Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-07-2010, 20:55   #1
konex606
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-08-2009
Model: Galaxy mk2
Silnik: 1,9 tdi
Rocznik: 2002
Postów: 31
Domyślnie Syzba przednia podgrzewana!!

Jechalem dzisiaj galaktyką i jechalo jakies zlote punto cale zaladowane 5osob i nagle fuuuu jeden chuk ! co sie okazalo jakis palant szczelil mi w szybe z wiatrowki! i mam pytanie co z tym dalej robic jutro musze jechac zakleic ale niewiem czy to dalej nie peknie i czy nie zglosic tego na policje

konex606 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2010, 22:11   #2
Grzaniec
ford::advanced
 
Avatar Grzaniec
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 28-03-2009
Skąd: Ciechanów
Model: Ford Galaxy MK2
Silnik: 2.3 noPb
Rocznik: 2001
Postów: 365
Domyślnie Odp: Syzba przednia podgrzewana!!

Jesteś pewien, że to strzał z wiatrówki a nie kamyk spod koła? Jeżeli widziałeś, że faktycznie ktoś strzelał, i masz nr rej pojazdu z którego strzelano - to oczywiście zgłaszać, ale podejrzewam, że może być trudno to komuś udowodnićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Grzaniec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2010, 22:25   #3
t nowak
ford::advanced
 
Avatar t nowak
 
Zarejestrowany: 12-01-2009
Skąd: LUBELSKIE(PL)/BAD VILBEL(D)
Model: Passat B6
Silnik: Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 252
Domyślnie Odp: Syzba przednia podgrzewana!!

Cytat:
Napisał konex606 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nagle fuuuu jeden chuk ! co sie okazalo jakis palant szczelil mi w szybe z wiatrowki!
Ciekawe......!?Ciekawy jestem dalszego rozwoju sytuacji.....!?
t nowak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2010, 23:41   #4
bart07
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 09-05-2009
Skąd: Koszalin
Model: Sharan
Silnik: AUY Tiptronic
Rocznik: 2003
Postów: 414
Domyślnie Odp: Syzba przednia podgrzewana!!

Cytat:
Napisał konex606 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i mam pytanie co z tym dalej robic jutro musze jechac zakleic ale niewiem czy to dalej nie peknie
pęknie, może nie teraz, ale jak zaczniesz używać zimą. Klejenie raczej nic nie da (nie dają gwarancji) Trzeba uważać co kupujesz - ceny mogą być różne...

Bart
bart07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2010, 04:58   #5
marwyk
ford::professional
 
Avatar marwyk
 
Zarejestrowany: 11-07-2006
Skąd: Kraków
Model: VW SHARAN
Silnik: 1.9tdi 110KM
Rocznik: 1999
Postów: 1,384
Domyślnie Odp: Syzba przednia podgrzewana!!

W Krakowie w firmie JAAN kleja szyby z gwarancją. Biora za to dwa razy tyle co konkurencja ale dają dożywotnią gwarancje na to że szyba nie pęknie od tego miejsca co kleili. Ja tak zrobiłem i już dwa lata jeżdżę.
marwyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2010, 09:07   #6
konex606
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-08-2009
Model: Galaxy mk2
Silnik: 1,9 tdi
Rocznik: 2002
Postów: 31
Domyślnie Odp: Syzba przednia podgrzewana!!

Witam Juz szyba zaklejona wszystko git ale przyjechały za mną 2 samochody mercedes e-classe i viano! co sie okazało im tez rozwalili szybe !! a to złote punto jezdzi na rejestracji MŁODA PARA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. policja juz ich szuka ale czy znajdą !! oto jest pytanie!!
konex606 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2010, 12:29   #7
devaluator
ford::professional
 
Avatar devaluator
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 24-05-2008
Skąd: Elbląg
Model: Sharan, był Ford Galaxy
Silnik: TDI AUY był AHU @110KM
Rocznik: VW 2000 był Ford 1997
Postów: 1,149
Domyślnie Odp: Syzba przednia podgrzewana!!

Ostatnio wymieniałem przednią szybę podgrzewaną, dostałem kamieniem spod koła, policja zwaliła na drogowców. Nie chciało mi się bujać z tematem i zrobiłem z AC (bez utraty zniżek, więc luz). Wypłacili mi w kwocie netto. Do całego interesu dołożyłem 70zł netto. Dobrze że jestem VATowcem bo dołożyłbym więcej. Szyba firmy pilkington, nowa, podgrzewana, ze wstawieniem 1050 brutto. Nie chciałem używek, bo po odliczeniu od tej nowej VATu, i dochodowego wychodzi tyle co taka używana ze wstawieniem, bez pewności, że dojedzie w jednym kawałku i czy podgrzewanie będzie działało. SZYBA W MK1 I W MK2 JEST TAKA SAMA. Różnią się tylko dziurą na vin.
devaluator jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2010, 19:33   #8
marwyk
ford::professional
 
Avatar marwyk
 
Zarejestrowany: 11-07-2006
Skąd: Kraków
Model: VW SHARAN
Silnik: 1.9tdi 110KM
Rocznik: 1999
Postów: 1,384
Domyślnie Odp: Syzba przednia podgrzewana!!

Cytat:
Napisał konex606 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a to złote punto jezdzi na rejestracji MŁODA PARA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. policja juz ich szuka ale czy znajdą !! oto jest pytanie!!

Uzupełniłbyś profil skąd jesteś
marwyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2010, 19:37   #9
pepero
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-09-2007
Skąd: Rzeszów
Model: Sharan, GALAXY TITANIUM
Silnik: 1.9 TDI 115KM, AUY, TDCI 163KM
Rocznik: 2001, 2011
Postów: 97
Domyślnie Odp: Syzba przednia podgrzewana!!

A ja muszę stwierdzić że obecne szyby już nie są tej jakości co dawniej. Oryginalna szyba była cała stłuczona kamieniami, odprysk na odprysku jednak była cała. W tamtym roku jednak poszła więc wymieniłem we wrześniu na piklingtona tak jak kolega powyżej 1050 z wymianą, pojeżdziłem do marca i już jakiś kamyk walnął i zrobiła się rysa na 1 cm. W związku z tym że umowa ac kończyła się w marcu, więc poczekałem i zawarłem nową z oddzielnym ubezpieczeniem na szybę. Obecnie mam założoną jakąś Nord Glass bo tylko takie zakładają w firmir z którą PZU podpisało umowę ( JAAN) i zobaczymy ile ona wytrzyma. Zostawiłem sobie starą tak jak koledzy podali do naprawy za 150 zł w tej samej firmie z gwarancją.
pepero jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.