Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-07-2013, 23:18   #21
shreku
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 14-11-2012
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi 140PS
Rocznik: 2008 ( w sumie to jak 2009)
Postów: 173
Domyślnie Odp: Czujnik świateł/deszczu jak rozróżnić

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ad. 1 ok
ad. 2 myślę że będzie działać / jak wyjeżdżam z ciemnego garażu i jest jasno za samochodem to już działa /
ad. 3 tak jak napisałeś, tylko jak będzie odpowiednio ciemno
ad. 3-1 nie mam dobrze nie wiem ale z tego co na forum było i kojarzę to świecą się już od włączenia zapłonu, zawsze tak samo bez różnicy tunel/czrna dziura
ad.4 niech Ci będzie

Niekoniecznie przy ksenonach, ale tylko w kącikach wewnętrznych reflektorów głównych.

Sam nie oglądaj Mondeo IV bo musisz trochę więcej o nich wiedzieć.
Wstaw linki do ogłoszeń / jak są w necie / w dziale "kupujemy auto" to się oceni, opisze.

Dobra spływam.
Sam nie oglądam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeżdżę z ojcem który przez wiele lat ściągał i picował auta i wie jak oglądać, pozatym robię tylko "filtr" na auta które prowadzę do AUTOPLAZY (ASO) w Warszawie na sprawdzenie i to nie wg karty przeglądu - poza tym interesuję się tylko autami zakupionymi w Polsce, poleasingowymi - mając budżet na poziomie 36k pln dla auta z fakturą dużo nie wymyślę, poniżej 31000 od prywatnej osoby nie kupie dobrego mondeo na bank, liczę się z przycierkami i że auta były naprawiane lakierniczo. Dziś oglądałem śliczne auto które miało robione prawe tylne drzwi i błotnik. Znaczek forda był na swoim miejscu pod zamkiem więc raczej nie był to mocny strzał, ale uszczelki progu nie było, szyba drzwi z innego roku, minimalnie źle spasowana tylna prawa lampa, ciekawe facet zapierał się ze w 2.0 TDCi dwumasa nie pada ale to nigdy nie wiadomo. Dodatkowo ma do zrobienia atrapę zderzaka przedniego bo pęknięta i grzyb w prawym halogenie - wyglądało jakby kto przyłożyl w krawężnik i rozszczelnił lampę, jutro wstawie linki jak wrócę z oglądania ( trochę na forum też poczytałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

Wiadomo że chciałbym kupić ślicznego Titanium lub TitaniumX ale pogodziłem się że w tych pieniądzach raczej nic sensownego nie kupie tak żeby się nie wpi.....c, a jak kupie auto z realnym przebiegiem 200kkm to kto mi je potem kupi odemnie z przebiegiem 320kkm na liczniku? chyba tylko złomiarz a ja będę musiał cofać licznik żeby sprzedać

Tempomat mogę dołożyć, atrapy zmienić na titanium ( <3 bo mnie oczarowały )

Auta znalazłem z 2009 i 2010, oba goldx, 2.0tdci oba pomiędzy 150 a 170 kkm

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w MK4 przed FL nie bylo. W MK4 FL moze byc (przynajmniej wg instukcji obslugi)
Ale czego nie było?

shreku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2013, 23:39   #22
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,374
Domyślnie Odp: Czujnik świateł/deszczu jak rozróżnić

No zacytowalem chyba: automatycznego wylaczania swiatel drogowych w przypadku gdy z naprzeciwka nadjezdza inne auto.
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2013, 17:40   #23
shreku
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 14-11-2012
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi 140PS
Rocznik: 2008 ( w sumie to jak 2009)
Postów: 173
Domyślnie Odp: Czujnik świateł/deszczu jak rozróżnić

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest R2D2 jak w Gwiezdnych Wojnach i steruje Fordem w trybie walki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jako człowiek z IT nie mogłem się powstrzymać przeglądając temat jeszcze raz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Miniaturyzacja robi swoje że R2D2 tak zmalał... ehh lata robią swoje.
shreku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2013, 19:56   #24
shreku
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 14-11-2012
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi 140PS
Rocznik: 2008 ( w sumie to jak 2009)
Postów: 173
Domyślnie Odp: Czujnik świateł/deszczu jak rozróżnić

podrzucam link do tematu zakupu auta bo byłem w ASO i mam sporo odpowiedzi...
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
może ktoś zajrzy i podpowie co nie co.

chyba że takie podrzucenie linku komuś się nie spodoba i moderator usunie - zrozumiem.
shreku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.