Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|łódzka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-06-2012, 21:11   #171
motorek26
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar motorek26
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Łódź
Model: Yamaha r1 rn 19/yamaha r6 rj06
Silnik: 1.0 193 km/ 600
Rocznik: 2008/2005
Postów: 6,538
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Cytat:
Napisał jacolok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Opalowa - tam już nie ma tego warsztatu
nawet nie wiedziałem byłem tam ze trzy lata temu

motorek26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2012, 00:44   #172
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

A co wy z tą klima chcecie robić? Naprawiać nabijać? Odgrzybiać?

Mogę zaproponować nabicie klimy do 1 kg czynnika w cenie 160 zł bądź 170 zł z barwnikiem UV

Odgrzybianie chemiczne (tzw BOMBA) w cenie od 30 poprzez 40 do 60 (w zależności od producenta(Cartechnic, CRC, Liquid Molly)

Odgrzybianie ultradźwiękowe 85 zł

Wymiana filtra kabinowego w cenie nabicia klimatyzacji.

Cena filtra
Ford Mondeo: filtron 40, filtron z weglem 55, bosch 50, knecht 45
Ford Focus: filtron 35, filtron z weglem 57, bosch 40, knecht 37

Naprawy układu klimatyzacji w zależności od zakresu - i mechaniczne (wymiany elementów) jak i elektryczne. Nie spawamy chłodnic - wymieniamy.

Diagnostyka w przypadku dokonywania naprawy - GRATIS
Diagnostyka wycieku - uszkodzenia, awarii elektrycznej czy uszkodzenia czujników - 50zł (gdy nie będzie naprawiana)
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2012, 08:46   #173
Roband
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Rafał A. - już chyba znalazem "lekarza" do mojej klimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak znajdę czas (a z tym jest u mnie kiepściacho) to wykonam do Ciebie telefon i umówimy się na sprawdzenie co z tą moją klimą jest nie tak. Kupiłem auto zimą i nie próbowałem klimy, a teraz widzę/czuję że nie działa. Nie wiem jednak czy to brak czynnika (może wyciek) czy coś innego. Dałbyś radę to sprawdzić? Może powinienem coś sprawdzić we własnym zakresie, żebym mógł coś więcej Ci powiedzieć? Mam S-maksa, ale nie wiem czy to stanowi dla Ciebie różnicę.
Pzdr.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2012, 22:50   #174
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Nie stanowi. Trzeba podjechać, sprawdzi sie układ od strony ciśnienia (czy jest czynnik) i jesli jest to poszuka problemu elektrycznego. Jesli nie ma czynnika to trzeba będzie szukać wycieku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. S-max to dość młode auto, dziwne ze nie pracuje w nim klimatyzacja, chyba ze miało przygodę z przodu (kolizje)
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2012, 20:24   #175
tomala1122
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-09-2007
Skąd: Lodz
Model: [mk3] kombi
Silnik: 1,8b+gaz 125km
Rocznik: 2002
Postów: 3
Smile Re: Warsztaty w Łodzi

Witam kolegów forumowiczów mam pytanie czy ktoś by się podjął wymiany chłodnicy klimatyzacji w mondeo mk3 kombi 1,8 2002r benzyna 125km,a może zna warsztat gdzie robią dobrze i tanio,bo niedawno to autko kupiłem i już taka czeka mnie taka robota i jeszcze jedno pytanie bo, mnie strasznie silnik bierze olej i czy opłaca się robić pierścienie i uszczelniacze i jaki to koszt. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
tomala1122 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2012, 22:09   #176
zbys24
ford::advanced
 
Avatar zbys24
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 18-11-2007
Skąd: Łódź
Model: kuga
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 367
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

kontaktuj się tu:
Mechanika - Elektryka!!! Warsztat - adres:[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ford - naprawy (mechanika - elektryka) WDS-programowanie, diagnostyka, czesci
Mail: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] tel: 791 054 854 Gadu-Gadu: 76521
__________________
zbys24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2012, 00:25   #177
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Nie może być tanio i dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapraszam, sama wymiana chłodnicy to koszt 70zł, jeśli chcesz robić kompleksowo, z nabiciem klimatyzacji oraz zakupem części u mnie, to wymiana wyjdzie 50zł

Co do brania oleju, trzeba by zmierzyć kompresje i sprawdzić klapki, prawdopodobnie gładzie cylindrów porysowane, i wymiana pierścieni nic nie da.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2012, 10:12   #178
Agutto
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-08-2011
Skąd: Łódź
Model: Ford Focus, Citroen Xsara Picasso
Silnik: 1,6 benzyna 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 77
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Zobiłem przeglad klimy tutaj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
w moich dwóch autach ( Ford i Citroen) - myslę, że warto, robione było dokładnie i bez pospiechu, na nowoczesnych technologiach i aparatach.
Przy okazji, wyszło w Fordzie sporo powaznych usterek w zawieszeniu i układzie kierowniczym, które zostały usunietę ( luzy końcówek drazków kierowniczych i na sworzniu wahacza).
Agutto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2012, 13:10   #179
ptaku
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-01-2011
Skąd: Łódź ale nie podwodna
Model: windsatar
Silnik: 3.0
Rocznik: 1997
Postów: 1
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Ja też korzystam z usług tego warsztatu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Kocham Forda Henry Forda
ptaku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2012, 21:16   #180
Travis192
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Witam! Panowie mam pytanie chciałbym naprawić 2 usterki w aucie narzeczonejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (Fiesta dwudrzwiowej z 2005 roku)
1. Wkłady trzymające lusterka w wewnątrz samochodu. One są na jakiś sprężynach, które zdaje się pękły po poprzednim właścicielu. Na wskutek jazdy i ustawiania lusterek, wkłady wewnętrzne wypadłyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z 1 i 2 strony. Przykleiłem je na taśmę dwustronną, ale to dziadowsko wygląda. Poza tym na wskutek sprężenia, taśma się odkleja:/
2. Uchwyt od podnoszenia siedzenia kierowcy do góry. Złapałem dosyć mocno, plastik pękł i została sama linka wewnątrz...;/;/

Wiem, że to pierdoły, ale nie chciałbym naprawiać tego w ASO, bo boję się kosztówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie chcę też jeździć po szrotach i szukać tych części. Czy ktoś wie, ewentualnie kto w Łodzi może dokonać takiej naprawy? A może ktoś wie gdzie nabyć ów części, szukałem na allegro ale nicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z góry dziękuje za pomoc:>
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.