KM
Rocznik: 2009
Postów: 197
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Spróbuje jutro wrzucic foty jak jest otwarty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kruszon91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-07-2010, 09:45   #984
caligator
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-04-2009
Skąd: Wrocław
Model: Fiesta
Silnik: 1.6 120KM
Rocznik: 2009
Postów: 55
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

gdzieś czytałem żę w początkowych modelach były tam schowki ale szybko je wycofali bo przez położenie, często się same otwierały co stwarzało problemy i narzekania klientów...

co do spalania to ja jestem całkiem zadowolony... ostatnio na wakacje jechałem i na trasie 400km miałem średnie spalanie na poziomie 6,5l (jazda nawet spokojna, pełny bagażnik + 1 pasażer i 2 koty)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a wczoraj zrobiłem traskę 250km i średnie miałem na komputerze 5,4l (125km zwykłej drogi przy średniej 90km/h + 125km autostrady przy prędkości 100 - 110km/h)
caligator jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-07-2010, 20:28   #985
Zuuczek
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 A4
Rocznik: 2009
Postów: 56
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał caligator Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co do spalania to ja jestem całkiem zadowolony... ostatnio na wakacje jechałem i na trasie 400km miałem średnie spalanie na poziomie 6,5l (jazda nawet spokojna, pełny bagażnik + 1 pasażer i 2 koty) a wczoraj zrobiłem traskę 250km i średnie miałem na komputerze 5,4l (125km zwykłej drogi przy średniej 90km/h + 125km autostrady przy prędkości 100 - 110km/h)
To by bylo zgodne z teoria, ze spalanie jest utrzymane w ryzach dopoki predkosc nadmiernie nie wzrasta i postojow (swiatel, korkow) zbyt wiele nie ma.
Zuuczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2010, 20:21   #986
cezex
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-07-2010
Model: trend + gold
Silnik: 1,25
Rocznik: 2010
Postów: 1
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Witam
Mam zamiar kupic nową fieste ( silnik 1,4 benzyna 5D )czy mozecie powiedziec jaki dealer jest najtanszy i co moge sobie skonfigurowac za ok 46 tys.
Czy duże są róznice miedzy wersją Trend a Ghia.

z góry wielkie dzieki

Ostatnio edytowane przez cezex ; 28-07-2010 o 07:07
cezex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2010, 21:01   #987
Kamill
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-01-2010
Model: Fiesta Titanium
Silnik: 1.4 96KM
Rocznik: 2009
Postów: 25
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Odwiedź wszystkie najbliższe salony Forda, nikt Cię w tym nie wyręczy.

Co do konfiguracji, dużo zależy od Twoich wymagań, m.in. czy wolisz mocniejszy silnik czy lepsze wyposażenie. Zresztą nie podałeś nawet czy chcesz 3D czy 5D, a tu na forum nie mamy zatrudnionych wróżek. Jeśli chcesz pomocy musisz podać jakieś konkrety.
Kamill jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2010, 22:11   #988
mancat
ford::advanced
 
Avatar mancat
 
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Śląsk
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 PB
Rocznik: 2009
Postów: 381
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Nawet nie trzeba odwiedzać... możesz nawet zadzwonić i dowiesz się jakie są +/- różnice w cenach.

Tu możesz sobie obczaić wg. cennika jak wyglądają ceny poszczególnych wersji:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
mancat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2010, 21:41   #989
befka
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-06-2010
Model: Ford Fiesta Gold X
Silnik: 1,25 benzyna 82 KM Gold
Rocznik: 2010
Postów: 9
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał cezex Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Mam zamiar kupic nową fieste ( silnik 1,4 benzyna 5D )czy mozecie powiedziec jaki dealer jest najtanszy i co moge sobie skonfigurowac za ok 46 tys.
Czy duże są róznice miedzy wersją Trend a Ghia.

z góry wielkie dzieki
Hejka zobacz na otomoto.pl tam sa tez oferty salonow dotyczace nowych fiest i poczytaj to tez Ci powinno pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
befka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2010, 12:41   #990
zesiu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-10-2008
Skąd: Rzeszów
Postów: 11
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Mogę podpowiedzieć, że ja nie kupowałem w swoim województwie, ale przejechałem się do Małopolski i dostałem najkorzystniejszą ofertę - dlatego warto podzwonić po tych salonach - nawet ten sam dealer w jednym ze swoich salonów ma taniej niż w drugim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zesiu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
2012 , benzyna , fiesta , fiesta mk7 , info , nowa fiesta , użytkowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.