Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-03-2017, 10:37   #571
Yorrick
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał MatRat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie o warsztat blacharsko-lakierniczy wciąż aktualne.

[...]
Jeśli nadal aktualne, to mogę polecić mojego blacharza-lakiernika.
Hornówek / Izabelin

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2017, 15:36   #572
peter2903
ford::beginner
 
Imię: P
Zarejestrowany: 12-03-2017
Skąd: Warszawa
Model: Focus ST
Silnik: 2.5
Rocznik: 2007
Postów: 24
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Forumowicze,
Gdzie polecacie sprawdzić naprawić następującą usterkę:
W moim Focusie ST mk2 r. prod 2005 występuje zacięcie kierownicy- tylko przy skręcie w lewo z prostych kół i na początku skrętu-potem idzie płynnie.Nie mam żadnego błędu wspomagania, pompa nie huczy,tylko to przycięcie.. Opór jest najbardziej odczuwalny na zimnym silniku, po kilku minutach jazdy i rozgrzaniu jest prawie niezauważalny. Wymieniony został płyn wspomagania ( po wymianie objaw się jakby nasilił na zimnym...), przy okazji geometrii 2 tyg temu stwierdzono ( co już w na wielu wątkach forum potwierdzano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), że maglownica jest już mocno zużyta- i z tego co czytałem zużyta przekładnia na 90% jest przyczyną zacięcia układu przy skręcie w lewo z prostych kół.
Konkludując- gdzie polecicie warsztat,który jednoznacznie wskaże, że maglownica to przyczyna problemu ( wykluczając jakieś pierdoły,który (chciałbym) mogłyby być przyczyną zacięcia..) i po wykluczeniu innych przyczyn wyjmie i włoży, a najlepiej zregeneruje/wyśle do sprawdzonego punktu regeneracjii maglownic?
Ktoś poleci punkt w Warszawie, gdzie ogarniali mu tego typu operację ? Ile orientacyjnie może/powinno kosztować samo wyjęcie starego magle i potem ponowne włożenie zregenerowanego? ( punktu regeneracji mogę poszukać w ostateczoności na własną rękę- ktoś poleca jakiś szczególnie - najlepiej Wawa i okolice?). Najlepiej byłoby żeby warsztat sam miał sprawdzony, partnerski punkt, żeby w razie czego było gdzie jechać z reklamacją( bo jak włożą magiel,który ja odbiorę i im przywiozę do włożenia to potem,przy złej regeneracji, operacyjnie będzie porażka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
Dzięki za pomoc
peter2903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2017, 14:54   #573
faraon31
ford::average
 
Imię: paweł
Zarejestrowany: 10-10-2008
Skąd: warszawa Ursus
Model: FOCUS
Silnik: 1,6
Rocznik: 2004
Postów: 84
Question Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

jak masz czas to podjedź do mnie to ci zdiagnozuje czy to magiel i ja oddaje mgle do regeneracji na Michałowice na razie nie miałem reklamacji (tel. 694715600)
faraon31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2017, 15:09   #574
jerzu
ford::average
 
Avatar jerzu
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 18-08-2004
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK3 kombi
Silnik: 1.5 TDCi 95KM
Rocznik: 2017
Postów: 145
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Ja też polecam Michałowice.

Wytaplane z MotoG3
__________________
Dariusz "jerzu" Niemczyński https://www.facebook.com/jerzu70
Ford Focus MK3 1.5 TDCi 95KM `17 był Ford Focus 1.6 TDCi 109KM `06 & Ford Transit 2.0 TDDi `03 & Ford Mondeo 2.0 TDDi `02 Ghia
jerzu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2017, 20:47   #575
ralfbutton
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 08-11-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MK4 / MK4 Lift
Silnik: 1.6 Ti-VCT / 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2009/2013
Postów: 35
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Nie wiem czy to najlepsze miejsce na taką antyreklamę, ale chciałbym przestrzec wszystkich przed komisem w Zielonce Wyszyńskiego 34.

Po krótce - nie polecam.
około 2 miesięcy temu szukałem rodzinnego auta.
W ofercie tego komisu znalazłem Forda Mondeo 2,0 Ecoboost z 2013 roku
Po krótkich oględzinach i przejażdżce testowej zdecydowałem się na zakup.

Sam nie wiem dlaczego, ale sprzedawca wystawił mi fakturę na niższą kwotę niż zapłaciłem w rzeczywistości

Już w pierwszym dniu, w drodze do domu pojawił się Check Engine.
w Aso mówią, że to wina układu paliwowego i pewnie sprzedawca o tym wiedział tylko usunął Check.
Wysłałem reklamację z tytulu odpowiedzialności sprzedawcy do komisu i dostałem odpowiedź, że odrzucą bo sam jestem winien, że niby złe paliwo zatankowałem (98 na Orlenie)
ralfbutton jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2017, 13:14   #576
Daro Smax
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Witam Forumowiczów.

Jestem w trakcje realizacji zakupu Forda S max. Chciałbym go sprawdzić przez zakupem.

Na forum znalazłem polecany przez forumowiczów Solid Garage w Warszawie.

Zastanawiam się jeszcze nad zrobieniem przeglądu w Dr. Lemon. Bliżej mam.

Niestety mało opinii o Warszawskim oddziale Dr. Lomon`a . Podpowiecie czy warto tam sprawdzić auto?.

pozdrawiam
D
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-04-2017, 18:13   #577
R_u_f_u_s
ford::average
 
Avatar R_u_f_u_s
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 29-06-2011
Skąd: Warszawa / Białystok
Model: C-Max
Silnik: 1,5 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 95
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał Daro Smax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem w trakcje realizacji zakupu Forda S max. Chciałbym go sprawdzić przez zakupem.
Wg mnie jeśli kompletnie nic nie wiesz o aucie i nie masz żadnej wiarygodnej informacji o historii to jechalbym do ASO na kontrolę przed zakupową - wg mnie podchodzą do tego tak, że możesz być dla nich potencjalnym klientem i akurat kontrolę przed zakupem robią rzetelnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak kiedyś (sierpień - październik 2014) sprawdzałem tak auta (Bemo i Lipski) to po kontroli mnie brali oddzielnie (tzn właściciel auta w rozmowie nie uczestniczył), pokazali raporty, wydruki, historię, informację o wypłatach z ubezpieczalni itp., ogólnie po takich kontrolach byłem na tyle zadowolony, że za każdym rezygnowałem z zakupu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a w Bemo przy 3. razie to mi nawet zniżkę dali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Obecne Mondeo weryfikowałem w Solidzie - po ponad półku jestem nadal zadowolony z zakupu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
R_u_f_u_s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2017, 12:41   #578
Bierut
ford::advanced
 
Imię: Bierut
Zarejestrowany: 01-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 266
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Sprawdzenie auta polecam w Ford Lipski.
Byłem u nich na przeglądzie 4+ i naprawdę szukają skutecznie.
Bierut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2017, 14:42   #579
Skrzypek00
ford::beginner
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 11-01-2014
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 49
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał Bierut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawdzenie auta polecam w Ford Lipski.
Byłem u nich na przeglądzie 4+ i naprawdę szukają skutecznie.
Ford Lipski naprawde dobry. Jak sprzedawalem swoje poprzednie MK4 to kupujacy tam zamowil przeglad przez zakupem. Auto ode mnie kupil i pokazal mi raport od nich.
Skrzypek00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2017, 15:00   #580
peter2903
ford::beginner
 
Imię: P
Zarejestrowany: 12-03-2017
Skąd: Warszawa
Model: Focus ST
Silnik: 2.5
Rocznik: 2007
Postów: 24
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał peter2903 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Forumowicze,
Gdzie polecacie sprawdzić naprawić następującą usterkę:
W moim Focusie ST mk2 r. prod 2005 występuje zacięcie kierownicy- tylko przy skręcie w lewo z prostych kół i na początku skrętu-potem idzie płynnie.Nie mam żadnego błędu wspomagania, pompa nie huczy,tylko to przycięcie.. Opór jest najbardziej odczuwalny na zimnym silniku, po kilku minutach jazdy i rozgrzaniu jest prawie niezauważalny. Wymieniony został płyn wspomagania ( po wymianie objaw się jakby nasilił na zimnym...), przy okazji geometrii 2 tyg temu stwierdzono ( co już w na wielu wątkach forum potwierdzano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), że maglownica jest już mocno zużyta- i z tego co czytałem zużyta przekładnia na 90% jest przyczyną zacięcia układu przy skręcie w lewo z prostych kół.
Konkludując- gdzie polecicie warsztat,który jednoznacznie wskaże, że maglownica to przyczyna problemu ( wykluczając jakieś pierdoły,który (chciałbym) mogłyby być przyczyną zacięcia..) i po wykluczeniu innych przyczyn wyjmie i włoży, a najlepiej zregeneruje/wyśle do sprawdzonego punktu regeneracjii maglownic?
Ktoś poleci punkt w Warszawie, gdzie ogarniali mu tego typu operację ? Ile orientacyjnie może/powinno kosztować samo wyjęcie starego magle i potem ponowne włożenie zregenerowanego? ( punktu regeneracji mogę poszukać w ostateczoności na własną rękę- ktoś poleca jakiś szczególnie - najlepiej Wawa i okolice?). Najlepiej byłoby żeby warsztat sam miał sprawdzony, partnerski punkt, żeby w razie czego było gdzie jechać z reklamacją( bo jak włożą magiel,który ja odbiorę i im przywiozę do włożenia to potem,przy złej regeneracji, operacyjnie będzie porażka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
Dzięki za pomoc
Konkludując powyższe - problem ustąpił po regeneracji maglownicy. Zrobione w Solid Garage. Solidnie zapłacone, mam nadzieję, że "solid"ność roboty poszła w parze z kosztem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
peter2903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
abscar , serwis , szczotkarska



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.