Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-06-2009, 08:05   #11
bary
ford::professional
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 22-02-2007
Skąd: Koło
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1,9 TDI (AUY)
Rocznik: 2002
Postów: 1,393
Domyślnie Odp: Szyba przednia grzana

Cytat:
Napisał Klaif Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sprawć napięcie we wtyczkach i będzie wszystko jasne
Zgadza się.

__________________
Pozdrawiam Rysiek
Poprzednie auto: Mondeo MkII V6 Ghia
bary jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2009, 15:57   #12
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Odp: Szyba przednia grzana

Cytat:
Napisał bary Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisał Klaif Zobacz post
sprawć napięcie we wtyczkach i będzie wszystko jasne
Zgadza się.
sprawdziłem i mam napięcie wszędzie tylko szyba nie grzeje a niestety z tego co zauważyłem to niestety mus wyjąć deskę żeby sie dobrać do miejsca gdzie wchodzi prąd do szyby połączenie jest na kablu i do kostki jest ok czyli prąd jest pewniepadła szyba lub konektor jak znajde chwile czasu to rozbiore i napisze co tam było dzieki za pomoc
taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2009, 19:36   #13
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Szyba przednia grzana

Dziś zauważyłem - usłyszałem że na wolnych obrotach jak załącze podrzewanie przedniej szyby słysze lekkie,ciche popiskiwanie - obciążenie alternatora.Wcześniej tego nie miałem(do wiosny) Rok temu zmieniałem rolke i pasek....jakaś rada?
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2009, 20:21   #14
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Odp: Szyba przednia grzana

Cytat:
Napisał RafałB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...jakaś rada?
olej to mam tak od początku 65 tyś i nic dalej latam radio zaczyna tylko głośniej grać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
U mnie niestety było odklejona szyba pewnie po wypadku z lutego i pękła taśma po prawej na dole lutownica i po ptaszkach grzeje.
taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2010, 17:53   #15
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: Szyba przednia grzana

Ja mam troszkę inne pytanie:

Czy pęknięta szyba (po prawej stronie przy słupku na jego środkowej wysokości) może mieć wpływ na działanie podgrzewania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co prawda ostatnio jak auto odpalam to komp pokazuje od -13 do -16 i nie che mi się czekać aż zacznie grzać, tylko "skrobię" ręcznieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2010, 18:14   #16
Krynek2004
ford::average
 
Avatar Krynek2004
 
Zarejestrowany: 13-01-2010
Skąd: Kraków
Model: Galaxy Ghia High, BMW E46 x2, Explorer I, SC 1.1
Silnik: 1.9 tdi, 2.0D, 3.0XD, 4.0, 1.1
Rocznik: 2004, 2001, 2002, 1994, 2004
Postów: 52
Domyślnie Odp: Szyba przednia grzana

Cytat:
Napisał M.A.G. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam troszkę inne pytanie:

Czy pęknięta szyba (po prawej stronie przy słupku na jego środkowej wysokości) może mieć wpływ na działanie podgrzewania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co prawda ostatnio jak auto odpalam to komp pokazuje od -13 do -16 i nie che mi się czekać aż zacznie grzać, tylko "skrobię" ręcznieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napewno NIE!Jeśli się dokładnie przyglądniesz spirale grzewcze nie są na całej powierzchni szyby.Dołem jest ok8cm a u góry może ze 4cm wolnego szkła.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Krynek2004 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2010, 19:07   #17
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: Szyba przednia grzana

Wiem, że tam jest wolna przestrzeń, ale pękniecie "wchodzi" w druciki po czym idzie jeszcze trochę w dół szyby.

P.S. wiem, że tak wg przepisów jeździć nie wolnoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale szybę planuję wymienić w drugiej połowie lutego dopieroGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2010, 19:46   #18
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Odp: Szyba przednia grzana

Jeśli poleciał drut oporowy to nie będzie ci grzała 1 połowa przed nosem powinno być ciepłe tak mi się wydaje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Szyba podpięta jest w 3 miejscach u góry masa okolice lampki i ok 20 cm od słupka po obu stronach plus.
taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2010, 22:22   #19
kacza76
ford::average
 
Avatar kacza76
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 09-12-2009
Skąd: Dobra k/Limanowej
Model: Galaxy Mk3
Silnik: 2.0 tdci 184KM 411Nm Heko
Rocznik: 2009
Postów: 59
Domyślnie Odp: Szyba przednia grzana

Ja mam problem z szyba grzeją tylko 2 paski po stronie kierowcy gdzie szukać usterki
kacza76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2010, 23:19   #20
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: Szyba przednia grzana

U mnie podgrzewanie działa jednak - przy -6 po ok 2 - 3 minutach szyba "paruje" i wszystko spływa, ale przy -15 po ok 8 minutach nic się nie ruszyło - lipa trochęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.