Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Diesel
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-05-2007, 23:37   #11
serjeseph
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-11-2006
Skąd: Płock
Postów: 88
Domyślnie

jezeli auto kopci podczas dodania gazu to wedlug mnie kąt wtrysku jest opozniony i trzeba go nieco przyspieszyc, ja mam podobna sytuacje robili mi pompe paliwa, i tak ustawili kat wyprzedzenia wtrysku ze kopci podczas przyspieszania

serjeseph jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2007, 14:47   #12
krzysiek79
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Małkinia
Postów: 8
Domyślnie

Ja miałem podobne objawy!też mi dymił szarawo i ciężko rano odpalał, jak wymieniłem wtryskiwacze na nowe, skończyło się dziwne dymienie.Lały 3 wtryskiwacze.
krzysiek79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2007, 18:53   #13
kifiu
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-01-2007
Skąd: Kraków
Model: brak
Silnik: 2,0
Rocznik: 2004
Postów: 109
Domyślnie

u mnie nie ma najmniejszych problemow z odpalaniem.czy na zimno czy na goraco pali na dotyk.tylko to dymienie....no coz - jak tylko kasa przyjdzie to jade do mechera zeby zerknal na moje malenstwo.
kifiu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2007, 22:54   #14
serjeseph
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-11-2006
Skąd: Płock
Postów: 88
Domyślnie

kifiu, tylko jedz do dobrego mechesa ja mielem robiona pompe a dokladniej pompke w pompie paliwa, po tym zabiegu podczas przyspieszania zaczal kopcic wczesniej nie kopcil wogole a po zalepieniu EGR-a to chodzil jak benzyna :fcp1 no wiec pojechalem mowie ze cos nie tak a on do mnie ze to normalne bo to diesel, poweidzialem mu ze diesel powinien puscic chmure a nie kopcic caly czas, oczywiscie nasluchalem sie co to nie on i ze sie zna, ale ja wiem swoje ze przed jego remontami tak nie dymil, narazie sam staram sie dojsc do tego co jest nie tak, ale niestety koncza mi sie pomysly, byc moze wybiore sie do innego mechanika ale nie do pierwszego lepszego ale do takiego ktorego inni dobrze wspominaja :fcp1
serjeseph jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2007, 15:29   #15
kifiu
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-01-2007
Skąd: Kraków
Model: brak
Silnik: 2,0
Rocznik: 2004
Postów: 109
Domyślnie

hmmm......dymienie ustalo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a nic nie robilem....naprawil sie sam od siebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kifiu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2007, 11:08   #16
zloty73
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-02-2007
Postów: 16
Domyślnie

łem to samo pojechałem do pompiarza na komputerze wyszło że mam padniety wtrysk sterujący i elektro zawór w pompie wtryskowej zapłaciłem 1300zł i mam spokuj
__________________
zloty73
zloty73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.