Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-06-2015, 19:55   #1
bolu77
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-08-2012
Model: Focus MK1
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2004
Postów: 4
Smile Automatyczne otwieranie obiegu wewnętrznego po przekręceniu kluczyka stacyjki?

Witam u mnie w Focusie mk1 mam coś innego otóż obrobił mi się trzpień silniczka obiegu wewnętrznego i klapka się ani nie zamykała ani nie otwierała pomimo pracy silniczka. Uporałem się z tym problemem poprzez dorobienie dosyć prymitywnego trzpienia ale klapka działa i zastanawiam się nad jednym dlaczego zawsze po przekręceniu kluczyka zapłonu ten silniczek próbuje otworzyć obieg wewnętrzny pomimo tego że przed wyłączeniem zapłonu obieg był otwarty i kontrolka nie świeciła na przycisku obiegu. Bo to automatyczne zamykanie na siłę powoduj obrabianie trzpienia silniczka. Czy można w jakiś sposób wyłączyć to automatyczne otwieranie obiegu zaraz po przekręceniu kluczyka stacyjki pomimo tego że obieg jest cały czas otwarty? Może ktoś przerabiał już taki temat? bo to ciągłe obracanie na siłę powoduje obrabianie trzpienia oraz gniazda w klapce a tym samym późniejsze całkowite niedziałanie klapki obiegu wewnętrznego

bolu77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.