Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Diesel
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-05-2007, 11:54   #1
tomstoj
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-04-2007
Postów: 49
Domyślnie POMPA Wtryskowa

wiem ze wiele juz zostalo napisane....

k%&#!!! zespula mi sie!!

zero oznak. hulal jak burza samochod. obroty stabilne, przyspieszenie miodzio (kupilem miech temu i przejezdzilem 5 tys kilo). niby przebieg 120 tys. naprawde wygladal na zadbanego.

jechalem kolo frankfurtu na autostradzie i nagle bach. silnik zgasl. okazalo sie ze jakis przeglub w pompie sie zlamal?? (kolo zamachowe na pasku klinowym przy pompie i servo jest luzne) obsunelo sie i zaczelo trzec w kolo od paska klimy)

i teraz pytanko. gosc za regeneracje + robocizna chce 1300 zl. czy to rozsadna cena? mowi ze moze urzywana mi pchnac za 1500 ale ja wiem co tam w srodku?

regeneracja teoretycznie pomaga czy jak juz sie raz zaczelo pierd...do bedzie tak co jakis czas?


ps.1600 zl holowanie do polski, 1300 za regeneracje i 400 zl za holowanie z autostrady do niemieckiego zakladu. ludzie 3K wywale lacznie.
szkopek oczywiscie chcial pompe wymieniac cala 1000 euro + robocizna (nawet nie mialem tyle gotowki przy sobie bo skad)

tomstoj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2007, 16:53   #2
kifiu
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-01-2007
Skąd: Kraków
Model: brak
Silnik: 2,0
Rocznik: 2004
Postów: 109
Domyślnie

ja za regeneracje pompy dalem 350zl wiec cos jest nie tak :| troszke duzo ci krzykneli.
kifiu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2007, 18:33   #3
fibbia
ford::average
 
Zarejestrowany: 20-05-2006
Postów: 102
Domyślnie

Cytat:
Napisał kifiu
ja za regeneracje pompy dalem 350zl
To o niczym nie świadczy.
Zanim oddałem swoją (właśnie teraz) do sprawdzenia obdzwoniłem paru polecanych pompiarzy. W największym skrócie, w zależności od tego co będzie do zrobienia prawie wszyscy podawołali zakres od 300 do 900 PLN.

Enyłej, te 1.300 to trochę dużo.
__________________
Doradztwo personalne
fibbia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2007, 14:09   #4
tomstoj
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-04-2007
Postów: 49
Domyślnie

no pompa juz u pompiarza. znalazlem innego i tanszego. polecanego wiec moze bedzie dobrze. jak bedzie musial wymienic sam walek to 300 zl z robocizna a jak razem z lozyskami to 600.

[ Dodano: 2007-05-30, 11:52 ]
no i po wszystkiemu. dlugo czekalem ale nareszcie jest.
pompa zostala naprawiona, tylko ma sie ponoc dotrzec jeszcze. na przyklad w czasie odpalania samochodu przez 1-2 sek sie dlawi, troszke jakby glosniej pracowal. ale mechanik mowil ze to normalne. mam do niego za tydzien przyjechac na ostateczna regulacje. moze mi ktos powiedziec na czym ta regulacja ma polegac?

teraz widze roznice w przyspieszaniu, jako ze samochod mam od niedawna myslalem ze jego wczesniejsze przyspieszanie jest normalne, ze nie jest przymulony. teraz wiem ze byl. dziala jak rakieta w porownaniu do wczesniejszego stanu...miodzio!!

tylko mam nadzieje ze sie juz nie spieprzy pompa bo :573:

moglbym naprawe nazwac "operacja 3 tysiace" z czego wiekszosc kasy na holowanie z frankfurtu poszlo...
tomstoj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.