Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-02-2005, 09:49   #1
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie okleina kokpitu w Fuzji

Witam!

Ostatnio po forum FFu krąży dużo tematów związanych z tuningiem a także modernizacjami naszej poczciwej Fuzji. Również i ja poczyniłem pewne kroki w tym temacie i właśnie chciałbym się podzielić z Wami informacjami jakie dostałem kilka chwil temu od firmy [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Zajmują się oni profesjonalną produkcją oklein na kokpity samochodowe - w poprzednim samochodzie miałem właśnie od nich taką okleinę i muszę przyznać, że wykonanie było wzorowe (dokładne spasowanie elementów do deski rozdzielczej) i bardzo dobra taśma, której ani nie dały mrozy ani wysokie letnie temperatury.

Jednak wracając do głównego wątku zapytałem u nich o Fusiona (w swojej ofercie na stronie mają tylko Fiestę '02 a ta różni się od Fusiona troszkę konsolą centralną - jednak zrobią ją na zamówienie). Cena w wykończeniu imitującym aluminium wynosi 256 złotych (razem z przesyłką) a w drewnie i carbonie 210 złotych. Aluminium już zamówione - odbiór za 2 tygodnie. Co Wy na to? Może gdyby zamówić na raz większą ilość kompletów dla FCP to dostalibyśmy jakąś porządną zniżkę?

__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2005, 10:18   #2
marjo
ford::average
 
Avatar marjo
 
Zarejestrowany: 18-12-2004
Skąd: Kielce
Model: S-Max
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 98
Domyślnie

Ja jestem bardzo zainteresowany- też poszukiwałem ale nie znalezłem.
Jednak jedno mnie niepokoi:
"Odtłuścić do zmatowienia powierzchnię , na które ma być być klejona okleina benzyną ekstrakcyjną. W razie silnego zabrudzenia czynność powtórzyć."

Mam nowiutką Fuzię (2 miesiące), a czytałem że tapicerka Fusiona jest bardzo wrażliwa na chemikalia (krem Nivea wyżera naszą tapicerkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )- w związku z tym moje obawy: jak potraktujemy ją benzyną ekstrakcyjną to ją zniszczymy.

Dj Brabus jakie są Twoje doświadczenia z poprzedniego samochodu: czy tapicerka ulegnie zniszczeniu czy po odklejeniu okleiny nie będzie śladu?

-Pozdrawiam-

P.S. Miałem okleinę w Fieście (raczej nie od tego producenta) ale po około dwóch latach zaczęła się odklejać.
marjo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2005, 12:36   #3
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Co do traktowania deski przed naklejeniem, to ja sobie pozwoliłem dobrze ciepłą wodą z jakimś szamponikiem samochodowym przemyć i dopiero wtedy nakleić! Deski napewno to nie popsuje, a klej jest na tyle mocny, że złapie plastik chyba nawet bez mycia deski... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A rozpuszczalników i benzynek to broń Boże!! :twisted: Szczególnie jak plastiki Fuzji są podatne na takie syfy... A [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] deski mojego poprzedniego autka!

P.S. Po odklejeniu też bezboleśnie - gorąca woda, gąbeczka i po chwili ani śladu kleju! Polecam - pierwsza jakość!!
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2005, 19:52   #4
marjo
ford::average
 
Avatar marjo
 
Zarejestrowany: 18-12-2004
Skąd: Kielce
Model: S-Max
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 98
Domyślnie

No to Dj Brabus pytaj ile będzie przy zamówieniu dwóch kompletów do Fusiona- ja się piszę (także w kolorze aluminium).

-Pozdrawiam-

P.S. A co z terminem wykonania?
marjo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2005, 11:27   #5
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Napisałem do nich maila, jaka byłaby możliwość negocjacji przy dwóch kompletach - odpowiedź powinienem dostać wkrótce! Jak coś tylko będę wiedział, to od razu dam Ci znać!

Co do terminu wykonania, to dali mi 2 tygodnie do czekania!

EDIT 02.02, g.16.06

Dostałem właśnie odpowiedź - przy zamówieniu dwóch kompletów dostanę je po 246 złotych... Chyba jednak Ci się nie opłaca, gdyż nawet jeśli dojdzie to do mnie w takiej cenie, to musiałbym to jeszcze wysłać do Ciebie... Czekam na Twoją decyzję!
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2005, 10:19   #6
aelek
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-05-2004
Skąd: Katowice
Postów: 67
Domyślnie

Napiszcie jakie elementy są do oklejenia w Fuzji - cena to nie wszystko.
Nasz ford ma specyficzną deskę rozdzielczą i to nie będzie wyglądało tak jak na załączonym, w którymś z postów, przykładzie.

Trafiłem kiedyś na stronkę z podobną ofertą, tyle że do Fiesty i tam było zdjęcie czy rysunek wszystkich naklejek (łącznie z naklejkami na klamki).

Cena nie jest niska więc przydałoby sie więcej informacji.
pozdrawiam
aelek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2005, 11:22   #7
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Jak to przeczytałem gdzieś: "dobrze, że jest akcja czytania dzieciom"! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja sobie wejdziesz na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to klikasz u góry na Produkty, potem na Ford na liście samochodów i szukasz sobie Fiesta 02' - ... - tam masz dokładnie porozkładane elementy! Fuzja różni się tylko elementem nr. 15, który właśnie wykonują na moje zamówienie!

A to specjalnie, żebyś nie musiał szukać... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2005, 08:08   #8
aelek
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-05-2004
Skąd: Katowice
Postów: 67
Domyślnie

Właśnie do tego rysunku nawiązywałem. Nie wiedziałem, że chodzi o tę samą firmę. Teraz wszystko jasne. Dzięki.
Pozdrawiam
aelek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2005, 10:08   #9
marjo
ford::average
 
Avatar marjo
 
Zarejestrowany: 18-12-2004
Skąd: Kielce
Model: S-Max
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 98
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj Brabus
Dostałem właśnie odpowiedź - przy zamówieniu dwóch kompletów dostanę je po 246 złotych... Chyba jednak Ci się nie opłaca, gdyż nawet jeśli dojdzie to do mnie w takiej cenie, to musiałbym to jeszcze wysłać do Ciebie... Czekam na Twoją decyzję!
Dj Brabus masz coś słaby dar do targowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) - zamówiłem okleinkę powołując się że to już druga ("kolega DJ Brabus z fordclubpolska już zamówił).
Ustalona cena: 236 zł (jest to cena z kosztami wysyłki- oczywiście osobno dla Ciebie i dla mnie). Okleiny będą w przyszłym tygodniu- właśnie skończyli wymiarowanie plastików do Fusiona.

-Pozdrawiam-

P.S. Ale będziemy mieli extra fury (chyba pierwsze w Polsce z okleinami) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
marjo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2005, 15:30   #10
Rafi ABC
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-12-2004
Skąd: Tczew
Model: Focus II
Silnik: 1,6 100KM
Rocznik: 2008
Postów: 283
Domyślnie

Czekam na fotki!
Rafi ABC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.