Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-12-2012, 13:10   #21
Jasper
ford::beginner
 
Imię: Bogusław
Zarejestrowany: 24-11-2012
Skąd: Kraków
Model: Kuga
Silnik: EcoBoost 1.5 150KM
Rocznik: 2019
Postów: 29
Domyślnie Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?

Ok. To pewnie któraś opcja 'powiększyła' Ci wyświetlacz. Nie radio - bo też mam Sony i 9 głośników.

Jasper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2012, 18:26   #22
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?

Większy wyświetlacz jest zawsze w pakiecie z nawigacją lub systemami typu rozpoznawanie znaków, utrzymanie pasa ruchu itp.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2012, 18:59   #23
sumator
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Większy wyświetlacz jest zawsze w pakiecie z nawigacją lub systemami typu rozpoznawanie znaków, utrzymanie pasa ruchu itp.
witam serdecznie

od początku śledzę ten wątek bo było mi ciężko uwierzyć w podmiankę wyświetlacza.. tak się nie robi chociażby dla tego żeby nie było takich kwaśnych dyskusji które działają jedynie na niekorzyść marki.. która najwyraźniej szuka oszczędności

odnośnie zacytowanej wypowiedzi to ... ja nie mam żadnego z tych pakietów oraz nie posiadam nawigacji fabrycznej a wyświetlacz jest "duży" auto z tego co pamiętam wyprodukowano w niemieckiej fabryce w maju 2011 o ile ten szczegół może w czymś pomóc... i mam radio sony
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2012, 19:10   #24
combit
ford::average
 
Avatar combit
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 19-09-2012
Skąd: Wieluń
Model: Focus ecoboost MK3 / Fiesta ST 182KM MK7
Silnik: 1.0
Rocznik: 2012
Postów: 128
Domyślnie Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?

Nie mam tych systemów, mam tempomat moze z tym to montuja ? chyba ze z innymi dodatkami ale hmm ciekawe jak masz podstawowe radio a partronik to u mnie wyswietla sie gdzie przeszkoda a w zwyklym radiu tylko pika ?
combit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2012, 23:59   #25
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?

Ale w 2011 i 2012 każde Titanium ma na 100% kolorowy wyświetlacz między zegarami. Tu chodzi o rocznik modelowy 2013, czyli produkowany od listopada 2012, więc modele dopiero odbierane. I tego dotyczy moja wypowiedź i cały ten wątek.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2012, 09:47   #26
sumator
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?

ok boncio

... jednym słowem lecą po kosztach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2012, 22:09   #27
jni
ford::average
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 17-12-2012
Model: Focus Mk3 Kombi
Silnik: 1.6 Ecoboost 150KM
Rocznik: 2012
Postów: 76
Domyślnie Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?

No niestety mój Trendanium ma mały wyświetlacz, 2 inne w salonie też są z małym. To nie wszystko, oprócz wyświetlacza brakuje też drugiego zestawu przycisków, które kiedyś były na dole kierownicy (głośniej/ciszej, poprzedni/następny, zielona/czerwona słuchawka, sterowanie głosem). Funkcjonalność jest ponoć zachowana (przyciski powyżej mają ponoć zdublowaną funkcjonalność), ale pewnie będzie się to trudniej obsługiwać no i kierownica wygląda niesymetrycznie, nie podoba mi się. Czuję się oszukany i "okradziony" przez Forda, radość z nowego samochodu jakoś prysła... Zaoszczędzili jakieś 5 euro i zyskali niezadowolonego klienta.
jni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2012, 09:20   #28
paw2345
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-06-2012
Model: Focus
Silnik: 1.6 150km
Rocznik: 2013
Postów: 6
Domyślnie Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?

Witam słuchajcie to ciekawe co piszecie, sam zamówiłem titaniuma na 2013 i teraz się obawiam że dostane gorszy produkt a co najważniejsze nie taki jaki chcę ;/ Tak z ciekawości taka zmiana umowy nie pozwala aby ją zerwać i żądać zwrotu gotówki przy odbiorze auta ?

Cytat:
No niestety mój Trendanium ma mały wyświetlacz, 2 inne w salonie też są z małym. To nie wszystko, oprócz wyświetlacza brakuje też drugiego zestawu przycisków, które kiedyś były na dole kierownicy (głośniej/ciszej, poprzedni/następny, zielona/czerwona słuchawka, sterowanie głosem). Funkcjonalność jest ponoć zachowana (przyciski powyżej mają ponoć zdublowaną funkcjonalność), ale pewnie będzie się to trudniej obsługiwać no i kierownica wygląda niesymetrycznie, nie podoba mi się. Czuję się oszukany i "okradziony" przez Forda, radość z nowego samochodu jakoś prysła... Zaoszczędzili jakieś 5 euro i zyskali niezadowolonego klienta.
Masz w swoim asystenta pasa ruchu czy ten system co odczytuje znaki ?
paw2345 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2012, 17:37   #29
figo111
ford::amateur
 
Imię: zbyszek
Zarejestrowany: 22-12-2012
Skąd: bydgoszcz
Model: focus
Silnik: 1.0
Rocznik: 2012
Postów: 4
Domyślnie Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?

Za kilka dni odbieram swojego Titanium. Mam domowione ACS.oraz czujniki cisnienia w oponach.widzalem ze komunikaty z tych systemow sa wyswietlane na duzym wyswietlaczu,Jesli spotka mnie niemila niespodzianka to albo duza obnizka ceny,albo rezygnuje z zakupu.
figo111 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2012, 19:47   #30
jni
ford::average
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 17-12-2012
Model: Focus Mk3 Kombi
Silnik: 1.6 Ecoboost 150KM
Rocznik: 2012
Postów: 76
Domyślnie Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?

Cytat:
Napisał paw2345 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Masz w swoim asystenta pasa ruchu czy ten system co odczytuje znaki ?
Nie, zwykłe Trendanium + Light Upgrade + automatyczne światła/wycieraczki.
jni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.