Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-11-2010, 14:22   #1981
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Jak jest odpalanie z przycisku to chyba w ogóle się kontrolka nie zapala , tak się coś obiło o uszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2010, 16:27   #1982
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Zapala, zapala... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Można jej nie zauważyć gdy ma się Convers+ i włączoną animację "powitalną" (nie pamiętam nazwy opcji w menu). Po wyłączeniu animacji i odpowiednio niskiej temperaturze krótko bo krótko ale świeci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2010, 19:28   #1983
wojtbf1
F1 fan
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 25-05-2008
Skąd: ok.Stargard
Model: Edge ST
Silnik: 2.7 na dwóch turbinach 335 KM
Rocznik: 2019
Postów: 1,033
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał keisim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapala, zapala...
Potwierdzam....na króciutko ale zdążyłem zauważyć.....przy stopniu powyżej zera....
__________________
Bądż NIEBIESKI-zarejestruj się i wstąp do klubu

[B]Było MONDEO MK4 2.0 TDCi Titanium X....był S-MAX 2.0 240KM Titanium S ...czas na nowe..[B]
wojtbf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2010, 19:42   #1984
oobe
ford::average
 
Avatar oobe
 
Zarejestrowany: 26-04-2010
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Mondeo Titanium MK4 [kombi]
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 62
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał keisim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapala, zapala... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Można jej nie zauważyć gdy ma się Convers+ i włączoną animację "powitalną" (nie pamiętam nazwy opcji w menu). Po wyłączeniu animacji i odpowiednio niskiej temperaturze krótko bo krótko ale świeci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No właśnie.. może dlatego..
Tym bardziej, że ostatnio włączyłem ekran pomocniczy i przy uruchamianiu pokazuje jeszcze OK to wejście do menu obsługi (kontrolne).
Trochę się uspokoiłem..

Ostatnio przestał mi działać telefon po bluetoothu.. jakoś dziwnie się rozłączał po nawiązaniu połączenia. Nie działał ze 3 tygodnie.. potem przestał mi działać CD, głos w nawigacji.. wogóle nie mogłem zciszać i podgłaśniać.. ale potem jakoś samoczynnie wszystko się naprawiło i teraz działa i radio i telefon..
Myślałem, że może być podobnie z tą kontrolką..
oobe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2010, 19:57   #1985
polaff
ford::advanced
 
Avatar polaff
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 29-06-2008
Skąd: Włocławek
Model: Ranger Wildtruck
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2021
Postów: 490
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Jak jest odpalanie z przycisku to chyba w ogóle się kontrolka nie zapala , tak się coś obiło o uszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja mam przycisk nie ma conwersa i mi sie czasem zapala ale przy niskich temp tylko
__________________
Do zabawy: MMC Pajero II 4d56IT asb '98 na '33x12,5x16 simex m/t
Na czarne: jak w opisie + LEXUS RX 450hL 2018
polaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2010, 05:02   #1986
polaff
ford::advanced
 
Avatar polaff
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 29-06-2008
Skąd: Włocławek
Model: Ranger Wildtruck
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2021
Postów: 490
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

przebieg około 65 kkm i zaczynają się nieprzyjemne odgłosy z okoli przedniego zawieszenia, układu kierowniczego może to przekładnia

poza tym wróciły poranne mgły i konkretna rosa oraz towarzyszące jej problemy z ESP - powtórka z rozrywki z ubiegłego roku - kontrolka się zapala i nie chce zgasnąć a czasem jest ok.
__________________
Do zabawy: MMC Pajero II 4d56IT asb '98 na '33x12,5x16 simex m/t
Na czarne: jak w opisie + LEXUS RX 450hL 2018
polaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2010, 20:59   #1987
fazaxx
ford::beginner
 
Avatar fazaxx
 
Zarejestrowany: 12-01-2009
Skąd: Szczecin
Model: MK IV
Silnik: 2.0 TDCI chip
Rocznik: 2008
Postów: 27
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

przy 37 tys. poszła nagrzewnica, jadąc autem przełączałem nawiew z podszybia na kabinę i usłyszałem pewne trzaski jakby łopatki w nagrzewnicy nie były dawno używane i się zastały w serwisie okazało się że temat nie jest im obcy (znana usterka z pojazdów Volvo )- to nagrzewnica, na moje szczęście auto miało jeszcze tydzień gwarancji i ja wymienili Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Titanium X, Panther Black,Alcantara Ebony,Tempomat, Bluetooth,Parkpilot, Navi,Bi Xenon........ itd.
fazaxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2010, 06:17   #1988
polaff
ford::advanced
 
Avatar polaff
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 29-06-2008
Skąd: Włocławek
Model: Ranger Wildtruck
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2021
Postów: 490
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

jestem po wizycie w ASO - stuki to amortyzator (LEWY) ASO ma się zastanowić czy to podlega naprawie gwarancyjnej czy nie.

Problemy z szarpaniem podczas regeneracji DPF pojawiły się ponownie, znów mi jakieś zaworki mają wymieniać, ale odnoszę wrażenie, że chyba sami nie wiedzą co sie dzieje...
__________________
Do zabawy: MMC Pajero II 4d56IT asb '98 na '33x12,5x16 simex m/t
Na czarne: jak w opisie + LEXUS RX 450hL 2018
polaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2010, 19:45   #1989
wojtbf1
F1 fan
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 25-05-2008
Skąd: ok.Stargard
Model: Edge ST
Silnik: 2.7 na dwóch turbinach 335 KM
Rocznik: 2019
Postów: 1,033
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał keisim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapala, zapala...w odpowiednio niskiej temperaturze krótko bo krótko ale świeci
No i dzisiaj przy -15 i dobie stania pod chmurką paliła się dobre 7-8 sekund......ale za to odpalił od przysłowiowego kopa........Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Bądż NIEBIESKI-zarejestruj się i wstąp do klubu

[B]Było MONDEO MK4 2.0 TDCi Titanium X....był S-MAX 2.0 240KM Titanium S ...czas na nowe..[B]
wojtbf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2010, 20:28   #1990
polaff
ford::advanced
 
Avatar polaff
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 29-06-2008
Skąd: Włocławek
Model: Ranger Wildtruck
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2021
Postów: 490
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał wojtbf1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i dzisiaj przy -15 i dobie stania pod chmurką paliła się dobre 7-8 sekund......ale za to odpalił od przysłowiowego kopa........Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a jest ktoś w stanie mi wyjaśnić czemu rok temu jak miałem nowe auto i niemalże zerowy przebieg to kontrolka od grzania świec żarowych niemalże se nie zapalała. O tym, że wyświetla się komunikat "dogrzewanie wstępne" też nie wiedziałem. W tym roku kontrolka zapala się tak jak @wojtbf1 zauważył, na dłuższą chwilę.
__________________
Do zabawy: MMC Pajero II 4d56IT asb '98 na '33x12,5x16 simex m/t
Na czarne: jak w opisie + LEXUS RX 450hL 2018
polaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4 , usterki



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.